Foto arhiva by Portos

Autor Portos, Studeni 21, 2007, 21:44:54

Portos

15.12.2006. Krem-plavi u Zapresickoj magli...
2 od zadnja 3 krem-plava MAN SG 220 večeras voze na 172 Crnomerec-Zapresic.

279 na 172/7






300








Vozač 300-tke je vozač koji je vozio 251 kada sam ga prije par mjeseci slikao također u Zaprešiću, te kada sam u prometnoj vidio da mu registracija traje do 1/2007. Par dana poslije 251 se zapalio i rashodovan je.
300 je registriran do 21.2.2007. dakle bojim se niti on neće dugo. Nadam se samo da se neće on zapaliti...

*gbr 300 je temeljito obnovljen i produžena mu je registracija!

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Portos

Promijenjen je raspored perona, te su sada tamo gdje su do sada stajali Meštrovićevi autobusi, stajališta ZET-ovih, a na ex. ZET-ovim sada stoji Meštrović.
Evo slika:

stajalište autobusa za izlaz putnika


stajalište Meštrovićevih linija


već zašarano




Na peronu 3 linije 180 i 182 i Lion's City NL 313




Peron 2 ulazno-izlazno stajalište za smjer Zaprešić-sjever, u produžetku peron 1 za linije 174 i 175 a na njemu NL 263 iz 1999g. g.b. 116 na liniji 174


Peron 7 je na drugoj strani za smjer Črnomerec


već sam sjeo u auto kad je kroz terminal prolazio kamion s prikolicom u zabranjenom smijeru, vozač 172 g.b. 279 mu se pomaknuo pokušavši proći između Meštrovićevog MAN NM 152 (ex 17) i rubnjaka ali nije mogao proći pa se zglobnjakom punim putnika vratio na rikverc i produžio do perona 2



PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Portos

Danas sam oko 13.30h bio kraj APP te ih slikao po danu. Problem je pravio samo radnik na pumpi ali nisam se dao smesti. Midi još nisu stigli, 12 kom. su bili jedan kraj drugog, samo 1 siročić bio je kod servisa. Svi još zmazani od putovanja, mogli bi ih barem oprati. Garažne brojeve niti reg. pločice još nemaju.













uz ove još par fotki autobusa parkiranih u AH u Radničkoj











i definitivno OT ali ne mogu odoljeti: danas pokraj Gramata!!!
Kad sam to vidio iz auta vratio sam se rikverc i fotkao
:o


PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Portos

Kad sam išao gore još uvijek su busevi čekali u Dubravi a na Miroševcu su, čim bi stigli, ukrcali putnike i krenuli. Gore sam išao sa g.b. 515



513 kao odmorište za vozače-na Miroševcu nije bilo autobusa-odmorišta



Nekoliko MB O405NG slikanih putem do Miroševca







Povratak-sada autobusi čekaju u redu na Miroševcu





uvijek ima kretena koji voze gdje ne smiju



Dolje me je dovezao 510


PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Portos

#4
3.6.2006. bio sam pokraj garaže Podsused pa sam uslikao nekoliko fotki autobusa koji se kasiraju. Osim 589 koji je došao iz Dubrave zadnjeg dana trajanja registracije da se sa njega skinu upotrebljivi dijelovi, tamo su u redu još i 272 (ex 587), 64, 596 iz Dubrave, dovežen iz istog razloga kao i 589, te još 2 komada SG 242 brojeve ne znam ali budući od tog tipa voze još samo 212, 216 i 219, na slici su 213, 214, 215, 217 ili 218 budući je 220 kasiran prije nekoliko mjeseci.





589 odnosno njegovi ostatci


272, 64, jedan SG 242, 596, još jedan SG 242


Jedan SG 242 koji još ima tablice...

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Portos

Ja sam, naravno od 7-7.35h bio na parkiralištu. Bandića nisam dočekao ali slikao sam lijepih slika i upoznao dio rukovodstva APP

















lijepo mirišu odozada...
a ja gladan, McDonaldsa nigdje u blizini ;D

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.