AP Varaždin - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:59:47

Knight Rider

Citat: zlepur1  u Lipanj 06, 2015, 11:41:57
Je da je AP renomirana firma , bija je i ATP ŠIbenik, samo ima jedna sitnica koja obrće situaciju a to je da su obe firme u stečaju, pa prema tome AP nikako nije moga kupiti Presečkog.Da Presečki nije kupija njega danas više sigurno nebi pisali o AP Varaždin jer bi mu imovina bila rasprodana,a radnici bi bili ko zna di.Ovako se ipak nešto pokreće , firma radi, plaće stižu redovno a vidimo da se i vp popunjava.Naravno treba proći neko vrime dok firma stane na zdrave noge.


Mislio sam da Ap Vz nije bio u stecaju kojim slucajem jer cujem da,kad je bio u stecaju A p je radio sa plusom na racunu

Knight Rider

Citat: Dreamwalker  u Lipanj 06, 2015, 12:13:38
Zanimljivo je to kako se ekipa žali na novu upravu, neki pišu kako je AP Varaždin renomirana firma, poluautobusi, bla bla bla... Zašto nitko od navedenih ne spomene kako su prije godinu dana u ovo vrijeme vozači muljali s kartama na veliko, kako su išli puni autobusi na linijama, a službeno je prodano maksimalno 5 karata??? Zašto nitko ne piše o tome kako se na liniji od kojih 300 kilometara u jednom smjeru zbog kvarova na jednom polasku izmjenilo čak 3 autobusa??? Zašto nitko ne piše o tome kako su na linije od 300 kilometara u jednom smjeru slani izraubani Eurobusi, ili kako je tadašnja uprava na 4 prodane karte slala katni autobus??? To su slučajevi za koje ja znam, a koji su se dogodili od 1.6.2014. do dolaska Presečkog. Pitanje je, koliko je u stvarnosti takvih slučajeva. Ovo kaj ja znam je možda samo 1% od stvarnog stanja.

Da je AP Varaždin renomirana firma, nije, jer to se vidi po ovim gore primjerima. Ali da ima tradiciju i ime, to ima.
naravno da su isli puni autobusi u sezoni jer kad sam putovao na more morao sam kupit kartu na blagajni i rezervaciju par dana ranije jer kao guzva je ! I bila je,i dobio sam kartu njihovu

tomekk

Citat: Dreamwalker  u Lipanj 06, 2015, 12:13:38
Zanimljivo je to kako se ekipa žali na novu upravu, neki pišu kako je AP Varaždin renomirana firma, poluautobusi, bla bla bla... Zašto nitko od navedenih ne spomene kako su prije godinu dana u ovo vrijeme vozači muljali s kartama na veliko, kako su išli puni autobusi na linijama, a službeno je prodano maksimalno 5 karata??? Zašto nitko ne piše o tome kako se na liniji od kojih 300 kilometara u jednom smjeru zbog kvarova na jednom polasku izmjenilo čak 3 autobusa??? Zašto nitko ne piše o tome kako su na linije od 300 kilometara u jednom smjeru slani izraubani Eurobusi, ili kako je tadašnja uprava na 4 prodane karte slala katni autobus??? To su slučajevi za koje ja znam, a koji su se dogodili od 1.6.2014. do dolaska Presečkog. Pitanje je, koliko je u stvarnosti takvih slučajeva. Ovo kaj ja znam je možda samo 1% od stvarnog stanja.

Da je AP Varaždin renomirana firma, nije, jer to se vidi po ovim gore primjerima. Ali da ima tradiciju i ime, to ima.

Ja ne radim u AP-u, ali do sad od preuzimanja od strane Presečkog, nisam čuo niti jednu lijepu riječ. Jest da je privatnik i da sad uvodi reda, al svi se žale na smanjivanje dnevnica, a pošto vozači odlaze (neki otišli u mirovinu, neki sami dali otkaz) trenutno ih fali pa znam da puno rade. Ako putnici kupe kartu na kolodvoru onda ne znam kako vozač može muljat kad je putnik kartu već platio.Druga stvar je na kratkim relacijama di mogu nekog prevest bez karte. AP je bio ograničen stečajem pa su na linije slali što su imali, a kad smo već kod toga zašto nitko ne piše, onda da ja pitam zašto nitko ne piše i o tome da se jedna Bova zapalila?
Vidjet ćemo i koliko bude posla kad prestane škola. Koliko čujem, odlaze i ljudi koji su AP-u donosili posao.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Knight Rider

zapalila navodno na Bosiljevu ako se ne varam (ili Ravnoj Gori ???) ali na srecu "gazde" vozac na vrijeme uocio.

zlepur1

Citat: Knight Rider  u Lipanj 06, 2015, 12:47:09

Mislio sam da Ap Vz nije bio u stecaju kojim slucajem jer cujem da,kad je bio u stecaju A p je radio sa plusom na racunu
Pazi sve firme u stečaju rade po novootvorenom računu jer se poduzeće registrira kao nova firma s oznakom u stečaju, a stari dugovi ostaju i vjerovnici odlučuju na koji način će se naplatiti, oće li uzeti udio u firmi i postati suvlasnici ,ali u ovom slučaju je očito da su se odlučili na prodaju imovine kako bi se namirila njihova potraživanja.Znači nije tu kriv ni Presečki ni stečajni upravitelj nego onaj tko je stvorio tako velike dugove.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

Dreamwalker

Citat: tomekk  u Lipanj 06, 2015, 13:41:35
Ja ne radim u AP-u, ali do sad od preuzimanja od strane Presečkog, nisam čuo niti jednu lijepu riječ. Jest da je privatnik i da sad uvodi reda, al svi se žale na smanjivanje dnevnica, a pošto vozači odlaze (neki otišli u mirovinu, neki sami dali otkaz) trenutno ih fali pa znam da puno rade. Ako putnici kupe kartu na kolodvoru onda ne znam kako vozač može muljat kad je putnik kartu već platio.Druga stvar je na kratkim relacijama di mogu nekog prevest bez karte. AP je bio ograničen stečajem pa su na linije slali što su imali, a kad smo već kod toga zašto nitko ne piše, onda da ja pitam zašto nitko ne piše i o tome da se jedna Bova zapalila?
Vidjet ćemo i koliko bude posla kad prestane škola. Koliko čujem, odlaze i ljudi koji su AP-u donosili posao.

Može, nek se piše, dapače. Bolje da se zna nego da se zataškavaju stvari. Ne radim za Presečkog, nisam protiv njega, ali ga niti ne branim. Htio bi da se piše realno stanje stvari, a ne da svak piše što hoće, pa da se onda ne zna što je istina. Ovo na muljanje s kartama se odnosi na kupovinu karte u busu jer na nekim destinacijama kartu možeš kupiti jedino u busu.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Knight Rider

posto putujem cesto prema Zg-u po pricanjima vozaca nije sjajno. Manje dnevnice ,smanjenje G.O.,nekakve  novcane kazne za vozace. Zao mi je tih decki ali tako je kako je . Zato najbolje svi preko grane ...

conecto

Citat: Knight Rider  u Lipanj 06, 2015, 15:44:53
Zato najbolje svi preko grane ...

Ovo je definitivno hrvatska budućnost dok na cijelom Zapadu vape za vozačima. Iako ni tamo nikako da shvate kako moraju pošteno platiti dobre vozače, daleko je bolje nego u HR pogotovo za mlađe koji mogu graditi budućnost u normalnijem svijetu.
A gazde u HR očito ne kuže da su prošla vremena kad će moći funkcionirati na dosadašnji način u stilu "ako nećeš ti, ima tko hoće". Sve ih je manje iz dana u dan...
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

tramvajac 92

Od ostalog što je na kolodvoru bilo:
071 parkiran
172 za N. Marof, G. Rijeku (13:45)
225 iz Voće Gornje, Vratnog (13:35)
230 za Seljanec (13:30)
241 za Cvetlin (14:20), došao iz Trakoščana u 13:35
245 prema Dubravi K. (13:40, p4)
256 za Ludbreg, Koprivnicu (13:30)
264 za Ivanec (13:15)
429 iz Završja (13:30)
529 za Natkrižovljan (14:05)
541 za Dubravu K. (13:40, p2)
544 parkiran
566 za Mali Bukovec (14:00)
644 za Čakovec (13:30)
661 za N. Marof - G. Rijeku (14:20)
665 Završje (14:00)

seko05

Isao sam oprati auto u Ap aut.praonicu i nije radila!!pitam tam ljude i vele mi da ne radi jer nije isplativo!!sad neznam dal je  to istina il....???

lussin

Cito VŽ-399-KE se prodaje za 8990 €

shef

Cito je jako davna prošlost APVŽ-a.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

tramvajac 92

Nek se onda još rješe i 615 i nemaju više brige s gradskim busevima. Cita nije bilo najmanje godinu dana po Varaždinu.

TAM

#658
Sljedeći autobusi su na prodaji na njuskalu:

207 - Sanos
071 - Setra S 315 HD
173 - Volvo 8700
Dani ponosa i slave!
    

tramvajac 92

Jedan 8700 je postao 681; mislim da je 176, uglavnom tablice su -JU. Vozi nekaj iz Novog Marofa.