AP Varaždin - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:59:47

Tomek

Danas za Beč otišao AV120D gb501..
A od jednog vozača sam čuo da je gb500 katni na generalnoj obnovi u Varaždinu, dobiti će nove tapecirunge, sve.. Isto je i jedan 48x na obnovi u VŽu.. Radi se, radi kad nema novih..

Eurobus av120

ja sam se imao prilike voziti u gb 500 negdje sredinom kolovoza 2008., na relaciji Vir - Zagreb, i mogu reći da je bus dosta dobro bio očuvan iznutra i kako mislim da ima onih koji su puno spremniji na obnovu od njega, recimo onaj bijeli av120 ex Croag, koji iznutra nije u nimalo bajnom stanju...

tomekk

a ja donosim manje sjajne novosti. u regionalnom tjedniku je inače sve opširnije opisano, al ipak ima nešto i u ovom internet izdanju http://www.regionalni.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1102&Itemid=2 uglavnom ap-u se ne piše dobro jer je pokrenut predstečajni postupak i to zbog larusa koji potražuje 1,5 milijuna kuna :-[  >:(
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Tomek

Čuo sam i ja za predstečaj, ali zar nije Larus njima ostao dužan????

tomekk

#79
na žalost neki nisu znali opće detalje oko ugovora koji je potpisao pokojni Biškup, pa tako ni sadašnji direktor Krišto. naime , u larusu je bilo 11 ap-ovih autobusa i dok je larus ubirao vrhnje, ap je snosio troškove održavanja autobusa i tako je došlo do velikog gubitka pa su autobusi vraćeni u Varaždin (nakon što je otkazan ugovor s pavlićem) vjerojatno i prije kraja ugovorenog roka pa izgleda da zbog toga nastaje potraživanje larusa, no meni je samo žao što ap iz toga nije dobio ni lipe, a sad još ovi potražuju. moram i reći da je ap ovu godinu završio s manjim prihodom (90 milijuna kuna) u odnosu na prošlu(95), ali se polako kreće prema pozitivi pa su u odnosu na prošlu tj, sada već 2007. godinu imali dobit od 2 milijuna kuna. sad se čeka rasplet ove situacije( trenutno nemam tiskano izdanje u kojem je o tome napisano na 2 stranice) i u to će se izgleda uključiti i grad Varaždin zbog prijevoza učenika, studenata i radnika te zbog toga da nebi radnici ap-a ostali bez posla, no gradonačelnik Čehok ističe da je stanje alarmantno.
Evo i dio iz prethodnog linka iz regionalnog tjednika:
zahtjev za stečaj predala je zadarska tvrtka koja je AP najviše iscrpila, godišnje za desetak milijuna kuna, i to na vrlo sporan način - ističe Frane Krišto, direktor AP-a, dodajući kako se radi o njezinom čistom inatu. Naime, kako pojašnjava, Larus je počeo inzistirati na otvaranju stečaja nakon što je AP zatražio da se razjasne međusobni poslovni odnosi. - Pokojni vlasnik AP-a Ivan Biškup potpisao je ugovor o poslovnoj suradnji s Larusom, tvrtkom za koju sam u prvi mah mislio da je naša. Naime, prema ugovoru, svi prihodi od AP-ovih 11 autobusa na području Zadra odlazili su Larusu, a svi troškovi nama. To je neobičan aranžman koji smo utvrdili nakon što smo po preuzimanju AP-a početkom 2008. počeli gledati s kime sve poslujemo i na kojim osnovama. Tako smo došli i do ovog ugovora koji ne bi potpisala ni moja baba - ističe Krišto. Umjesto da razjasni poslovni odnos s njime i poduzećem Olvin, kako dodaje Krišto, Larus je prekinuo ugovor. - Naši vozači dolazili bi, primjerice, s linije iz Dubrovnika u Zadar, ali novac nismo dobivali.
mene sad muči odakle je još to poduzeće Olvin, dal je ta tvrtka vlasnik Larusa il postoji neka druga veza s njom ???
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Tomek

Biškup, Biškup, strašno...
No, trebalo bi sad krenuti i na Larus, i upitati se kako je moguća da je tvrtka godinama imala linije bez ijednog autobusa... Samo naravno, oni su još svi živi i zato se u ovoj truloj državi na njih nejde..

tomekk

a i sad je opet bilo pitanje nedugo kako su odjednom kupili toliko autobusa pa evo odgovor. ako su do sad sve tvrtke koje su vozile za njih tako završile kao i ap-bez prihoda s troškovima onda nije ni čudo kako je sad Larus imao toliko love za shopping, a Olvin je zadarska firma koja se bavi proizvodnjom maslinovog ulja i vina te vrše usluge prijevoza kamionima u Hrvatskoj i inozemstvu pa je moguće da je pod njihovim okriljem i Larus.

btw, Tomek jel pretpostavljaš koji 48x je na obnovi, dal bi mogo biti 486, 487 koji je imao nesreću il 488? za 489 ne mislim jer je njegov vozač reko da je u planu za proljeće, a on se najbolje drži od ovih
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Tomek

Koliko znam 488 je obnovljen pred koju godinu tako da su kandidati vjerojatno 486 ili 487  ;)

tomekk

znm da je obnovljen al ipak nije u bajnom stanju, nakon toga je izgleda imao i sudar, a nisu mu ni pretapecirana komplatna sjedala nego samo sjedišta. ne znam dal sad obnavljaju 487 il će ga samo pokrpat, dok je 486 u meni ne baš sjajnom stanju. isto tako na 406 s lijeve strane skroz gore do krova izad prozora na početku busa ljušti se lak, neki dan sam bio u blizini garaže pa sam vidio i jednog steyra B10LSN12  rastavljenog sprjeda, a više informacija ću probat saznat drugi tjedan kad počinje škola
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

manoplan

Citat: Tomek  u Siječanj 06, 2009, 18:49:55
Biškup, Biškup, strašno...
No, trebalo bi sad krenuti i na Larus, i upitati se kako je moguća da je tvrtka godinama imala linije bez ijednog autobusa... Samo naravno, oni su još svi živi i zato se u ovoj truloj državi na njih nejde..

Larus nije igrač za podcijeniti, pogotovo u truloj državi. Svojevremeno je uspio (po)kupiti Croatia Zadar line ispred nosa Presečkom i Čazmatransu. Zovko mi nije nešto pretjerano drag, ali mu sada držim palčeve, prije svega zbog naših Varaždinaca i njihovih obitelji.  ;)

steyr1985

Netreba se nitko plašiti predstečejnog postupka je je on neizbježan.  Prije par dana  u razgovoru sa vozačima doznao sam da će gospodin  Zovko sve tvrtke u vlasništvu AP Varaždin grupe  otjerat u stečaj, da bi nakon toga  AP Varaždin grupa( CB, AP Imotski, AP Imotski-Zagreb, AP Varaždin i AT Šibenik) išli pod jednu kapu.  Naime već pola ovih poduzeća je u stečaju. 
Što se tiče Larusa on nije niša pokupio ispred nosa niti Čazmatransu niti Presečkom.  Čazmatrans je  90-ih godina imao ugovor o najmu vozila sa Croatia Zadar Line te je kasnije nakon pokrenutog stečaja u CZL, Čazmatrans u stečajnom postupku namirio svoja potraživanja tj. uknjižio se na garažu CZL ( danas garaža Čazmatranasa u Zadru).

Tomek

Konačno možemo rješiti zagonetku povijesti Eurobusa AV120 od AP-a gbr616.. On je došao malo poslije Croagovih, ali nije ex Croag nego je to bio ljubičasti koji je neka kratko vrijeme vozio u Croatia busu, a prije bio Croatiaturist Zagreb  :D

tomekk

#87
Danas je u podnevnom dnevniku HRT-a bio prilog o ap-u oko stečaja no ja sam prekasno prebacio na program pa nisam sve vidio.odluku o stečaju za 15 dana donjet će trgovački sud u Varaždinu pa će se vidjet rasplet situacije

evo, pronašao sam i video prilog      http://www.hrt.hr/?id=38 (s desne strane pod video vijesti)
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

vozac

Pozdrav svima i isprika jer se duže nisam javio. Razloge vjerojatno znate a imate ih i ovdje http://sudovi.pravosudje.hr/tsvz/index.php?linkID=14