AP Varaždin - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:59:47

tomekk

Volvo B 643  osvanuo u novoj shemi.Nije tako lijep kao 641, ali mu ipak dobro stoji.Ajmo, fotke na sunce ;D
Btw, ima i 1 ili 2 noviteta, ali to nek netko otkrije s fotićem ako su već u prometu  ;)
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

lukas auto

Pa zna li se komu će, ili hoće li uopće AP nekome pripasti?

tomekk

Citat: lukas auto  u Srpanj 14, 2010, 19:28:44
Pa zna li se komu će, ili hoće li uopće AP nekome pripasti?

Za sad se nastavlja s radom kako i do sad.Zovko je nad nekretninama pokrenuo ovrhu, ali mu je nad objektom(garažom) u gospodarskoj i kolodvorom u Varaždinu privremeno postupak odgođen zbog toga jer ap bez kolodvora i garaže ne može poslovat.Prodano je 19 autobusa, ali još voze u AP-u.trebali bi se prodati kolodvori u Čakovcu, Murskom Središću i Ludbregu, a Zovko bi se u roku od 30 dana trebao očitovati hoće li ustrajati u obršnom postupku nad kolodvorom i garažom.
Za kupnju je zainteresirano još uvijek 6 kupaca, ali nitko nije zainteresiran za cijelu firmu nego većinom za pokretnine(autobuse) i koncesije na linije te preuzimanje radnika, a za to se nudi nešto više od 2 milijuna €.
Znači za sad sve po starom, a dalje ćemo vidjeti...
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

elvis

Zna li iko kojih 19 je prodano i kome?

tomekk

Citat: elvis  u Srpanj 14, 2010, 21:54:43
Zna li iko kojih 19 je prodano i kome?

Onih 19 o kojima se već puno prije pričalo, al meni bilo čudno jer još voze.Riječ je o isuzu -5 kom, man su263 -4 kom i volvo aabenraa -10 kom.znači gb 590-609, a uzeo ih je hypo leasing preko kojeg su i kupljeni.Vidjet ćemo do kad će još biti u ap-u...
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

buSHunter795

178 je ostao bez Lasice...

av120

Danas su dovezena dva volva B 12 iz Rijeke,a neki dan jedan kao neki vid kompenzacije sa autotransom.Busevi u vrlo lošem stanju pa im je potrebna temeljita obnova.(osim jednog limarija je ok. i sjedala su obnovljena)

tomekk

Citat: av120  u Srpanj 23, 2010, 21:27:21
Danas su dovezena dva volva B 12 iz Rijeke,a neki dan jedan kao neki vid kompenzacije sa autotransom.Busevi u vrlo lošem stanju pa im je potrebna temeljita obnova.(osim jednog limarija je ok. i sjedala su obnovljena)

Kaže art da onih 19 prodanih odlazi u Čazmu pa ovo onda dolazi vjerojatno kao zamjena...Jel netko zna jel bude još šta došlo pošto je stečajni upravitelj rekao da bi zbog prodaje ovih moglo na početku šk. godine falit autobusa???
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tomekk


Citat:CIJENJENI PUTNICI,
SVAKI PUTNIK KOJI KUPI JEDNOSMJERNU KARTU IZRIČITO NA AUTOBUSNOM KOLODVORU ZAGREB,
NA RELACIJI ZAGREB-VARAŽDIN, U VRIJEME TRAJANJA ŠPANCIRFESTA, OD 20. DO 29.08. 2010. godine,
IMA PRAVO NA BESPLATAN POVRATAK IZ SMJERA VARAŽDIN U PRAVCU ZAGREBA NA SLJEDEĆIM POLASCIMA

http://www.ap.hr/?A=NOV&SIF=048&GRUPA=nov&L=h

Btw, obnovljen steyr 561 tako da je sad ostao jedini sivi steyr B563, ako i on nije pobijelio  :-\
Isto tako 561 i 565 dobili po cijeloj stražnjoj strani zelene naljepnice-reklama turističke agencije "Horizont" iz Varaždina
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tomo

#264
Citat: Tlimfocit  u Lipanj 27, 2010, 22:15:46
Pa inače su cijene na toj liniji od 12 kuna (AT Šibenik) do 18 kuna (Samoborček). Možda su svi podigli cijene sada u ljetnim mjesecima, ali ovo me jutros malo iznenadilo. Nije sad neka velika cifra, ali nije ni velika kilometraža. No što je tu je. Neću se prestat sad voziti s Varaždincima. Ako će to poskupljenje pomoći onda ni riječi neću reći.
Inače danas popodne su po Splitu bila dva crvena Volva, a ja sam jutros išao sa AV120 sa narančastom šarom sastrane (nisam zapamtio reg. ni g.b.). Autobus nije baš u bajnom stanju. Mislim za Split-Trogir je svaki dobar ali ovaj ipak ide Split-Zagreb.
znao sam da će se opet bar u nekoj temi ovo spominjati pa sam i to zabilježio da se prestanete rapravljati (motiviran onim kako je jedan kolega rekao za Polet da mu je preskupo 18 kuna , a za 12 se more voziti La(u)rusom i to u Citylineru za 12kn)




maky

Očito su se cijene u ovih godinu dana dosta promijenile, što je nečuveno, no unatoč tome...
Nema teoretske da za tu istu udaljenost platim ATR grupi, Puntamiki, a da ne govorim Brionima toliku cijenu.

Apsolutno je nevjerovatno kako za 25 kilometara vožnje netko naplaćuje 24 kune, dok Croatia Bus, ATP Šibenik ili Čazmatrans voze za 15 kuna. I nije da oni imaju išta slabiju ponudu od ovih "uglednika" jer za liniju od 25km mogu sjediti i na drvenim sjedalima, a kod dotičnih prometuju Neoplani, AV120, Setre kojima apsolutno ništa ne fali. Za tu relaciju mi ne trebaju kožna sjedala, brodski pod, a niti mi trebaju posluživat kavijar...

I ako ćemo ići u krajnost, najjeftinije su direktne linije Promet Splita koji tu istu relaciju voze za 14 kuna, a vozila su Regiji, AV120, ili s vremena na vrijeme SU313...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

tomo

#266
Citat: maky  u Srpanj 29, 2010, 00:37:44
Očito su se cijene u ovih godinu dana dosta promijenile, što je nečuveno, no unatoč tome...
Nema teoretske da za tu istu udaljenost platim ATR grupi, Puntamiki, a da ne govorim Brionima toliku cijenu.

Apsolutno je nevjerovatno kako za 25 kilometara vožnje netko naplaćuje 24 kune, dok Croatia Bus, ATP Šibenik ili Čazmatrans voze za 15 kuna. I nije da oni imaju išta slabiju ponudu od ovih "uglednika" jer za liniju od 25km mogu sjediti i na drvenim sjedalima, a kod dotičnih prometuju Neoplani, AV120, Setre kojima apsolutno ništa ne fali. Za tu relaciju mi ne trebaju kožna sjedala, brodski pod, a niti mi trebaju posluživat kavijar...

I ako ćemo ići u krajnost, najjeftinije su direktne linije Promet Splita koji tu istu relaciju voze za 14 kuna, a vozila su Regiji, AV120, ili s vremena na vrijeme SU313...
o-0 o-0 o-0 o-0 ali već sam ti rekao da sam ja za SŠ plaćao 18kn za 9 km u Poletu.... a ovi ti na kolodvoru lupe još i cijenu za rezervaciju...

St!pe

Tlimfocit,jel ti stvarno vjeruješ da daješ tih 8 kuna više (u usporedbi sa ATPŠi) da bi se Varaždinci izvukli iz krize.Daješ lopovima u džep.Nebudi naivan.Ništa nefunkcionira na taj način...
Ako izgleda predobro da bi bilo istinito vjerovatno vam se pričinja.

Tlimfocit

Citat: St!pe  u Srpanj 29, 2010, 02:39:02
Tlimfocit,jel ti stvarno vjeruješ da daješ tih 8 kuna više (u usporedbi sa ATPŠi) da bi se Varaždinci izvukli iz krize.Daješ lopovima u džep.Nebudi naivan.Ništa nefunkcionira na taj način...

Ma rekao sam to poluironično. Ako će pomoći bit će mi drago, a ako neće...nije smak svijeta
U zadnje vrijeme se pojavilo dosta slučajeva da vozći ne izdaju kartu na navedenoj relaciji. Jedino sam vidio da uvijek, ali ama baš uvijek u crvenom Volvu se karte uredno izdaju. Možda ne bi bilo loše da se malo to dovede u red ako se firma misli izvlačit iz problema.

sarggy

ti autobusi se prodajeju tek kad im registracije istekneju