Linije - razno 2015.

Autor Ivan, Veljača 02, 2015, 14:26:03

MAN19464

Linija 305 obilazno do daljnjega zbog dotrajalog drvenog mosta, bojim se da če biti zauvjek jel poznavajući gradsku upravu neče taj most nikad obnovit, a linija je sad jako zakomplicirana.

http://www.zet.hr/default.aspx?id=3575

tramvajac 92

Najjednostavnije bi bilo do obnove mosta imati liniju 305 koja bi išla iz Velike Gorice Sisačkom cestom preko kanala, nakon kanala lijevo uz nasip do mosta, i dalje redovito do Turopolja, alternativno preusmjeriti 325 Vukojevac od Buševca kroz Turopolje i Rakitovec i onda natrag pored kanala na Sisačku cestu.
Ostaje nam Podtočje i Kuče koji bi morali dobiti svoju liniju, koja bi išla istom trasom kao skraćeni 305 do mosta, npr. 306.
Meni se više sviđa ideja da Turopolje ima svoj bus nego da se se 325 preusjmeri, čisto da se nebi pretrpavala ionako duga linija.

Ivan

Daleko pretjerano komplicirano, treba to dovest u red... Mislim da nikom ne bi bila nanesena velika šteta da se most trajno zaobiđe, 325 vozi 5 minuta dužom trasom kroz Rakitovec i Turopolje do Buševca umjesto potpuno praznom magistralom (na kojoj ionako smeta s ograničenjem 50 km/h), a lin.305 bude trajno skraćena u Kuče.

Ima li na 325 stvarno pretrpavanja? Ako ima, ionako može dobit dodatne polaske od skraćenog voznog vremena 305, ili se može staviti kraću 305 da vozi prije i kupi više putnika.

MAN19464

Ideja je odlična, pretrpavanja ima u špicama na 325 ali bi se moglo iskombinirati nešto, te dve linije bi se najlakše spojile kad bi apvg imao zglobni bus, tada nebi bilo straha od pretrpavanja,
a kako kaže Ivan sa nekim jos ubacenim polascima rješilo bi se sa solo busom.
Taj problem treba trajno rješit da više neovise o drvenom mostiću u 21. Stoljeću.

Ivan

#19
Nego, pogotovo sad kad 123 vozi svakih 30 minuta (a ni ne treba češće barem što se tiče Podsuseda), peron 3 je nekako prazan za jedan od najdostupnijih, čak i da nema nekog velikog premještanja po terminalu Črnomerec, mislim da bi bilo super premjestit ovdje liniju 131 koju većina ljudi koji i idu do Gajnica ne doživi i često zna u 15 h voziti poluprazna s cca 25 putnika, a na peronima 7-8-9 je uvijek gužva i tamo nikako ne pomaže. :P Uostalom čak i voze u dobrom taktu, 123 ide na 00 - 30, a 131 ide na 15 - 45.

Tomek

I onda 121 ostaviti sam na peronu jer je frekventna linija, eventualno može uz 137, a 124 i 130 staviti zajedno!

Ivan

Da, Črnomerec treba veću preraspodjelu perona (već smo prije pisali kako bi sve moglo) najviše zbog 121, ta linija treba puno bolji peron od 8, možda bi bilo dobro da stoji barem tamo gdje su sad 124 i 131 ako joj ne daju peron za zglobnog jer trenutno je na najgorem mogućem mjestu - preko pola polazaka 126 i 135 zbog 121 mora voziti unazad na izlazu s perona, a zbog smještaja na kraju terminala skoro svi putnici koji idu na čestu liniju 172 prolaze (i trče i zbunjeni i padaju im stvari itd.) iza 126 i 135, situacija koja praktički samo čeka da se prije ili kasnije dogodi nesreća.

No kako god bilo, linija 131 ima puno više veze s linijama po Al. Bologne tako da ne znam zašto su i prije stavljali dobro smješteni peron 3 samo za (122-)123 koja nikad nije prečesto vozila, 131 jednostavno svakom logikom treba ići s ostalim linijama na Bologni, pogotovo kad je sad usklađena sa 123.

tamlover

121 na 1., 124,130 na 2., 128 na 3., 119,120 na 4., 136 na 5., 172 na 6., 126,135 na 7., 127 na 8., 123,131 na 9., 176,177 na 10., 134 na 11., 125,137 na 12.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Tomek

Za 121, 124, 130 i 137 je dobro da su blizu kao što su sada. Isto tako blizu bi trebali biti 119,120,122/3,131!

tamlover

Ovdje je izuzeta samo 137 koja je najmanje važna od stenjevečkih linija i zapravo nisam imal mjesta u svojoj kombinaciji da ju približim. Logika moje kombinacije je dugački peron za zglobni 121, blizina 124 i 130 kao frekventnih, tramvaju blizak peron za bolnički 128, 119 i 120 sam zbog navike stavio skupa iako se 119 prilično otuđio od publike koja gravitira na 120 otkada ide južno od pruge (i ne služi Podsuseđanima sjeverno od pruge), 126, 127 i 135 bliski na 7 i 8... no, sad si mislim da bi 128 i 127 mogli ostati na 3. i 4., 119 i 120 na 9. a 123 i 131 na 8. peronu pa bi zajedno sa 176/77 i 172 imali sve bolonjske na sjevernim peronima.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

822DoDo

#25
upravo sam se sastao sa linijom 269 ide Varazdinskom u smjeru Popovca

EDIT: pise da je u Sesvetama ubijen Vinko Zuljevic - Klica pa je zbog toga valjda bus preusmjeren
Das Beste oder nichts. MB

Ivan

No sad, koja je najmanje važna, meni se čini da osjetno više ljudi poslije Bolničke ostaje u 137 nego u 130 poslije Karažnika :P kad ide praznom Zelenom magistralom dok je Perjavica zadnjih godina narasla u dobro naseljen kvart.

Inače kad bi u JLS bilo volje, terminal Črnomerec bi se morao širiti, ciglana i skoro napušteni plac su praktički stvar prošlosti, ali čak i da se ne širi gradska zemlja ima dovoljno mogućnosti za bar tri perona, recimo dva perona na Bračunovoj ulici ako se preseli taksiste (iako možda bolje ne ako bi uznemiravali stanare), ili s još manje problema kad bi se za potrebe autobusa zauzelo trenutno praznu traku, odnosno divlje parkiralište (za one dovoljno hrabre da prkose policiji preko puta) između terminala i benzinske, kad bi se tamo na tih 60 m preselilo Presečki i Samoborček/Autoturist lako se dobije perone 13-15 za ZET.

smogovci.bbb2

Upit za nekoga iz ZET-a. Zašto linija 229 na GLK ne bi polazila sa perona na kojem stoji 219?! Subotom i nedjeljom/blagdanom/praznikom ionako 229 vozi preko Sloboštine a radnim danom je u neku ruku supstitucija VR 2 od 219 koji je reduciran i pitanje je hoće li ikad više i prometovati. Jedino bi trebalo uskladiti polazak u 06.50 radnim danom sa GLK jer im je istovremen. Razlog premještanja linije 229 na peron linije 219 je da putnici ne pješače iz Pothodnika u Koturašku a korisnici su linije 219. Ovako bi polazili sa istog polaznog perona.
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Ivan

#28
Citat: smogovci.bbb2  u Svibanj 03, 2015, 14:45:19
Upit za nekoga iz ZET-a.
Ovdje se nažalost ne javlja nitko iz ZET-a osim vozača i majsora koji ne odlučuju, a uostalom i malo toga ih se pita i malo toga se radi u njihovu korist, a kamo li u korist putnika (da navedem ukratko samo zastarjeli vozni red i dvokratne smjene kao primjer koji bi i u interesu putnika i vozača mogao biti popravljen, ali netko viši ne vidi razloga da se brine).

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza