Promjene osoblja

Autor man134, Ožujak 24, 2008, 11:32:21

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

#31
Došlo je do male promjene u grupi moderatora. TAM je odstupio sa svoje pozicije zbog nedostatka vremena, a njegove smo rubrike podijelili Teutonicu (OMSI) i peronu24 koji  osim ATP Šibenik odsad ima priliku uređivati i rubriku Ostali prijevoz. Želimo im sve najbolje u radu!
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

sniff


Paško

Zaboravili smo to napisati, ali prošlo je par mjeseci otkad nam u uređivanju tema o slovenskim prijevoznicima pomaže član voznik. thumbs
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

voznik

hvala @amfan. :)
Čekao sam, ako bi se tko sjetio na ovo. :)

MAN truck bus

Citat: voznik  u Lipanj 29, 2016, 18:42:33
hvala @amfan. :)
Čekao sam, ako bi se tko sjetio na ovo. :)
Čestitam ;) byeg
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

sniff

Dosta dugo je već voznik moderator  thumbs

voznik

sniff, tačnije od 15og Veljače 2016 godine.  yahoo yahoo

sniff

Da,treba biti moderatora iz susjednih zemalja jer bi nastao kaos među prijevoznicima od A-Ž i ovim Integralima i ostalom ;D

Tomek

Jedna novost na našem forumu je da nakon jako dugo vremena imamo novog global moderatora, a to je naš vrijedni član Dreamwalker koji se zadnjih godina istaknuo nevjerojatnom voljom i trudom da pomogne oko mnogih stvari na forumu koje je trebalo osvježiti!
Čestitke!

Portos

Citat: Tomek  u Srpanj 31, 2019, 21:55:48
Jedna novost na našem forumu je da nakon jako dugo vremena imamo novog global moderatora, a to je naš vrijedni član Dreamwalker koji se zadnjih godina istaknuo nevjerojatnom voljom i trudom da pomogne oko mnogih stvari na forumu koje je trebalo osvježiti!
Čestitke!

Čestitam!

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Paško

Što da kažem, nego: čestitke i potpuno zasluženo!
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

tramvajac 92


Dreamwalker

"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

mate

Roki rekao sam ti sve, jos jednom cestitke (Zalit cemo prvom prilikom) i sto treba pomoci tu sam.