Autotrans - razno

Autor Tomek, Siječanj 13, 2009, 19:53:22

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

Shole

Nije li hladnjak s lijeve strane ?

Majstor

Pa je ;
na slici otvorena posuda za rashladno sredstvo a zeleni cep iste odlozen na motor
Ona kanta na slici sluzi za nalijevanje  ;D
Samo mi sudite pošteno !

Bari

Nije puno napredovao, viđen na Piramidi. Tehućina je fino curila
KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

1439 više nije Karlovčanin, dobio RI-896-UL
KREPAT MA NE MOLAT !

talavizija

dali je napravljena s 415 gthd koja se razbila na ledenoj kiši nažalost

lukas auto

Zanimljivo, Setra 1327 je dobila sada novu shemu iako je nije bilo nužno bojat, a ove prinove već par mjeseci stoje bijele.  ;)

Bari

I 1329 bila bijela, pa je u jučer također dobila nove naljepnice
KREPAT MA NE MOLAT !

tomekk

Mislim da nigdje na forumu ne piše - 1458 ostao bez naljepnica na boku
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

shef

1274 konačno možemo brisati sada je skinut gbr i zalijepljen 506 Otočac. Shema je ostala ATR.

Sent from my ZTE V887 using Tapatalk

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

strujko

Jučer regio 1247 sa Brača vozio liniju Split-Rijeka(via Gospić-Otočac) u 15.00h.po riječima šofera ide na servis u Rijeku.Što se tiče motora vuče ko lud,al unutra škripi i lupa za poludit.Pozz šoletu.! ;)

STIB

Upravo sam se odvozio u 1442, od Selca preko Crikvenice i Rijeke do Zagreba.
Nisam baš u toku s voznim parkom pa sam ostao ugodno iznenađen komforom (prostorom) za noge i internetom za cijelo vrijeme puta.
A i vozač i kondukter su profesionalno obavljali svoj dio posla, a posebno moram pohvaliti izbor glazbe (vjerojatno neki CD).
Nemam trenutno vremena za pretraživanje, ali pretpostavljam da ima slika - imam samo dvije s mobitela (ako treba)
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

5AR

Cijeli vozni park PJ Osijek je dobio PŽ tablice i APP garažne brojeve.
To su : 1028, 1029, 1095, 1100, 1140, 1141, 1144, 1165, 1200, 1214, 1221, 1226, 1273, 1275, 1348, 1349, 1350, 1351 i 1426

1332 i 1447 zamijenili međusobno otoke.
1267 dobio novu šemu, a tek je prošlo malo više od pol godine da je bijel.
1173 odselio sa Krka, trenutno u Rijeci.

Tomek

Starliner 1458 opet ostao bez naljepnica, očito ni ove nisu zadovoljile :D

Paško

A to je više stvarno debilno. Hoće li tako skidat još 3 puta kad nekoga ne zadovolji? Ona prva verzija naljepnica je bila OK, druga je bila promašaj. Ili se trebaju obratit nekom drugom ili napravit ono logično, raspravit o dizajnu i napravit ga na busu u photoshopu dok se svi ne slože da valja.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!