zoki.man.fan VS conecto + 421

Autor zoki.man.fan, Lipanj 02, 2009, 21:20:18

zoki.man.fan

vratio sam se na forum iz razloga da samo iznesem svoju pritužbu...nakon šta sam otišao i izbrisao acount izbrisana je moja isprika forumašima.... to nije bilo nimalo pošteno. Znam da u pravilima piše da se o ovakvim stvarima razgovara preko pp sa moderatorima, ali mislim da je ovo sramota za forum da se brišu isprike a kada se mene nazove cuckom onda se ne briše

conecto

Citat: zoki.man.fan  u Lipanj 02, 2009, 21:20:18
vratio sam se na forum iz razloga da samo iznesem svoju pritužbu...nakon šta sam otišao i izbrisao acount izbrisana je moja isprika forumašima.... to nije bilo nimalo pošteno. Znam da u pravilima piše da se o ovakvim stvarima razgovara preko pp sa moderatorima, ali mislim da je ovo sramota za forum da se brišu isprike a kada se mene nazove cuckom onda se ne briše

Ti se stalno nešto ispričavaš, pitaš dal se netko ljuti na Tebe i sl. A onda opet počneš raskapati po tuđim privatnim podacima...
I nitko Te nije nazvao cuckom, nego si samo uspoređen s istim...
Bolje bi bilo da odgovoriš na tvrdnje koje sam iznio u postu...
Pa se poslije toga možeš ispričavati do mile volje svima koje si ovdje istraživao i pitat ih jel se nešto ljute na tebe...
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

zoki.man.fan

ovo Ti nikako nemogu prešutiti... ajde reci lijepo zašto sam ja prije nekoliko tjedana na chatu napisao Tvoj službeni broj...
a koga ja to istražujem????   kome ja to nanosim štetu?????  a najviše si me uvrijedio kad si mi prigovorio da pišem hvalospjeve i ona ironija u vezi postera.....a da ne spominjem da sam vidio da i Ti imaš prste u nekim istraživanjima...

conecto

Može malo konkretno?
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

zoki.man.fan

može...Tvoj konkretni odgovor

conecto

Ovo je bilo mnogo konkretnije...

Zaista se ne sjećam zašto si negdje spomenuo moj službeni broj kao što mi nije jasno zašto ga uopće znaš...
Ili zašto znaš tko je 421, a vjerojatno sve znaš i o njemu kao i o meni....
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

zoki.man.fan

pa cijelu večer si se hvalio kako si vozio neku liniju od tolko do tolko sati...onda Ti je netko treči sa chata ponudio da dođe k Tebi i pristao si i zvao sve koji hoče da dođu i pročitao raspored za cijeli tjedan....treba biti mutav da po tome ne dođeš do nečijeg službenog broja...a onda si spominjao kako se na internetu nemože ništa skriti i ja sam ti to i dokazao...toliko si burno reagirao i od tada me polako podje...(ispričavam se na izrazu al mislim da je jedini prigodan)...a sad konkretno nastavi Ti..

Tomek

Sve privatne podatke molim preko pp-a između Vas dvojice da nebi netko ni kriv ni dužan završio na forumu  ;)

zoki.man.fan

zaboravih....zašto sada petljaš 421 u tu priču...ako se on ništa ne buni i ne smeta mu šta sam išao sa njim, a kolko vidim Tebi nešto tu smeta, mislim da to nije potrebno komentirati

a jesi Ti možda odvjetnik u fušu kad se toliko brineš za druge???


tomek, primio na znanje ;)

conecto

E moj Zoki, sad si opet pretjero! Al recimo da je sve to istina - reci kak znaš sve o 421?
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

Citat: Tomek  u Lipanj 02, 2009, 23:15:39
Sve privatne podatke molim preko pp-a između Vas dvojice da nebi netko ni kriv ni dužan završio na forumu  ;)

Još samo ovo - nas dvojica smo puno komunicirali preko pp i chata i baš zbog toga mi je žao što je ovak sve ispalo...
A 421 nema pojma da si se vozio s njim i nemoj opet lagat!
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

zoki.man.fan

pa objavljena je slika na forumu...spomenuo si na chatu da on pretežno vozi sa glavnog kolodvora i više mi ništa nije ni trebalo....a ako baš hočeš znati..svega dvaput sam bio na glavnom kolodvoru..jednom slikao onog citelisa i neki dan čekao citelisa da se pojavi da ga slikam ianleti 421..
a vidim ipak je tu neki fuš u igri kad se toliko bineš

tamlover

Osim prvog posta što je točno ovdje pritužba ili pohvala?
Dečki odite se nekam sesti i raspraviti jel ne vjerujem da imate loše namjere jedan prema drugome, samo ovaj virtualni svijet ponekad izaziva loše reakcije kod ljudi.

Od sad na dalje preko pp-a riješavajte međusobne probleme, ako ih već morate riješavati ovdje.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

zoki.man.fan

Citat: conecto  u Lipanj 02, 2009, 23:20:26
Citat: Tomek  u Lipanj 02, 2009, 23:15:39
Sve privatne podatke molim preko pp-a između Vas dvojice da nebi netko ni kriv ni dužan završio na forumu  ;)

Još samo ovo - nas dvojica smo puno komunicirali preko pp i chata i baš zbog toga mi je žao što je ovak sve ispalo...
A 421 nema pojma da si se vozio s njim i nemoj opet lagat!


ak baš hočeš da Ti dokažem...preuzeo je liniju na 534 u 1107 na glavnoim i snjim je išao neki kolega do otprilike pola puta....i taj kolega mu je rekao da je neki plinski u kvaru...a dok se stajalo na kolodvoru, treči kolega je zezao onoga koji je stajao uz 421


no, zašto bi se ja Tebi ispovijedao o 421 kad se on nezanima za to

conecto

Ej, dosta mi je sranja...
milijun puta si me pitao jel se nešto ljutim na Tebe...
milijun puta sam Ti rekao da ne...
ak imaš volje navrati nekad (ionak sve ostalo znaš) pa ćemo sve raspravit ili me pusti na miru...
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...