Lastra Lazarevac

Autor shef, Svibanj 03, 2008, 20:38:58

shef

Lastra d.o.o.
Lazarevac, Vladike N.Velimirovića 12
tel. +381 11 8123297
www.lastra.co.rs



Prvi tren sam pomislio da se radi o Neobusu, no to je ipak Jonckheere Arrow na Volvo šasiji.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Aleks_Beograd

Svidja mi se kako izgleda ovaj bus....imas smek ;D
Inace LASTRA nekadasnja poslovnica LASTE BEOGRAD je bila na ivici propasti do pre 2 godine od kad su se odvojili od LASTE i krenuli samostalnim putem.Otad pratim njihov razvoj i mogu slobodno reci da im cvetaju ruze.Obnovili su ceo vozni park,imam dosta luksuznih autobusa koji voze na medjunarodnim linijama,svugda po Evropi....takodje su obnovili vozni park za gradski i prigradski prevoz kupivsi nova vozila od Ikarbusa iz Zemuna i Neobusa iz Novog Sada...Svbe u svemu za sad im ide dobro...videcemo kako ce biti za dalje....

arsenal

Njihov jonckheere veceras u Tivtu.


arsenal


Nešić

Imaju jednu 315-cu koja je sredjivana u Nis ekspresu, bus se za 10 godina ofucao ali kako cujem galerije mu se drze i dan danas kao posle remonta...

Tomek


tramvajac 92


shef

Trebao bi bit grčki Elvo, takve ima Solun u gradskom prijevozu.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

5AR

#8
Aabenra



Ikarbusi







frukec


Osoblje

Aktivni Sanosi su nam postali rijetki gosti, pa sa zadovoljstvom eto jedne 415-ice iz 1989.

*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

Osoblje

Novost u obliku Otokara Doruk T
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

Miroslav94


Miroslav94


Miroslav94