Radovi

Autor prljavibluzer, Studeni 24, 2007, 15:27:27

Marek

Niti ja se ne mogu logirati, izbacuje pogrešna lozinka.

Servis

Dakle još jednom... Ako već javljate pogreške daj bar napišite koji uređaj je u pitanju i koja točno verzija Tapatalk aplikacije.

Bez toga ne mogu ništa.

EuroTrakker

Citat: Servis  u Listopad 23, 2013, 00:18:21
Dakle još jednom... Ako već javljate pogreške daj bar napišite koji uređaj je u pitanju i koja točno verzija Tapatalk aplikacije.

Bez toga ne mogu ništa.

ZTE Blade 3, android ICS ažuriran Tapatalk na zadnju verziju (besplatnu)
Pozdrav iz 53nje

Marek

iPhone, iOS 6.1.4, Tapatalk 2.0.4

petrinjausrcu

Sad sam napravio novi accaunt.  Mislim da je problem u velikom slovu u korisničkom imenu. 

Sent from my Vip Racer III using Tapatalk


Portos

Instalirao tapatalk sinoć za sada sve OK.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

petrinjausrcu

Pretpostavio sam da je zbog velikog slova.  Kad sam napravio novi accunt odmah od prve se logirao bez greške

Sent from my Vip Racer III using Tapatalk


Servis

Ne vjerujem da je zbog toga, vidiš da Portos ima veliko slovo u imenu, pa i ja.

Pitao sam na službenom Tapatalk forumu pa ćemo vidjeti.

kico101

Citat: kico101  u Listopad 19, 2013, 08:29:31
Da li još netko ima problem sa naslovnom stranicom Foruma? Meni je čitava pomaknuta u desno i stješnjena.
Ničim izazvana, početna stranica se vratila na staro. Nisam morao reinstalirati Mozillu. Ne razumijem, ali sam zadovoljan.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Servis

U slučaju da vam mail svrstava obavijesti s foruma (odgovori na teme, nove privatne poruke) u spam, molim vas da označite da nije spam.

Napravljene su određene preinake u mail sustavu radi podizanja pouzdanosti isporuke mailova pošto je hosting (Avalon) završio na određene crne spam liste i to sad ispravljaju(ne njihovom krivicom, već korisnika koji nisu ažurirali svoje aplikacije - da ne idem u detalje pretjerano).

zlikowszky

Otkako je promijenjen vizualni identitet foruma, forumska tražilice ne može pronaći ama baš ništa!!! U čemu je problem??
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Servis

Neki od radova danas:
- podignuta verzija foruma na aktualnu verziju te pratećih dodataka
- podignuta PHP verzija sa 5.4 na 5.7
- napravljene optimizacije da brže radi
- te najbitnije: kod hostera aktiviran SSL certitifikat pa sam forum konvertirao u HTTPS. Molim one koji su sa kompjuterima na "ti" da jave ako vide neke greške.  ;)

Tnx.

MAN truck bus

Meni na taptalku izbacuje ovu grešku.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Servis

Trebalo bi sad biti OK.

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"