CIVITAS-ELAN program

Autor conecto, Srpanj 01, 2010, 10:51:40

conecto

Mnogo puta, a osobito sad kad svi CNG-autobusi danima stoje u garaži bez pogonskog goriva sjetim se CIVITAS-ELAN programa preko kojeg su došli u Zagreb. Još jedna fiks-ideja našeg gradonačelnika krajnje loše sprovedena. Upravo on će vas pozdraviti na početnoj web-stranici ovog programa uz dosta krivih informacija (web kao i papir trpi svašta), osobito bode u oči podatak o "40 autobusa na UKAPLJENI prirodni plin"...

Evo linka na početnu web-stranicu za prodavanje magle:



http://civitas-elan.zagreb.hr/posts.aspx?PageID=1&cmsID=1

Izdali su oni i brošuru s informacijama o kojima bi se dalo raspravljati

http://civitas-elan.zagreb.hr/userfiles/civitas_elan_brosura.pdf
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

tramvajac 92

Ja ću se prikljuti jednim važnim linkom za cijelu priču: http://www.plinara-zagreb.hr/

Shole

Šta mislite da li postoji neki tiskani medij (naravno poznatiji) koji bi bio voljan objavit članak o tome kako 60 CNG autobusa trenutno uopće nevozi, a onda kad voze onda je to smanjenim intenzitetom jer se ni nakon godinu dana nemaju gdje punit iako je bilo obećano drugačije.  Nebih se uopće iznenadio kad bi novinar koji bi to eventualno i napisao završio ko onaj direktor dal zagrebčkih cesta il neke srodne firme

conecto

#3
Nemoj tako, na ovim stranicama možeš vidjeti da je ovdje okupljen tim naših najboljih i "najeminentnijih" stručnjaka - uz ZG-Holding (ZET i Čistoća) tu su uključeni HŽ, ali i Fakultet prometnih znanosti (u novije vrijeme osobito poznat iz "akcije Index"), kao i nekakva "neprofitna" (iako definitivno dobro gurne ruku u proračun kao i sve slične "udruge") organizacija za održivi razvoj zajednice Odraz u kojoj su isto velike face...

http://www.odraz.hr/

Posebno vas pozivam da obratite pažnju na onu brošuru u pdf-u, kako to tamo sve lijepo piše, a provedba nula bodova, posebno zanimljiva stavka je proračun projekta od 29 milijuna eura koji je najvjerojatniji razlog što je Civitas-Elan stigao u Zagreb, jer ovakve brojke bude maštu. U Zagrebu proračun iznosi 5,14 milijuna eura od čega je 58% iz EU. Što smo dobili za taj novac?

Samo jedan citat iz bošure:

"Premda projekt traje četiri godine, od 15. rujna 2008. do 15. rujna 2012. godine, nadamo se da će
se njegov utjecaj osjećati još dugo godina po njegovu dovršenju."

Ja sam uvjeren da hoće!
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

tramvajac 92

Citat: Shole  u Srpanj 01, 2010, 10:59:05
Šta mislite da li postoji neki tiskani medij (naravno poznatiji) koji bi bio voljan objavit članak o tome kako 60 CNG autobusa trenutno uopće nevozi, a onda kad voze onda je to smanjenim intenzitetom jer se ni nakon godinu dana nemaju gdje punit iako je bilo obećano drugačije.  Nebih se uopće iznenadio kad bi novinar koji bi to eventualno i napisao završio ko onaj direktor dal zagrebčkih cesta il neke srodne firme
Novi List.

Shole

Nisu ni oni više šta su nekad bili, i to je nekakvo dogovoreno novinarstvo.  Vidiš da skoro pa nikad nema ništa crno o gradskoj vlasti u Rijeci

conecto

Citat iz brošure "osnovnih ciljeva i područja djelovanja CIVITAS-ELAN programa", pa vi prosudite što se od ovoga provodi!

PODRUČJE OSNOVNI CILJEVI
Alternativna goriva i
energetski učinkovita
vozila
- Povećati energetsku učinkovitost u prometu uvođenjem čistijih i
obnovljivih energenata
- Smanjiti ovisnost o fosilnim gorivima povećanim udjelom biodizela i plina
- Unaprijediti vozni park uvođenjem hibridnih vozila i provedbom strategija
smanjenja onečišćenja iz vozila javnog gradskog prijevoza
Zajedničke putničke
usluge i integriranje
različitih vrsta
prijevoza
- Provesti učinkovita i visokokvalitetna rješenja koja omogućuju bolju
mobilnost
- Integrirati različite načine prijevoza te povezati lokalni i regionalni javni
prijevoz
- Dati prioritet javnom gradskom prijevozu
- Planirati infrastrukturu za kombinirani prijevoz uz aktivno sudjelovanje
zainteresirane javnosti
Upravljanje mobilnošću
prema specifičnim
potrebama
- Analizirati održive sheme naplate pristupa centru grada uz dijalog s
javnošću
- Vratiti javne prostore pješacima
- Upravljati prostorom u cilju povećanja njegove bolje kvalitete i korištenja
Djelovanje na ponašanje
u prometu
- Osmisliti i provesti ciljane marketinške kampanje o mobilnosti
- Pripremiti planove upravljanja mobilnošću u važnijim institucijama
- Popularizirati pješački i biciklistički promet
- Uspostaviti dijalog s građanima o mobilnosti u gradu
- Dostavljati građanima kvalitetne informaciije o mobilnosti u gradu
Zaštita, sigurnost i
zdravlje
- Razviti strategije za osiguravanje pouzdanosti i sigurnosti za ciljane
skupine
- Povećati sigurnost prometa na cesti, posebice za ugrožene grupe korisnika
- Poboljšati sigurnosne mjere u javnom gradskom prijevozu
Inovativne prometne
usluge
- Uvesti fleksibilne prometne usluge prema stvarnim potrebama korisnika
- Razviti koncept zajedničkog korištenja automobila
Distribucija tereta
- Smanjiti opterećenje gradskog centra boljom distribucijom tereta
- Poboljšati institutionalnu suradnju na pitanjima distribucije tereta
Prometna telematika
- Dati prednost čistim oblicima prijevoza
- Osigurati pouzdano informiranje putnika
- Pojednostaviti kupnju karata i integrirati putničke tarife
- Uvesti telematičku podršku biciklističkom prometu
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

sokre

Ionako je razlog pristupanja Zagreba tom udruženju bila predizborna Bandićeva taktika. Mislim da nikada i nije bila namjera u potpunosti implemementirati to sve što je navedeno. Pogotovo nakon negativnih iskustava APP-a sa biodizelom i onim jednim plinskim busom.

Za sve što je taj tip radio u svom mandatu, sada se jasno vidi koja je bila svrha.

Svakodnevno paradiranje posvuda, ispraćaji svakog novog tramvaja, hodanje po blatu po zaostalijim rubnim djelovima grada, guranje nosa u svaku rupu koja se pojavi, javno opominjanje `neposlušnih` suradnika, `borba` za običnog građanina protiv njegovog režima, ... Samo da se uguzi javnosti i postane što popularniji.

Da se kriza pojavila par mjeseci kasnije, tko zna kako bi to sve završilo. Ovako je završilo kako je završilo, on će na kraju završiti u buksi, a mi ćemo ponovo patiti zbog redukcija. Usprkos epskoj količini nabavljenih vozila..

STIB

Citat: conecto  u Srpanj 02, 2010, 11:10:24
Citat iz brošure "osnovnih ciljeva i područja djelovanja CIVITAS-ELAN programa", pa vi prosudite što se od ovoga provodi!

- Dati prioritet javnom gradskom prijevozu

Neka se napravi samo ovo jedno (i to najjednostavnijim zahvatom - povećanjem žutih traka i strogim kažnjavanjem za njihovo nepoštivanje), već bi se dobilo jaaako puno.
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

conecto

#9
Stavka po stavka:

S biodizelom se nešto petljalo, s plinom vidimo kako ide (nevjerojatno, punionice još ni u primisli), a hibride nitko ni ne spominje koji sad postaju trend u razvijenoj Europi dok je plin odavno lanjski snijeg, ali ni s tim ne možemo izaći na kraj.
Ovo o integriranju raznih vrsta prijevoza suvišno je i komentirati. Pevalek i ondašnja vlast je prije skoro 20 godina integrirala željeznicu u JGP Zagreba, odonda se ništa nije pomaklo s mjesta, čak voze još uvijek ti isti vlakovi, jedino se ZET povukao s nekih područja oko Zagreba koja su tako dobila dvostruku tarifu (obrnuto od CIVITAS-ELAN).
Ovo s naplatom za ulazak u centar grada i vraćanje javnog prostora pješacima mi je najbolji dio. Epilog je frka oko Cvjetnog trga i gradnja velike javne garaže u najužem centru. Ili se mislilo na tu "naplatu" koju će pokupit Horvatinčić?  ???
Povećati sigurnost u prometu - napravljeno ništa! Povećati sigurnost u JGP - valjda putem javnih tribina i tih njihovih "foruma" treba svima objasniti da se moraju držati za štange ako vozilo naglo zakoči  ???
"Uvesti fleksibilne prometne usluge prema stvarnim potrebama korisnika" - to su valjda linije tipa 207 čiji je vozni red potpuno neusklađen s obližnjim drugim linijama, ili polazak u 1.15 (U NOĆI) za Vidovec, Čučerje i Jalševec koji ne vozi nikoga  ???
"Osigurati pouzdano informiranje putnika" - Atroni ni nakon nekoliko godina ne rade kako treba...
"Pojednostavit naplatu" - koju nitko (ilegalno ili posve legalno) ne plaća, a sustavi za naplatu gutaju milijune i također ne funkcioniraju kako treba. Tu je jedino napravljena najbolja stvar - plaćanje karte mobitelom!


A i ovo dalje - blablabla...
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

#10
U projekt CIVITAS-ELAN su uključeni i zetovci:

Citat:
- veće razumijevanje zaposlenika ZET-a o potrebama starijih osoba.

...ma što to značilo  ???

Valjda u skladu s najnovijim izjavama gradonačelnika da će djelatnici Holdinga morati raditi "više i kvalitetnije za manje plaće"  ???

Valjda baš to građani žele čuti  ???

Još jedna poluistinita brošura:

http://civitas-elan.zagreb.hr/userfiles/zet.pdf
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

manoplan

Citat: conecto  u Srpanj 14, 2010, 10:22:32
U projekt CIVITAS-ELAN su uključeni i zetovci:
Citat:
- veće razumijevanje zaposlenika ZET-a o potrebama starijih osoba.
...ma što to značilo  ???
Valjda u skladu s najnovijim izjavama gradonačelnika da će djelatnici Holdinga morati raditi "više i kvalitetnije za manje plaće"  ???
Valjda baš to građani žele čuti  ???

Pa vozač prometala sukladno bon tonu treba ustupiti svoje mjesto starijim osobama. Pogotovo onima koji trče kao Ben Johnson kad kasne na bus/tramvaj  ;D

conecto

Autor: ins 
Umetanje Citata
Citat:
GRAS naručio 10 autobusa na plin

Dotrajala vozila GRAS-a, koja koriste nekvalitetno gorivo, među najvećim su zagađivačima, kaže Krvavac


Uvođenjem i korištenjem prirodnog plina u automobilima, taksi vozilima, autobusima i minibusima GRAS-a, kvalitet zraka znatno bi se poboljšao, ističe Zijada Krvavac, pomoćnica ministra prostornog uređenja i zaštite okoliša.

Čistije gorivo

- Prateći rad stanica za tehnički pregled i kontrolom ispušnih plinova, došli smo do zaključka da su dotrajala vozila GRAS-a, koja koriste nekvalitetno gorivo, među najvećim zagađivačima. Uvođenjem plina, koji je ekološki čistije gorivo, kvalitet zraka koji svakodnevno udišemo, definitivno bi se mogao promijeniti - ističe Krvavac.

Iz GRAS-a kažu da su već naručili 10 autobusa koji će koristiti plin.

- Sredstvima Vlade Kantona Sarajevo uradili smo i projekt gradnje stanice za punjenje vozila plinom. Ona će se nalaziti u krugu našeg preduzeća i nastojat ćemo da u dogledno vrijeme nabavimo novac za početak gradnje. Dok se stanica ne napravi, nabaljena vozila punit će se na stanici "Sarajevogasa". Uvođenjem vozila na prirodni plin značajno bi se smanjili troškovi goriva pa čak i do 50 posto po pređenom kilometru - ističu iz GRAS-a.

Početak gradnje

Kako bi se umanjilo zagađenje zraka, ovo preduzeće planira da u naredne tri godine u užem gradskom jezgru koristi samo vozila na struju ili plin.


www.avaz.ba


Najnoviji citat s BiH-podforuma. Dakle i u Sarajevu razmišljaju o CNG-pogonu u gradskim busevima, ali zamislite čak i o gradnji plinske stanice u krugu firme GRAS  8-8
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Ivan

Kad sam već napisao da se sigurno gube masovne pare jer plinski Citelisi ne voze, odlučio sam napraviti malu računicu...

Citelisi će za 8 godina rada biti plaćeni blizu 50 milijuna eura, dakle oko 6 milijuna godišnje. Pošto zbog punionice ne rade barem trećinu koliko bi mogli, godišnje 2 milijuna eura odlazi u vjetar, dakle dnevno sigurno više od 5.000 €, odnosno otprilike 40.000 kn.

Ovo je ugrubo i malo konzervativno, mislim da treba brojati dosta više. Treba još ubrojiti i penale na MAN-ovima i Mercedesima zbog lupanja kilometara, jače uništavanje ostatka voznog parka, a šlag na tortu je da je ovo operativni leasing, pa ako Holding nije stavio neku pametnu klauzulu u ugovor (kako su se razbacivali novcima ne bih rekao da je), na kraju će Citelisi završiti manje razlupani i kad ih bude trebalo otkupiti poslije 8 godina bit će skuplji nego bi inače bili... Krasno. :)

tramvajac 92

Ne treba njih otkupljivati nego ih zamjeniti za isto toliko dizelskih buseva. Može i od istog proizvođača..