Čazmatrans Vukovar – fotografije

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 01:01:04

stipe15


mate

Tomo, ak mislis na Lions Coacha (onog narancastog)...men je bus bio sasvim OK...jer sam isao s njim na duze relacije...sasvim je ok odradio... ;)
a i sestra mi je prije par godina isla s njim na maturalac u Spanjolsku...i nije bilo nikakvih problema... ;)

busfan

Citat: tomo  u Listopad 22, 2008, 00:21:29
Citat: mate  u Listopad 20, 2008, 15:51:13
Tomo, ak mislis na Lions Coacha (onog narancastog)...men je bus bio sasvim OK...jer sam isao s njim na duze relacije...sasvim je ok odradio... ;)
a i sestra mi je prije par godina isla s njim na maturalac u Spanjolsku...i nije bilo nikakvih problema... ;)

bus je prva liga što se tiče vožnje, motora itd. ali su sjedala strašno neudobna.... barem meni....išao sam i ja s njim za Split preko BiH...

I ja sam se vozio prije par god za Njemacku sa LC 1gen, nikad se nisam vozio u neudobnijem autobusu. Sve ostalo je ok, na prvi pogled mi se svidio, ali ovo je veliki minus ;D

stipe15

Ja sam iša u Italiju i Slovačku sa LC 1. gen. i bio je solidan.

mate



tomo

da li je ovaj bijeli Neoplan isti onaj zeleni ili je to neki drugi ?? nekako me podsjeća na onog istog.....

mate


Tomek

Ovog sam prvi puta jučer vidio -- N1116/3



Prilikom paljenja je imao neke probleme pa je shole neš sređivao i onda su normalno krenuli za Vukovar


erobuss


erobuss

Upravo je na dnevniku Nove TV bila ova mrcina snimljena na kolodvoru u Vukovaru  ;D

S319UL

Setra S 419 UL - Pravi Autobus Za Prave Ljude

erobuss

Citat: tomo  u Siječanj 26, 2009, 11:09:01
Da ta nije mrcina kupljena od ATI Pula ?

Ne radi se o istom autobusu  ;)

Tomek

I ja sumnjam na ATI, ATI ima ili je imao 2 komada N1116/3.

EuroTrakker

Ati i Čazmatrans Vukovar surađuju. Imaju liniju Pula Vukovar. Prolaze mi u 1.30 ujutro pokraj prozora naizmjence
Pozdrav iz 53nje