AP Varaždin - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:59:47

zaza

Citat: tomekk  u Rujan 12, 2013, 15:03:01
Crvena je ex Apt Cakovec, a 2 Lexio su u najmu od Vinceka.
1 Lexio je u najmu

tramvajac 92

Jedna zanimljivost: MAN Lion's Regio g.b. 228 osim drugih duplih vrata ima i platformu za stajanje (ili za parkirat dječija kolica.

dado1979

#437


Citat: tramvajac 92  u Rujan 16, 2013, 20:23:09
2 Vincekove Setre su dobile garažne brojeve 241 i 242
http://i41.tinypic.com/110eh5y.jpg
lijenčine u radioni,bar su mogli stare naljepnice "bbs" skinut,katastrofa nije ni čudno da su u stečaju

tomekk

Koliko znam, ovo BBS na boku nisu naljepnice nego lak pa bi preko toga trebalo staviti naljepnice da se ne vidi jer ovak izgleda  >rigoleto<
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Shole

Naravno da je lak, pa nisu tolki debili da nebi skinuli naljepnice.  Ako je već moralo ostat onda su barem ovaj svoj logo trebali stavit na neku čistu površinu

dado1979

Neznam za setre al neoplan je imal naljepnice i sam sam ih skinul jedno jutro bez alata ili fena tak da ovi u radioni su si mogli plaču zaslužiti a ne tjerat inat jer im niko nije rekel to napraviti.

tomekk

Neoplan da, al Setre su oslikane u Setri i tako isporučene kad su bile nove. Isti slučaj s 415 di je BBS logo prekriven naljepnicama  ;)

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

315 hdh

I vi se zanemarivate sa glupostima ako je tako napravljeno onda tako treba biti pa nisu ludi da ideju u neku investiciju a nije njihov bus

tramvajac 92

Iskreno se pitam koliko bi ih koštalo da su zaljepili naprijed komad crne folije preko ovog BBS i normalno zaljepili logo. Što se tiče loga na boku, mogli su ga postaviti i negdje iza, to stoji. Izgleda jedino da je moguće maknut sa stražnje strane BBS..

315 hdh

Imaju vec previse troskova sa tim setrama samo se kvariju

TAM

Citat: 315 hdh  u Rujan 20, 2013, 15:16:00
Imaju vec previse troskova sa tim setrama samo se kvariju
Zato su tu eurobusevi. To su pravi autobus na pravoj mehanici.
Dani ponosa i slave!
    

dado1979

Citat: 315 hdh  u Rujan 20, 2013, 15:16:00
Imaju vec previse troskova sa tim setrama samo se kvariju
A kaj se to kvari?
I ono najbitnije kolko su na te kvarove utjecali "šoferčine"?

315 hdh

Nakon tri dana sta su radili nemozeju soferi biti krivi za te kvarove

seko05

svi samo blatite AP a vinceka uzdizete!!
taj vincek bu otisel ko pevec u kamionskom svijetu.
od zaposljavanja vozaca u mirovini do ne vrhuskih placa za redovne vozace.
i sto se tice naljepnica..zasto bi ap-ovci skidali stare naljpnice(BBS)??vec je neko rekel to nisu njihovi autobusi..dok ih budu vracali budu skinuli svoje i sve se bu vratilo na svoje..bitno je da pise AP i da sluzi pare u ovim gadnim vremenima

tomekk

Citat: seko05  u Rujan 27, 2013, 14:57:51

i sto se tice naljepnica..zasto bi ap-ovci skidali stare naljpnice(BBS))??vec je neko rekel to nisu njihovi autobusi

Možda zato jer ovo izgleda ko cirkus  :-X
Volvo 642 osvanuo u bijeloj boji i novoj shemi, no koliko vidim nije obojan nego je potpuno obljepljen.Ispod se čak da iščitat natpis špancirfest.Taj Volvo je njihov pa svejedno nisu skinuli stare naljepnice ispod...Šta to govori? Nije blaćenje, nego činjenica.
Btw, viđen jučer neki Isuzu, VŽ 134-LE, ne znam jel od uzet možda od Presečkog? Ima neku sivu crtu ispod  :-\
Jedan Irisbus (mislim Crossway) 244, dobio rege VŽ 544-LF
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga