Irisbus Citelis CNG (2)

Autor Spiker, Listopad 06, 2011, 22:55:01

tramvajac 92


Ivan

Citat: sokre  u Listopad 08, 2011, 13:18:04
Dakle, u ovome času CNG nije za Zagreb i neka ih se netko bilo kako riješi. Svako rješenje je bolje od ovoga, uključujući i da ih se nekome pokloni. Kada bi igdje bilo ikoga tako blesavog da im prođe ovakvo uvaljivanje.  :D
Ma zašto CNG ne bi bio za Zagreb??? Idu mi na živce svako malo te ideje da se treba zaboraviti na plin (u situaciji kada svatko pametan razmišlja o zamjenama za naftu) i riješiti Citelisa (pogotovo pod ovakvim uvjetima lizinga), ti autobusi najnormalnije rade i nisu loši, samo treba sagraditi prokletu punionicu umjesto lamentirati o tome kako su svi ovdje nesposobni.

Spiker

#17
Uf, jesi strog.
:-[

Mislim da bi bilo interesantno vidjeti statistiku kvarova Citelisa i usporediti je sa Citarom i City-em.
Tada bi se moglo reći kakav je sa strane pouzdanosti.
Potom vozači još kažu šta misle.

A punionica je glavni problem.
Ovako se otvara prostora za manipulaciju i razne priče.
Nikome nije ugodno vidjeti flotu autobusa parkiranih uz žicu.

I, kakva su iskustva Ljubljane?
Zna li netko nešto o njima?

I trebalo bi vidjeti kakva su iskustva plinaša MB i MAN i usporediti ih sa Citelisima.
Ali novije generacije a ne one stare kakve su nam dovezli na probu prije par godina.

Kako se ponašaju Solarisi u NS?


221

Prvi i po meni jedini problem sa Citelisima je punionica. Tu treba dodati i nesposobnost gradske uprave, da se nakon više od 2 godine od njihova dolaska, nije riješio taj problem.
Svaka tehnologija ima svoje prednosti i mane ali plinski busevi su itekako poželjni i potrebni ZG-u.

tramvajac 92

Citat: Spiker  u Listopad 10, 2011, 10:31:34
Kako se ponašaju Solarisi u NS?

Oni su prezadovoljni, dobro idu, a i napravili su punionicu prije nego što su krenuli u promet.

Shole

Pretpostavljam da je Novi Sad ravan ko i cijela Vojvodina, znači da opterećenja nekog velikog u brdo baš i nema.  Možemo li saznati koji motori i od koliko KS su unutra, i koji mjenjači?

tramvajac 92

Nije neka tajna:
Motor: Cummins ISLG 320 (320 KS)
Mjenjač: Voith Diwa 5

Shole

odličan izbor,  vjerovatno im neće ni trošit puno

Spiker

A kakva je situacija u Lublani?

Inaće, pri prolasku pored punionice viđam ih sve češće.
A i po cestama ih se da vidjeti.
Da to nisu punionicu malo bolje propuhali?

monshishi

Čekamo na izgradnjo naše punionice. Čekalo se puno časa na gradbene dozvole zbog ugovora bližnjih stanovalca. Tako da u novembru idu na linije.
Trenutno još radimo na zadnjim detajlima na programski opremi elektronike (avtomatski nagib avtobusa, otvaranje vrat sa direktno vezavo na kočnice, tako da ne trebaš prije otvaranja vrat ručno uklapljati postajno kočnico,...).

Spiker

Znaći, još punionica nije gotova a autobusi su isporučeni?
Slično kao i u Zagrebu?
U Zagrebu je sa Citelisima bilo brojnih problema, kada su kretali u promet.
Mnogo njih je imalo prijave kvara nakon dnevne vožnje.
Mnogo više nogi MAN ili MB.
Da ne lažem, čuo sam da je svaki treći Citelis, koji bi izašao u promet, imao prijavi kvara na kraju dana.
Mnoge prijeve su bile jer vozači nisu znali o čemu se radi pa su pisali prijave.
Ali, Citelis nije na tehničkom nivou MB ili MAN-a a i mnogi kvarovi koji se stalno ponavljaju nikad nisu riješeni.
Dakle, neke greške koje su očito krive od same proizvodnje, nisu popravljene u smisli promjene nego se samo dijelovi mjenjaju i opet se isti kvare i sl. Često ćeš vidjeti na Citelisu otvorena vratašca za priključak plina. I tako od prvog dana. Ili one gume oko kardana volana, stakla za tipke za otvaranje vrata u nuždi... Sve tipke na armaturi su napukle i sl.
Kad se krene po Lublani, tko će to popravljati? U Lublani nema Irisbus servisa.
A za automatsu aktivaciju stanične pri otvaranju vrata (kao MAN) isto je bilo govora u Zagrebu jer vozači često mijenjaju autobuse i nauče na drugu marku pa zaborave aktivirati satničnu na citelisu. Nije bilo moguće riješiti jer je to tako i gotovo. I, vozači su se naučili povlačiti staničnu kočnicu.

conecto

Citat: Spiker  u Listopad 20, 2011, 08:25:21
Znaći, još punionica nije gotova a autobusi su isporučeni?
Slično kao i u Zagrebu?


Uopće nije slično kao u Zagrebu jer ovdje je napisano da će taj problem biti riješen do studenog, a u Zagrebu nije ni nakon dvije godine.

Citat: Spiker  u Listopad 20, 2011, 08:25:21

U Zagrebu je sa Citelisima bilo brojnih problema, kada su kretali u promet.
Mnogo njih je imalo prijave kvara nakon dnevne vožnje.
Mnogo više nogi MAN ili MB.


U Zagrebu je svaki novi tip autobusa (osobito u zadnjih 17 godina otkad su stigli prvi moderni niskopodni autobusi) imao problema u prvim godinama upotrebe, tako da Citelis nije izuzetak.

Citat: Spiker  u Listopad 20, 2011, 08:25:21

Da ne lažem, čuo sam da je svaki treći Citelis, koji bi izašao u promet, imao prijavi kvara na kraju dana.
Mnoge prijeve su bile jer vozači nisu znali o čemu se radi pa su pisali prijave.
Ali, Citelis nije na tehničkom nivou MB ili MAN-a a i mnogi kvarovi koji se stalno ponavljaju nikad nisu riješeni.


Ne znam gdje si to čuo  ???

Citat: Spiker  u Listopad 20, 2011, 08:25:21


Dakle, neke greške koje su očito krive od same proizvodnje, nisu popravljene u smisli promjene nego se samo dijelovi mjenjaju i opet se isti kvare i sl. Često ćeš vidjeti na Citelisu otvorena vratašca za priključak plina. I tako od prvog dana. Ili one gume oko kardana volana, stakla za tipke za otvaranje vrata u nuždi... Sve tipke na armaturi su napukle i sl.


Vratašca za priključak plina jesu problem na mnogima, ali ne kužim ovo da su "sve tipke na armaturi popucale".

Citat: Spiker  u Listopad 20, 2011, 08:25:21



Kad se krene po Lublani, tko će to popravljati? U Lublani nema Irisbus servisa.
A za automatsu aktivaciju stanične pri otvaranju vrata (kao MAN) isto je bilo govora u Zagrebu jer vozači često mijenjaju autobuse i nauče na drugu marku pa zaborave aktivirati satničnu na citelisu. Nije bilo moguće riješiti jer je to tako i gotovo. I, vozači su se naučili povlačiti staničnu kočnicu.

Ljubljana je imala Irisbus prije Zagreba, a nemam popjma da je netko pokušao riješiti problem povlačenja stanične kočnice prije otvaranja vrata i da je to nemoguće (iako je na Cacciamaliju to riješeno).
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

monshishi

Punionica če biti izrađena jedan mesec kasnije, jer je malo više vremena trebalo za sve dozvole (pa so bile i neke ugovore sa strani susjeda a onda se to sve malo zavleče). Punionica če biti locirana kod nas u LPP-ju, a punjenje če trajati tam negdje između 6-8 minuta.

Busi još niso isporučeni jer niso do kraja izrađeni. Neke komponente ugrađujejo slovenačke firme, a se to sada radi kod nas. Ugrađuje se napovednik za stanice, pa rikverc kamera, pa onda treba još plačilni sistem ugraditi. Pa neke stvari mi se ne sviđaju, pa treba još to urediti preden jih preuzmemo. Problematična se na zdi ona kajla na 2. vratima, gdje je rampa za invalide, pa je samo jedna i može putnik pasti kad izlazi. To moramo još uskladiti sa Irisbusom, da se nađe neka druga rešitev, pa još nekaj ovakih malenkosti.

Tako, da če biti punionica izgrađena i isporuka busa biti prilično istovremeno.

Kako več kaže conecto, upravo nema busa na kojem ne bih bilo kvarova, a da bih se otvarala vratica za punjenje plina zaista za nas ne bih bila ikakav pravi kvar. Ima kvarove pa i na MB i MAN koje odpravljamo i za koje vozači nikada ne znajo, da uopšte postoje, a so puno skuplije za uklanjanje nego vratica za plin.

Na našim Irisbusi vratica imajo magnetno varovalo (zatič), tako, da se zaista ne bih mogla nikakvo samodejno otvarati. Ne znam imati li vi i ovakvo rješeno. Vaši busi so bili rađeni u Italiji, a naši na Češkom.

Servis čemo raditi sami u našoj firmi, jer nije to ništa tako posebno što ne bih mogli raditi sami. Imamo ugovor za servisiranje Irisbusa kod nas.

Avtomatsko aktivacijo kočnice kod otvaranja vrata nije ništa posebnog samo trebo to praviti inženirima Irisbusa, da se to želi imeti. Pa sam i to sam kazao več u fabriki francuzom, pa očito niso to u prvoj rundi sprovedli. Pa sada to radimo, na daljavo, tako, da nam francuzi sprogramirajo softver, a se onda napravi upload na busu.

Tako, ako to želite imeti, trebate to samo kazati, pa može Irisbus to sprovesti a očitno nitko kod vas u ZET-u to nije zahtevajo. Pa to se uradi u jednom danu. Jer ja kažem zašto bih se matrali sa nečim šta ja mislim, da je glupost, ako se može to na elegantan način riješiti!?


tramvajac 92

Nisam stručnjak za kompjutere, ali to aktiviranje stanične kočnice sa stajanjem na stanici se vjerojatno da isprogramirati. Vratašca za plin se otvaraju? Pa da se ugraditi bravica(ona četvrtasa, veličine kao one u unutrašnjosti, pa da vidimo hoće li se i dalje otvarati.

sendipula

Ja sam iz Pule i zanima me kakvi su Irisbus Citelis CNG pošto mi imamo dizelske a uskoro će nam doći plinski LPG,GPL.CNG--ne znam koji ali znam da ce bit rashod..hvala! bus123 bus123
Živjela 184-ka!