AP Varaždin - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:59:47

TAM

Zanima me za varaždinske Eurobuseve AV120. Jeli ikoji otišao u rashod ili svi još uvijek voze i u kakvom su stanju?
Dani ponosa i slave!
    

volvobus

teško oni su ovlašteni volvo servis tako da ja mislim da svi voze

tomekk

Citat: TAM  u Ožujak 08, 2013, 18:08:52
Zanima me za varaždinske Eurobuseve AV120. Jeli ikoji otišao u rashod ili svi još uvijek voze i u kakvom su stanju?

Da si se potrudio otvorit popis voznog parka vidio bi da svi voze.Vjerojatno niti jedan nema ispod 2 000 000 km i za svoje godine se dobro drže.Uvijek može bolje, ali i gore...S obzirom da nije sezona, koliko znam niti jedan ne vozi dalje od Zagreba (a i to samo subotom).Nekad se desi da katni voze kakve sportaše ili slično, a kad dođe sezona opet će oni u pogon prema moru  ;)

Šta se tiče Volvo servisa, koliko znam licenca je izgubljena odavno...
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Man lion's coach

Danas su me njihova 2 autobusa ugodno iznenadila. Ugl u Mostaru su bili lion's regio i jedan volvac.

zaza

Citat: Man lion's coach  u Travanj 26, 2013, 21:22:34
Danas su me njihova 2 autobusa ugodno iznenadila. Ugl u Mostaru su bili lion's regio i jedan volvac.
to su bili 216 i 640

bre

Halo AP-ovci! Jel mozda u poduzeće stigla prinova u obliku MAN Regio bijele boje?

tomekk

Da, a za koji dan još novosti  ;)
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

zlepur1

Citat: tomekk  u Studeni 23, 2012, 19:55:23
219 (Irisbus Magelys HD) prosvjetlio prije Božića  ;D Na polasku za  Poreč u 13:30 ostao je na peronu na AK Varaždin s svim mogućim upaljenim lampicama i greškama...Nedavno kad sam se vozio s njim također je imao problema, a koliko čujem niti drugi nisu ništa bolji...Izgleda da svi puštaju vodu, mjenjači su im koma itd itd...Iz putničkog aspekta jako udobni, štoviše odlični autobusi, a s tehničke strane užas...Bio sam neki dan s gazdom Loritansa i kaže da oko mehanike s King Longom nema problema pa sad ako neko kaže da je King Long smeće, nek proba Irisbusa   ;)
Brioni sa svojim isto imaju veselje, a o stručnosti mehaničara u ovlaštenom servisu uopće da ne pričam  >hammer<
Priča sam nedavno sa jednim slovenskim prijevoznikom,ne pamtim mu ime, koji se orjentira na king longa i higera i kaže da je potpuno zadovoljan.Za malo novac dobija dobre autobuse.Nastranu sad šta im je dizajn takav kakav je, ali on kaže da su udobni i za vozača i za putnike.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

bre

Čini mi se da je sprinter ex. Jakopić došel u AP. ??? ??? ???

tomekk

Da, kupio Šargač. GB 231, VŽ 139-LB  ;)
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga


TAM

Dali netko možda ima slike varaždinskog AV120 koji je imao shemu touringa. Istu kao i Šibenski AV120 koju ima i dan danas?
Dani ponosa i slave!
    

seko05

to sam i ja vec pital..imam ja jednu al je jako losa i ne vidi se ap-ov logo..

tramvajac 92

Neko vrijeme već pratim autobuse tipa Volvo Aabenraa B10 BLE (gbr. 591-600) i pokušavam utvrditi koji su u rashodu (jer kad se prođe pored garaže vidi se nekoliko počerupani B10BLE-ova) i za sad sam vidio 591, 595, 596, 597, 598 i 600 da voze, pa bih molio ako neko ima saznanja neka napiše.
Još se da saznati da je 594 bio aktivan u listopadu 2011 (tomekk ga je slikao).