Litvatrans, Banovići

Autor fifi, Listopad 21, 2008, 22:48:55

elvis

na greskama se uci,ubuduce pusti kretena nek se pati,i zaj**i ga i ti ako mozes....

mb0404

Sve je dobro kad se dobro svrsi.....Sa kakvim krsevima voze nije ni cudo sto su takvi,ima njih jos takvih ako ne i gorih u drugim firmama....

ahmoo

Citat: elvis  u Svibanj 15, 2009, 22:50:03
jel njih PPZ htio kupiti?

ja sam njih oduvijek zalio,prolazili su kroz Konjic sa ubjedljivo najgorim busevima,ali od danas samo cu im se slatko nasmijati kad ih vidim
Ne bi rekao da je njih PPZ htjeo kupiti! Jer njih se stvarno ne isplati uzimat! Ja znam dva razloga zasto ih ne bi uzeli:
1. Los vozni park (vozila veoma veoma stara)
2. Na podrucju opcine Banovici a i sire urgiraju "DIVLJI" TAXISTI koji sa kombijem idu prije autobusa i kupe putnike, tako da njhov bus na stanicu u Banovice dodje samo sa rudarima koji moraju da se voze sa njima jer imaju mjesecnu kartu!

A evo i jos jedan razlog:

Njihovi "SOFERI" (al prije bi ja rekao cobani :D) jednostavno receno kradu vlastitu firmu! Evo primjera od Zavidovica do Banovica jednom kartom se vozilo najmanje 5 osoba! Udjes u BUS da ti kartu tamo negdje iz dzepa i kaze ti vrati mi je kad budes izlazio! Na stanici gdje ces izaci nema sanse da izadjes a da ne vratis, jer ti nece otvoriti zadnja vrata tako da moras doci dole do njega i vratit mu i izaci! Tim lopovlukom uprava je morala ukinuti mnogo linija! Jedna od njih je i ova za Zavidovice, a i jos neke lokalne su morali ukinuti sto je "DIVLJIM" dobro doslo!
:D :) :D ;)

mb0404

Bolje da su ukinuli te vozace isplatnije je,ima takvih u jos par firmi koje znam udju 2 ili 3 covjeka kondukter napise jednu kartu za sva trojicu naplati puni iznos pomnozen sa tri od jednog knjizi na firmu od dvojice sebi u dzep:)

transturist

Danas na AS Tuzla njihov Mercedes sa neobicnim klima uredjajem.


ahmoo

Ovaj mercedes bude u Vozucoj parkiran! Vozio ga je covjek iz Ribnice!
:D :) :D ;)

mb0404

Stara 405,ovo je vjerovatno kupljeno u Njemackoj sa klimoma pa tako i ostavljeno.

transturist

Danas ponovo Ikarbus na liniji Tuzla-V.Kladuša. Zaista nije za ovako dugu relaciju.


ahmoo

Citat: transturist  u Lipanj 08, 2009, 23:23:03
Danas ponovo Ikarbus na liniji Tuzla-V.Kladuša. Zaista nije za ovako dugu relaciju.


Naravno da nije....Mislim da se na ovoj liniji vozi negdje oko 12 sati u jednom smjeru! To je ziva patnja za putnike, a i vozace!
:D :) :D ;)

elvis

nije moguce da se vozi 12 sati??? ???

ahmoo

Citat: elvis  u Lipanj 09, 2009, 21:54:49
nije moguce da se vozi 12 sati??? ???
znam da ujutro oko 8 - 9 sati krene iz V. Kladuse, kod nas u Zavidovicima bude oko 17:30, znaci u TZ je oko 19:30....Eto ne izadje bas punih 12 sati al blizu je to, al nekada zna i da kasni, al rijetko to bude!
:D :) :D ;)

mb0404

Citat: ahmoo  u Lipanj 09, 2009, 22:55:06
Citat: elvis  u Lipanj 09, 2009, 21:54:49
nije moguce da se vozi 12 sati??? ???
znam da ujutro oko 8 - 9 sati krene iz V. Kladuse, kod nas u Zavidovicima bude oko 17:30, znaci u TZ je oko 19:30....Eto ne izadje bas punih 12 sati al blizu je to, al nekada zna i da kasni, al rijetko to bude!
Sa ovim kad sjednes proucis nesto i krenes na put pa sta Bog da,kako ih nije sramota ovo lat koda nemaju bolji bus.Sta im rad onaj MAN....

elvis

MAN se izlezava u garazi,logicno je da ima nesto bitnije od te linije cim ga nisu tamo spremili

ahmoo

Citat: elvis  u Lipanj 10, 2009, 15:10:50
MAN se izlezava u garazi,logicno je da ima nesto bitnije od te linije cim ga nisu tamo spremili
Imaju oni cini mi se jos dvije tri dobre 0303 i onog nepolana, pa eto i mana! Pa mogu valjda to da ukombiniraju i salju za V. Kladusu...Uglavnom sve je bolje od ove krntije! A cini mi se da imaju oni jos neke vece linije....U Sarajevu sam vidio njihov bus ide iz Mostara oko 15h, i cini mi se da imaju isto redovnu liniju za Sarajevo pa valjda tu salju 0303
:D :) :D ;)

elvis

Oni za Sarajevo salju Steyre ili Sanose,kako kad,te 0303 idu za Mostar,u Sarajevu iz Mostara budu oko 16:15 na polaznim peronima...a  gdje salju te bolje buseve ne znam