Pulapromet - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:24:45

boro

  Neče bit. Ako mislimo na istoga onda je to 194 a on po mojoj procjeni više nikad neče na liniju , jer več godinu dana ne radi i ja mislim da je on za komade.

noxis93

ja sam njega vidjeo kod stiglića a on mi je poznat po prednjim vratima koja su različite boje. a i zvuk mu je drugačiji kao da jedva da ide. tog dana ga nisam ni vidio u garaži.

nexus

Woohoo! Nove stranice Pulaprometa! Evo i linka: http://www.pulapromet.hr/

Mogu za početak reć da su puno ljepše nego prethodne..

noxis93

Citat: nexus  u Lipanj 06, 2008, 17:27:46
Woohoo! Nove stranice Pulaprometa! Evo i linka: http://www.pulapromet.hr/

Mogu za početak reć da su puno ljepše nego prethodne..
i meni isto.

boro

  Da, nisu loše. Uglavnom puno bolje od onih starih. Eeee...kad bi još i koja galerija slika pala....to bi bilo za pet.

noxis93


noxis93

jedan man SU 220 bijelo možda ex pp ja parkiran na ulazu Marine Veruda tamo di skreću linije 2 i 3 iz i za Palisinu. nešto piše na njemu možda budem išao vidjet čini mi se da ga je neki građevinar kupio...

boro

  Možda danas skočim do tamo.

boro

  U četiri i po sam bio tamo ali nije bilo ničega.

noxis93


boro

  ...ma znaš ono kako se kaže:za autobusom nikad ne treba trčati,i tako če doči drugi...

noxis93


boro

  Danas sam ga vidio u gradu.Nisam točno siguran koji je točno to bus, naime dvoumim se između ex gb. 163 i 166. On je išao od pošte prema rivi a ja sam dolazio pješke iz sporedne ulice tako da je samo proletio ispred mene. Bio je to čudan osječaj: najprije čujem neki jako poznati zvuk,govorim sam sebi ma nemoguče,tih buseva več godinu dana nema, kad ono.....prođe ispred mene.  Inače reg. mu je PU-481-MI (to znači da je registriran ove dane,maksimalno desetak dana.

noxis93

da. mozda je opet na parkingu.
Misteriji se nastavlja uuuuuuuuuuuuu ;)

brioni

pošto ne pratim dugo buseve može li mi netko reći zašto je rashodovan MB o100 city? Koliko se sjećam u Pulu je došao 98./99. 
Oprostite ako ima pogrešaka