MAN Lion's City ('09)

Autor kekobus, Veljača 09, 2009, 09:02:12

dominik,

#300

Shole

Jedan vatrogasni.  To i nije neka strašno velika stvar. Obavezno je da ima 1 aparat, dvije kutije prve pomoći jer prevozi preko 20 putnika, a  sigurnosnih čekića nisam siguran koliko bi moralo bit

dominik,

#302
Citat: Shole  u Prosinac 17, 2011, 16:16:11
Jedan vatrogasni.  To i nije neka strašno velika stvar. Obavezno je da ima 1 aparat, dvije kutije prve pomoći jer prevozi preko 20 putnika, a  sigurnosnih čekića nisam siguran koliko bi moralo bit
Vatrogasnih ima dovoljno, tako je u svima.

MAN19464

fali pola police koja se koristi kod kupnje vozne karte kod vozača

dominik,

Citat: MAN19464  u Prosinac 17, 2011, 17:41:29
fali pola police koja se koristi kod kupnje vozne karte kod vozača
Ne fali to je krilo zakrilo pa se ne vidi. ;)

marin


tramvajac 92

Citat: Shole  u Prosinac 17, 2011, 16:16:11
Jedan vatrogasni.  To i nije neka strašno velika stvar. Obavezno je da ima 1 aparat, dvije kutije prve pomoći jer prevozi preko 20 putnika, a  sigurnosnih čekića nisam siguran koliko bi moralo bit
Drugi bi trebao biti iza vrata di je naljepnica.

GT-R

Pitanje, kako se podesava onaj crveni sat u busu kod prvih vrata?

buSHunter795

Citat: GT-R  u Veljača 03, 2012, 20:23:19
Pitanje, kako se podesava onaj crveni sat u busu kod prvih vrata?

Imaš na tome satu one dvije rupice lijevo, moraš imati nešto tanko (npr. spajalicu) i s time podešavaš vrijeme, jedna rupica je sat, druga su minute  ;)

GT-R

Citat: buSHunter795  u Veljača 03, 2012, 20:26:41
Citat: GT-R  u Veljača 03, 2012, 20:23:19
Pitanje, kako se podesava onaj crveni sat u busu kod prvih vrata?

Imaš na tome satu one dvije rupice lijevo, moraš imati nešto tanko (npr. spajalicu) i s time podešavaš vrijeme, jedna rupica je sat, druga su minute  ;)

Hvala na brzom odgovoru, i mislio sam da je mozda to al reko necu dirat ;D

BestOne

Citat: Shole  u Prosinac 17, 2011, 16:16:11
Jedan vatrogasni.  To i nije neka strašno velika stvar. Obavezno je da ima 1 aparat, dvije kutije prve pomoći jer prevozi preko 20 putnika, a  sigurnosnih čekića nisam siguran koliko bi moralo bit
Je li to još uvijek tako?
Ili...?

BestOne ~ autobusi.org

421

Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

tramvajac 92

307 imao lakši sudar s Volvom danas na 114/1. Autobus je malo udaren i više izgreban na lijevoj strani (otprilke kod 2. vrata)

tramvajac 92

454 je odšlepan u garažu prije par minuta..

tramvajac 92

470 (ln. 223) bi trebao posjetiti servis, jer mu lijevo stražnje svjetlo žmiga.

Imam dojam da su MANovi najbolji autobusi iz zadnje nabave, pošto vidim da su skoro stalno na cesti, za razliku od Citara, doduše za kokošinjce neznam, nisu mi nikako pri ruci..