Delminium travel, Solin [ST]

Autor autobusi.org, Prosinac 12, 2007, 20:00:08

autobusi.org

Delminium travel d.o.o.
Solin, Matoševa 217
OIB:59589567565
www.delminiumtravel.hr



Turistička agencija iz Splita (ex Kondor line)

tovar

#1
 Uz Isuzu, imaju i 2 godine star Lion Coach (Kupljen nov) te O303 malo izjeden i potrošen ali u voznom stanju. Osim svojih gostiju voze i za gotovo sve agencije u Dalmaciji. Dok MAN najviše vozi za F-Tours i to Španjolsku.

Irizar

Tovare mislim da si malo falija imaju 0404 mercedesa, a ne 0303. Vidija sam je jucer na aerodromu autobus izgleda super, koliko sam vidija tapecirali su ga cijelog i sredili izvanka. Autobus je na svom mjestu.

P.S. Nemoj se uvridit, ali nevalja blatiti nikoga kakve autobuse ima!!!  ;)

shef

Slika je očajna jer mi MAN pobježe, ali...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Tlimfocit

više ne voze za F-tours sad su u najmu za drugu splitsku agenciju....(u biti dosta prijevoznika je raskinilo ugovor sa F-toursom zbog nepodmirenih dugova)
inače u nedilju njihov mercedes i isuzu na kupresu kod hotela adria ski...nma slika nažalost....

travego


Koliko ja znam voze još uvijek i za F-tours ali i za ostale agencije a organiziraju i vlastite aranžmane.

Ovih dana nabavili su još jedan Man lions coach - potpuno novi, mislim da je to jedna od rjetkih investicija u nove

autobuse ove godine.

Uskoro se nadam da ću ga slikati pa objavim slike, inace imaju stranicu www.najam-autobusa.com tamo možete naći

sve o ovoj brzo rastućoj tvrtki sa super autobusima i vozaćima.

muljator

U sridu sam vidija novog Mana od Delminiuma  kraj taho st u solinu, ali nažalost nisam uspija slikati  jer bilo je dosta ljudi oko njega. nadam se uskoro da ce biti na forumu.
Svatko za nećim žudi, ali za čim????

erobuss

Na putu iz Međugorja u Mostar


mate

Njihov MAN viđen danas u Đakovu, vjerojatno dovezao neki KUD iz Dalmacije, posto je veceras otvorenje Đakovačkih Vezova...nazalost kasno sam ga skuzio te ga nisam uspio uslikat

miky

Kad će netko slikati njihovoga Sprintera ili Craftera kupljenoga na početku sezone?

Tomek

Evo u Šibeniku ulovljen njihov Lion's Coach

Tlimfocit

Isuzu prebojan i sredjen:

maky


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

tomo


muljator

danas na auto cesti A1 u smjeru zagreba na Dobroj viden od delminiuma novi man, slika mi nije ispla dobro, te cu se potruditi da ga nadem negdi u zagrebu >:(
Svatko za nećim žudi, ali za čim????