ZENICA BUS, Zenica

Autor busfan, Prosinac 27, 2008, 15:48:32

zile_driver

#45

Pa sta mislis koji je ocuvaniji transliner ili cityliner

The_Dubster

meni izgleda transliner, mada nisam nešto extra upućen, jer danas sam na ovom vidio da mu je maska i karambolka sastavljani a stakla su mu različite boje

zile_driver

Transliner nisam odavno vidjeo u Bijeljini,ali umjesto njega vidjam njihov Jetliner stalno. :)

The_Dubster

ako je onaj što ima i zlatne boje po sebi - taj je bio u ponedjeljak u sarajevu

zile_driver

Da taj je stalno ide za bijeljinu i onaj bijeli ex bricic ja mislim da je taj ali nisam siguran

busfan

Citat: zile_driver  u Ožujak 07, 2010, 17:31:45
Citat: busfan  u Ožujak 04, 2010, 12:38:15
Citat: The_Dubster  u Ožujak 03, 2010, 21:50:12
ako je onaj što ima i zlatne boje po sebi - taj je bio u ponedjeljak u sarajevu

U utorak je u Bijeljini bio City sa tvoje slike  ;)  Transliner je rijetko dolazio i prije u Bn

Transliner je i najvise dolazio u bijeljinu ;)

Ne znam ja nisam primjetio, ja sam najvise vidjao Citylinere i tog Jetlinera. Translinera samo jednom ili dva puta

zile_driver

Citat: busfan  u Ožujak 07, 2010, 17:37:14
Citat: zile_driver  u Ožujak 07, 2010, 17:31:45
Citat: busfan  u Ožujak 04, 2010, 12:38:15
Citat: The_Dubster  u Ožujak 03, 2010, 21:50:12
ako je onaj što ima i zlatne boje po sebi - taj je bio u ponedjeljak u sarajevu

U utorak je u Bijeljini bio City sa tvoje slike  ;)  Transliner je rijetko dolazio i prije u Bn

Transliner je i najvise dolazio u bijeljinu ;)

Parkiran je stalno bio kod parka tamo gdje je slikan
Ne znam ja nisam primjetio, ja sam najvise vidjao Citylinere i tog Jetlinera. Translinera samo jednom ili dva puta

busfan

Moguce, posto ja nisam iz Bn ali sam cesto tamo. U poslednje vrijeme ih navise vidjam kod Interexa, a znaju parkirati i kod Fisa. A i ja sam taj jedini put Translinera vidio u parku i slikao samga tamo

zile_driver

Citat: busfan  u Ožujak 07, 2010, 17:48:47
Moguce, posto ja nisam iz Bn ali sam cesto tamo. U poslednje vrijeme ih navise vidjam kod Interexa, a znaju parkirati i kod Fisa. A i ja sam taj jedini put Translinera vidio u parku i slikao samga tamo

Da upravusi sad imaju jos jedno mjesto zza parkiranje preko puta Fis-a na Neskovic benzinskoj posto je veliki prostor

busfan

Citat: zile_driver  u Ožujak 07, 2010, 17:55:15
Citat: busfan  u Ožujak 07, 2010, 17:48:47
Moguce, posto ja nisam iz Bn ali sam cesto tamo. U poslednje vrijeme ih navise vidjam kod Interexa, a znaju parkirati i kod Fisa. A i ja sam taj jedini put Translinera vidio u parku i slikao samga tamo

Da upravusi sad imaju jos jedno mjesto zza parkiranje preko puta Fis-a na Neskovic benzinskoj posto je veliki prostor

A ovaj City sto sam ga vidio prosli utorak je bio parkiran na prakingu Interexa, ne znam da li mjesto za praking zavisi od vozaca ili ?

zile_driver

Citat: busfan  u Ožujak 07, 2010, 18:00:46
Citat: zile_driver  u Ožujak 07, 2010, 17:55:15
Citat: busfan  u Ožujak 07, 2010, 17:48:47
Moguce, posto ja nisam iz Bn ali sam cesto tamo. U poslednje vrijeme ih navise vidjam kod Interexa, a znaju parkirati i kod Fisa. A i ja sam taj jedini put Translinera vidio u parku i slikao samga tamo

Da upravusi sad imaju jos jedno mjesto zza parkiranje preko puta Fis-a na Neskovic benzinskoj posto je veliki prostor

A ovaj City sto sam ga vidio prosli utorak je bio parkiran na prakingu Interexa, ne znam da li mjesto za praking zavisi od vozaca ili ?

Pa i nije do vozaca sve zavisi ako im dozvole da se tu parkiraju! ;)

max

U fazi raspada ??? ???                                                                                       

zile_driver

#57
Citat: max  u Travanj 02, 2010, 23:04:45
U fazi raspada ??? ???                                                                                       http://i626.photobucket.com/albums/tt342/atlantida_01/DSC00570.jpg

Pa zar owaj crveni Neoplan nije prodat ??? ???

The_Dubster

izgleda da nije.... danas u Sarajevu


The_Dubster