Dino bus, Kostrena [RI]

Autor middid, Prosinac 05, 2007, 21:29:57

5AR


shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Bari

Krčki most


Nisam siguran, ali cini mi se da sam vidio plavi Sprinter s njihovim oznakama.
KREPAT MA NE MOLAT !

edin

Citat: Bari  u Ožujak 06, 2010, 20:58:51
Starliner nije njihov, već od Jure d.o.o. Nekad je imao krapinske/požeške tablice, a sada ima riječke. Parkira na parkingu Dino-busa. Ima slika u njegovoj temi
zaboravio si za SB I OS tablice

MB 0404 eurostar

Kupili su 0505 od romana

shef

Bit će bolja fotografija kad ga srede i registriraju. Za sada ovako:



Inače je kod njih u garaži S215HD od EuroMB koja se već dugo vuče po oglasnicima
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

MB 0404 eurostar

Nadam se da ce mu skinuti onaj dole retrovizor malo je pre načičkan sa njim, ali kao bus ja sam se voz u njemu nema komotnijeg a opet otvoren za sve vrste grupa

mbbus

Super da je jedini 0505 u Hr došao kod kod Dina,oni održavaju i čuvaju buseve tako da se nadam da ćemo ga još dugo pratiti na našim cestama. ;)

shef

O505 je krenuo eksploataciju, shema je ostala ista samo promijenjen natpis, tablice su RI-nešto-TU
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

5AR

EA Eurostar SHD O505  RI-166-TU


Tomek


Tomek

Krenulo me s Dino-busem, a i njih s prijevozom za Zagreb, danas ova dva u Zagrebu


Jel zna netko gdje je završio njihov Jetliner?

actros

#42

Tomek

Dino bus danas bio u Zagrebu sa dva Mercedesa:
O404RHD

Travego

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !