Dangrad prevoz, Danilovgrad

Autor arsenal, Lipanj 19, 2009, 22:31:20

arsenal

"Dangrad prevoz" Danilovgrad sa pretjerano "iskicenom"  S 215 HD.


arsenal

"Dangrad prevoz" Danilovgrad sa Jonckheere Deauville.


arsenal


arsenal


miham

#4
Citat: arsenal  u Listopad 01, 2009, 23:05:45
"Dangrad prevoz" Danilovgrad.

http://i432.photobucket.com/albums/qq46/Sinisha/DSC06424.jpg

Ovu setru 215 HD sam radio u mom servisu..znaci kompletan remont,autobus je bio kompletno truo jedno 20-ak cm po dnu..sve kutije su bile izmijenjane..farbanje,gumice na prednji trap,ugradnja ovih retrovizora i ova crna sara sto ide ispod sofersajbe..ove ostale sare je on radio kod nekog privatnika.. :)
Evo i neke slike.

Prilikom kompletnog remonta


Posle farbanja



I nakon stavljanja sara(ona nakindjurena setra) :)))


Shole

#5
Setra 215 HD mi ovako izgleda solidno urađena.   Nije mi jasno zašto ljudi "useru" stvar sa ovim srebrnim folijama koje bi trebale glumit 415 HD?  Bus je totalni promašaj s tim. 215HD je lijepa sama po sebi.  I ova ogledala jesu ljepša od originalnih sigurno, ali njoj definitivno nikako ne stoje.

arsenal

Bravo miham, odlicne fotografije. Na dvije od njih se u pozadini djelimicno vide dva ex "Autobokina" busa, bijeli fiat i plavi sanos S 415. da nemas mozda njih slikane detaljnije ?

miham

nemam...  ::| i ovo je vise slikano iz hobija ili slucajno nego sto sam stvarno imao namjeru za to... ali,slikacu vala sve sto mi dodje "pod ruku" :)

arsenal

Slikaj druze, jer ce nekome te fotke kad-tad vrijediti nesto!

arsenal


arsenal


arsenal


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

gospardbk

"I noga u guzicu je korak naprijed" - Mao Tse-tung

* Izreka nije u vezi sa gore objavljenim sadržajem/postom

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic