Promet Makarska - razno

Autor miky, Prosinac 18, 2007, 15:31:43

Lion's Driver

#330
Iznenađenje i moje oduševljenje...nisam moga virovat da je ispred mene al izgleda da će to u Sinj. Autobus je izvana i iznutra kao nov...kažu euro 5  ;)

XDonald

#331
Mozda ce poslat koju Setru u Sinj? Tako obicno rade, salju u Sinj ono sta vec duze vrime vozi ovdje, al vidit cemo. Lipo je sta su uzeli noviji bus nakon tih Setri. Malo mi je neobicno i to sta su troosovinca uzeli, jer na lokalnim linijama kroz mista po rivijeri su uske ceste i jedva obicni bus prođe.

podgora

@lion's driver da je za u Sinj nebi ode došla ostavija bi je gori.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

podgora

Brzina wifia u busu da je bar ovaka doma

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Dreamwalker

Prema informacijama koje sam dobio, a koje je kolega Lions Driver potvrdio, prinove su 2 Setre S 516 HD MA-610-CD & MA-620-CD. Puno sretnih kilometara želim, a kolegi Lionsu želim da što prije dobije u ruke jednu :)
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

415 ul

Ocito je cetvorka bila zamjenska onda

Lion's Driver

One koja vozi Munchen u krugu nije bilo, vjerojatno zamjenska a ona je ostaka

Paško

Citat: XDonald  u Rujan 17, 2017, 16:58:03
Jedan Citaro facelift troosovinac bile boje parkiran kraj dviju Setri S 315 NF. Iz ove pozicije se nije moglo bolje slikat.

Što je bilo s ovim? Je li počeo voziti?
Izgleda da je Coach MA-734-AI prodan, ne znam gdje.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

podgora

Nije počea vozit lezi ispri garaže nije za lokal prevelik nema se di s njin okrenit trosovinac je

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Shole

Pa valjda su znali šta kupuju

podgora

Ja čak mislim da je citaro kupljen za Sinj al da je kupljen za gori nebi doša ode,ovaj bus je za kolodvor prenizak grebe.
Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

XDonald

Moga bi vozit Zadvarje-Makarska bez problema jer sam viđao troosovinske buseve i ljeti kroz mjesta po rivijeri, jedino bi mu bilo tesko uc u Promajnu, ali to moze i kombi vozit. A i Zivogosce-Makarska je uglavnom po magistrali pa nema velikih problema. Bilo bi mu usko kroz centar Tucepi i Podgore, ali ima buseva koji to vec voze.

podgora

#342
Tučepi ne ulazi Podgora ulazi al ima jedan zavoj gori poviše benzinske koju nebi smota nema šanse
Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Osoblje

#343
Evo Citara (ex Albus, Salzburg) izbliza, još bez tablica.  ;) Inače, Setra S 315 NF MA-470-CC ima preko 950 000 na satu.
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

Lion's Driver

Podgora nema teorije a ostalo povuci potegni. Da je dvi akse bio bi pun pogodak a ja bi gušta  ;D