AP Varaždin - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:59:47

tramvajac 92

Unutrašnjost 268:


Voegel sjedala ima, iako je malo na knap meni s prostorom za noge. Bova 257 ima crvena KIEL sjedala i nešto veći razmak, tako da dođe skoro na isto.
259 s dodatnim hlađenjem:  ;D

Garaža je bila puna autobusa i mora liniju voziti neki kaj je poluispravan.

tomekk

http://www.24sata.hr/zanimljivosti/turisti-su-uzalud-cekali-na-autobus-s-raba-za-zagreb-427807

Citat:Ljudi su već otkazali smještaj i morali su se snalaziti kako su mogli. Vukli su kofere nazad i tražili slobodne sobe.

Javio nam je to čitatelj s Raba na koji u petak popodne nije došao autobus prijevoznika AP Varaždin. Službeno opravdanje je bilo da nisu mogli zbog bure.

- Na kolodvoru su nam rekli da su im iz AP Varaždina javili za otkazivanje linije tek pola sata prije zakazanog polaska za Zagreb - kaže čitatelj.

Desetak putnika je ostalo bez prijevoza. Zbog jake bure je zaista bila zatvorena magistrala od Novog Vinodolskog do Senja za buseve. U AP Varaždinu kažu da su to izvanredne okolnosti.

- Javili smo odmah ujutro da će linija biti otkazana - rekli su nam na informacijama tvrtke.

Ida Kovačić iz društva Potrošač kaže da autobusni prijevoznici nisu dužni osigurati smještaj i nisu odgovorni u slučaju bure koja je viša sila.

- Prijevoznik treba obavijestiti putnike što ranije i osigurati prijevoz prvom sljedećom linijom - kaže.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

bre

Stiglo još Bovica AP. Vidio 2kom. Niskih bijelih. VŽ 332 ME i VŽ 334 ME (vozi vojsku).

tomekk

Mislim da 4 kom, niske Future i Lexio. Jedna Lexio je gb 687, VŽ 331-ME, a iz vp otisli gb 667 i 668, trenutno u najmu kod Vinceka, valjda od AH.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

zlikowszky

Presečki polako istiskuje privatnike koji su vozili za AP...
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

mate

Citat: bre  u Kolovoz 17, 2015, 09:40:18
Stiglo još Bovica AP. Vidio 2kom. Niskih bijelih. VŽ 332 ME i VŽ 334 ME (vozi vojsku).

334ME, Gbr.690 ;)


bre

VŽ 333 ME također niska bijela Bova

bre

Danas s probnim tablicama Varaždin napustile 3 ATR Dubrave

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

troosovinac

bela lađa

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

tomekk

U zamjenu za sad stiglo 6 Volva 8700 LE, automatici. Ne čini mi se baš kao dobar izbor s obzirom da su nekad imali Aabenre.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tramvajac 92

Taj bar na nešto sliči, za razliku od Aabenre, a i mašina nikad u tome nije bila problem, problem je bilo sve ostalo.

ivan03

Stiglo ih je 25 bajo moj, i 2 Bove

Majstor

Otkuda i zašto toliko puno ?
Samo mi sudite pošteno !