Autobusi - razno (2)

Autor Portos, Prosinac 17, 2012, 08:24:27

MAN2001

Aha,šta ne kupuju za njih nov materijal u istom stilu?!?

MAN truck bus

Očito je bilo falilo pa je bilo brže bolje što ima u rezervi, inače stavljaju jednake.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

smogovci.bbb2

Citari imaju stražnju stranu sjedala tamno sivo a ovi su pariško plavi
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

MAN truck bus

Zanimaju me NL 263 2003 i 1999 imaju li oni zvučni signal na 3. vratima?
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

MAN2001

Ovi iz 2003 imaju a ovi iz 99 ja mislim isto imaju.

Ivan

'99 nemaju niti su imali, 3. vrata su se originalno otvarala samo privolom i senzori su zatvarali vrata bez zvuka i nisu se mogli lako isključiti, zapravo sve isto kao Mercedesi, došli su za razliku od njih jedino s tipkom za 3. vrata kod vozača koja zapravo nije ničemu služila, naravno u APP to nije moglo jako dugo živjeti, zapravo sam iznenađen da je i trajalo kako je originalno došlo nekih 5 godina.

sniff

Osim 661 i 675, čini mi se da je i 677 nanovo pofarban. Ili sam u krivu ?

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

CONECTO430

OFFTOPIC ali ima veze sa autobusom! Dali ima ljudi koji bi dali 250k HRK? U voznom stanju je! Nije moj oglas ali mi je zanimljivo hehe.


Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Idem samo jednu stanicu :D

Dreamwalker

Danas mi je upao jedan detalj u oko. Nažalost, nemam sliku jer sam bio u autu, no na gbr 326 lijepo je izbila hrđa. Hrđa se nalazi na lijevoj bočnoj strani iznad gume koja je obrub blatobrana. Vrlo uočljivo i ružno, te pokazuje kako su vozila iz 2009. počela tražiti dodatna ulaganja. Ovo je prvi MAN tog godišta na kojem sam to uočio.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Shole

Možda je tu bio razbijen pa su taj dio već radili,  ili je blatobran od nečeg propao pa je iznutra počelo nagrizat

Tomek

Ima i par MAN-ova i par Mercedesa i par Iveca na kojima je izbila hrđa, ima tome već godinu, dvije, ništa novo.

sniff

225 ima reklamu kao 454 na stražnjem dijelu, a 659 stoji par metara od 331 - 3/4 je smeđe od požara, nisu mu izvadili dijelove jer je očito previše izgorio.

CONECTO430

Citat: sniff  u Veljača 17, 2017, 20:48:37
225 ima reklamu kao 454 na stražnjem dijelu, a 659 stoji par metara od 331 - 3/4 je smeđe od požara, nisu mu izvadili dijelove jer je očito previše izgorio.
225 ima reklamu već par mjeseci kao i 454 a 659 su prednji dio malo skinuli. Ima djelova za skinut s prednje strane.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Idem samo jednu stanicu :D

822DoDo

ak mislis na prednju masku nju su skinuli i ubacili u bus prilikom kopcenja i dizanja na labudicu..vjerojatno je unutra
Das Beste oder nichts. MB