Bosnaekspres, Doboj

Autor lav, Prosinac 04, 2007, 19:00:16

mb0404

#75
Citat: erobuss  u Lipanj 15, 2009, 23:41:57
Citat: mb0404  u Lipanj 15, 2009, 23:36:55
Znali se cijena,ljudi idu iz krajnosti u krajnost.Vozni park im je saren ko djetlic.Bolje da kupe jednu 315 nego ovo cudo.

MB kojeg je Globtour imao prodao je među prvima, vjerojatno je imao neku manu.
Što se tiče BE najbitnije je da idu prema standardizaciji voznog parka, a u njihovom slučaju je to MB.
Pajdo teska muka sa njihovom standardizacijom uzimaju sve nesto lijevo.Imaju Sanose,Dubrave,GiS,Setre,MAN-ove,LT i MB i pitaj xxxxx sta jos nemaju u garazi....


erobuss

Ne znam zašto se ti živciraš oko toga? Ni u džep ni iz džepa ;)

mb0404

#77
Citat: erobuss  u Lipanj 15, 2009, 23:55:58
Ne znam zašto se ti živciraš oko toga? Ni u džep ni iz džepa ;)
Ma ne zivciram se prije 20 dana bio sam na autobuskoj od pola 9 do pola 11; pola njihovih buseva sto je otislo je poluprazno a oni uzimaju neke nove i to da su bar uzeli 315 ako krene po zlu da je mogu utopit oni uzeli ovo kome ce ovo prodat, na prste mozes nabrojat prevoznike koji ovo imaju.

busfan

Citat: mb0404  u Lipanj 16, 2009, 00:03:43
Citat: erobuss  u Lipanj 15, 2009, 23:55:58
Ne znam zašto se ti živciraš oko toga? Ni u džep ni iz džepa ;)
Ma ne zivciram se prije 20 dana bio sam na autobuskoj od pola 9 do pola 11; pola njihovih buseva sto je otislo je poluprazno a oni uzimaju neke nove i to da su bar uzeli 315 ako krene po zlu da je mogu utopit oni uzeli ovo kome ce ovo prodat, na prste mozes nabrojat prevoznike koji ovo imaju.

Mislim da je ovo upola cijene kao Setra 315 ili Cityliner. Ja licno nisam ljubitelj nijednog Spanskog autobusa ali sta su oni vozili negdje do prije godinu dana ovo je avion ;)

aaaaa

Citat: mb0404  u Lipanj 15, 2009, 23:45:45
Citat: erobuss  u Lipanj 15, 2009, 23:41:57
Citat: mb0404  u Lipanj 15, 2009, 23:36:55
Znali se cijena,ljudi idu iz krajnosti u krajnost.Vozni park im je saren ko djetlic.Bolje da kupe jednu 315 nego ovo cudo.

MB kojeg je Globtour imao prodao je među prvima, vjerojatno je imao neku manu.
Što se tiče BE najbitnije je da idu prema standardizaciji voznog parka, a u njihovom slučaju je to MB.
Pajdo teska muka sa njihovom standardizacijom uzimaju sve nesto lijevo.Imaju Sanose,Dubrave,GiS,Setre,MAN-ove,LT i MB i pitaj xxxxx sta jos nemaju u garazi....




Ma Bog sami zna kakvi su to "talovi" u pitanju.....ali u svakom slučaju bitno je da su počeli nabavljati i nešto barem malo mlađe od ovih krseva koje su do sada posjedovali....

mb0404

Sinoc sam prolazio pored garaža i malo sam bacio oko.Novofarbani Sanosi 415 su izrezani ostala samo karoserija 2 komada i jedna Dubrava visoko turisticka,ta dubrava ima resetke na poklopcu motora.

busfan


kilometar



mb0404

#84
Jutros sam vidio njihovu Dubravu brzo sam proletio pa nisam stigao slikat....bus je sredjen ne moze bit bolje,odzada ima svjetla ko neoplani i sl msm cak i stakla da su mu zatamnjena...e da i sto je jos zanimljivije ima istu kolor shemu ko noge touring i daf,a ovog turisma sam takodje sreo jutros na izalzu iz autobuske........

Benjamin

evo danas slika nekog Mercedesa,mada mislim da to uopšte nije Mercedes a neznam o kojem busu je riječ!


aaaaa

Obradors karoserija autobusa na šasiji i sa motorom MB  ....danas se ova firma zove "Iberbus"

The_Dubster

ne izgleda loše, ali me svjetla ona okrugla podsjecaju malo na neoplanova

aaaaa

Citat: The_Dubster  u Siječanj 17, 2010, 16:07:00
ne izgleda loše, ali me svjetla ona okrugla podsjecaju malo na neoplanova


pa i jesu od Neoplana Eurolinera

The_Dubster

aaa čuj, pa ovo onda pravi križanac hahaha