Snježna kraljica

Autor Portos, Studeni 21, 2007, 21:58:45

Westin

Citat: sniff  u Prosinac 27, 2016, 10:52:27
Može, al zašto bi ako nema putnika/gledatelja ?
Treba prilagoditi potrebama za žensku sigurno manje buseva.Više ih treba za povratak od gore kada je veće navalija.
S obzirom da je Ivica nakon 9 mjeseci pauze danas prvi put nastupio ne treba očekivati da uopće uđe u drugu vožnju....
Umjesto da busevi idu odmah dolje nakon iskrcaja dio ih gore može i ostati da su pametni, a ne nepotrebno vozati.

421

Obzirom da ZET vozi Snježnu kraljicu  bus123 bus123 bus123 od samih početaka, ova rečenica sasvim je suvišna i uvredljiva za organizatora:
"Umjesto da busevi idu odmah dolje nakon iskrcaja dio ih gore može i ostati da su pametni, a ne nepotrebno vozati."
Svakako da u određenom trenutku ponuda nadmašuje potražnju, pa se  bus123 bus123 bus123 sele na vrh u iščekivanju navale prema dolje.
Jako teško da će se ikada više ponoviti ona euforija i dolazak gledatelja na Sljeme kao u zlatno doba Ivice i Janice kada je broj  bus123 bus123 bus123 bio obilato veći nego sada.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

822DoDo



Citat: tramvajac 92  u Prosinac 27, 2016, 09:55:19
Mislim da budu školski vozili gore, trenutno nema nastave, pa ima nešto više buseva.
Školski će voziti redovne linije a Cityji idu na izvanredne linije (iz Podsuseda možda i Citelisi¿)


Das Beste oder nichts. MB

Westin

Ženska utrka:
APP
12 buseva
APD
8 buseva + još 5 poslijepodne

Muška utrka
APP
18 buseva
APD
12+ još 10 poslijepodne

MAN2001

Jel netko ima slike sa današnje snježne kraljice?

MAN truck bus

Pa pričekaj bit će slika vjerovatno kasnije kolege forumaši su vjerojatno na terenu ;)
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

STIB

Bio sam ja oko 13 na Mihaljevcu. Ništa posebno, petnaestak buseva (samo Cityi - približno pola APD/APP), "soundset" bus za odmor vozača i nekoliko rukovoditelja ZET se sunčaju....
Gledatelji su u to vrijeme već bili gore.
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

MAN2001

#172
Evo mojih slika sa snježne kraljice nije pretežito zanimljivo al šta je tu je!

leonardo123

VIP SNOW QUEEN TROPHY 2018

Izvanrednu organizaciju prijevoza gledatelja na slalomske utrke Svjetskog skijaškog kupa VIP Snow Queen Trophy koje se 3. i 4. siječnja održavaju na Medvednici, i ove godine realizira Zagrebački električni tramvaj. Izvanredna organizacija počinje tramvajskim prijevozom putnika do Mihaljevca te autobusnim od Mihaljevca do Sljemena.

Uz postojeće, uspostavit će se novo izlazno-ulazno tramvajsko stajalište na terminalu Mihaljevac, na Ksaverskoj cesti, neposredno prije raskrižja s Gračanskom cestom, kako bi se putnicima osigurao najkraći mogući put od tramvaja do autobusa (i obrnuto).

Autobusni promet
Ulazak (izlazak) putnika u autobuse izvanredne linije bit će na istočnoj strani Gračanske ceste, sjeverno od raskrižja s Ksaverskom (uz terminal Mihaljevac).
Prometovat će dvije izvanredne autobusne linije:
Mihaljevac - Dom željezničara (zona A - crvena)
Mihaljevac - Žensko sedlo (zona B - plava)
Za vrijeme održavanja ,,Ladies World Cup" u srijedu, 3. siječnja, i za vrijeme održavanja ,,Men's World Cup" u četvrtak, 4. siječnja, izvanredna organizacija prijevoza počet će prvim polaskom autobusa s Mihaljevca u 10.00 i trajat će do zadnjeg polaska sa Sljemena u 19.00 sati.

Ostale autobusne linije
Autobusi linije 102 Britanski trg - Mihaljevac prometovat će u srijedu, 3. siječnja, i u četvrtak, 4. siječnja, od 9.30 do 12 sati, ovisno o procjeni stanja u prometu, redovnom trasom s Britanskog trga, skraćeno, te će kao početno-krajnje stajalište koristiti lokaciju Šestinski vijenac/Šestine (crkva). Autobusi će redovnom trasom ponovno voziti prema procijeni glavnog prometnika, ovisno o prometnom opterećenju u zoni terminala.
Autobusi linije 233 Mihaljevac - Markuševec prometovat će redovnom trasom.
Autobusna linija 140 Mihaljevac – Sljeme, u srijedu i četvrtak, 3. i 4. siječnja neće prometovati od 9 do 19 sati.

Izvor: www.zet.hr

STIB

Koliko je buseva (i koji) bilo danas angažirano na SNježnoj kraljici.
Ja sam proveo par sati u Dubravi i nije bilo nikakvih spektakularnih promjena u tipovima.

Sutra imam namjeru vidjeti zapad (Črnomerec)
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

Tomek

Na zapadu je bio veliki broj Citelisa 18m u prometu, viđen jedan na 123(što je jako rijetko), oba na 124(što i nije tako čudno, al opet nije svaki dan), dva komada na 120, a i 137 je danas vozio solo Citelis (većinom je tu MAN)

405GN2

Citat: STIB  u Siječanj 03, 2018, 20:28:48
Koliko je buseva (i koji) bilo danas angažirano na SNježnoj kraljici.
Ja sam proveo par sati u Dubravi i nije bilo nikakvih spektakularnih promjena u tipovima.

Sutra imam namjeru vidjeti zapad (Črnomerec)
Na 232 je neki SÜ. I na 205 ili 208 isto SÜ nisam dobro uspio vidjeti. Tako da je ipak bilo

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Mnogo znati, znači prije vremena ostariti.

leonardo123

#177
Citat: STIB  u Siječanj 03, 2018, 20:28:48
Koliko je buseva (i koji) bilo danas angažirano na SNježnoj kraljici.
Ja sam proveo par sati u Dubravi i nije bilo nikakvih spektakularnih promjena u tipovima.

Sutra imam namjeru vidjeti zapad (Črnomerec)
Ništa spektakularno. Redom: 302, 303, 304, 305, 307, 326, 328, 332, 333, 451. Na Mihaljevcu su bili i dizalica D-5, 710 i 647 te nekoliko vozila ZETa. Sutra očekujem malo veći broj autobusa. Linija 102 je prometovala normalno do Mihaljevca, isto tako i 233.  pivkan

tramvajac 92

Možda se sutra isprsi pogon Dubrava i pošalje Urbanwaye.

822DoDo

Das Beste oder nichts. MB