Tipovi autobusa na linijama 2016. (neuobičajena vozila za tu liniju)

Autor leonardo123, Siječanj 05, 2016, 15:27:33

421

Citat: 822DoDo  u Lipanj 15, 2016, 14:07:47
Ne znam zašto školski nisu u prometu s obzirom na ovo stanje koje je s autobusima i izlazima.
Spremaju ih za http://eug2016.com/hr/
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

822DoDo

Das Beste oder nichts. MB

822DoDo

Na 292 gbr 604 zamijenjen gbr 666...valjda nema kombija vise kad su poslali toliki bus za 2-4 putnika
Das Beste oder nichts. MB

Tomek

Večeras viđeni zglobni Citelisi na 124 i 123.. Ne znam jel tako cijeli dan, al očito fali solo autobusa.

Ivan

Citat: Tomek  u Lipanj 20, 2016, 22:05:06
Večeras viđeni zglobni Citelisi na 124 i 123.. Ne znam jel tako cijeli dan, al očito fali solo autobusa.
Bili su i popodne...

Ma naravno da ne fali kad je ljetni vozni red, i prošlo ljeto su radili iste gluposti... ::|  Još i upaljena klima za ohladit mrcinu od 18 m dok se unutra cijeli dan ne vozi više od 25 ljudi...

A ono, situacija sa solo bi bila olakšana kao i za zlobne i bilo bi ih više za gradske gdje je zglobni sad višak (recimo još i 125) da izvedu školske na 159-169 i 174, dakle sasvim jednostavna i legitimna strategija za olakšanje u voznom parku i korištenje neiskorištenih školskih kad se može (isto bi moglo biti i svaki vikend), ali kako je bilo prošlih godina, toga se sjete otprlike na 2 tjedna u kolovozu... ::|

822DoDo

danas na izvanrednoj liniji od Lužana do Glavničice Conecto gbr 431...a doslovno bi mogli potrpati ljude u Polo, al ajde za svaki slučaj Crafter bi bio taman...
Das Beste oder nichts. MB

smogovci.bbb2

Citat: 822DoDo  u Lipanj 21, 2016, 12:59:29
danas na izvanrednoj liniji od Lužana do Glavničice Conecto gbr 431...a doslovno bi mogli potrpati ljude u Polo, al ajde za svaki slučaj Crafter bi bio taman...
Nek se vidi raskoš ZET-ovog voznog parka ;D
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

marin

Citat: Ivan  u Lipanj 21, 2016, 09:29:20
Bili su i popodne...

Ma naravno da ne fali kad je ljetni vozni red, i prošlo ljeto su radili iste gluposti... ::|  Još i upaljena klima za ohladit mrcinu od 18 m dok se unutra cijeli dan ne vozi više od 25 ljudi...

A ono, situacija sa solo bi bila olakšana kao i za zlobne i bilo bi ih više za gradske gdje je zglobni sad višak (recimo još i 125) da izvedu školske na 159-169 i 174, dakle sasvim jednostavna i legitimna strategija za olakšanje u voznom parku i korištenje neiskorištenih školskih kad se može (isto bi moglo biti i svaki vikend), ali kako je bilo prošlih godina, toga se sjete otprlike na 2 tjedna u kolovozu... ::|
Ja ne znam mislim da rade te neke kombinacije jer sam več barem 5 puta vidio zglobnog na 123 što stvarno nema smisla. Ali ipak mislim da fali solaša jer nebi uzalud zglobnjaci vrtili na 124 i 123.

Man31

BEZ MUKE NEMA NAUKE ©®

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

marin

Jučer gbr. 166 cijeli dan na 136, a danas od jutra gbr. 163. Zar toliko Citelisa fali ili što je u pitanju?

Man31

Citat: smogovci.bbb2  u Lipanj 23, 2016, 07:26:14
Danas g. br. 647 na lin. 275
Imam ja dve slike sa okretista u Sesvetama Ali neradi mu display...vozio je na 283 I 275.
BEZ MUKE NEMA NAUKE ©®

Ivan

Citat: marin  u Lipanj 26, 2016, 12:50:13
Jučer gbr. 166 cijeli dan na 136, a danas od jutra gbr. 163. Zar toliko Citelisa fali ili što je u pitanju?
A jesi dosadan s tim da odmah Citelis fali čim nije na liniji, kako bi ih teoretski moglo falit praznikom kad su radni dan prije vozili sve uobičajeno za ljeto, dakle standardne linije plus dio 109 plus i 125 zadnjih dana što je debelo preko 20 autobusa, a praznikom i nedjeljom cijeli APP obično ne šalje više od 16 zglobnih u službu? Molim te, kako možeš onda napisat takvu glupost?

Kad nekih drugih autobusa nema na uobičajenoj liniji onda je to normalno pretumbavanje i zanimljivost, kad nema Citelisa odmah znači da Citelis ne valja.

Dokad više tako?


Uglavnom očito se radi o još jednom prebacivanju tipova bez posebnog razloga, znaš i sam da dispečeri to stalno rade i često suprotno logici, a ne o tome da je 30 autobusa krepalo preko noći.

Robert

Jučer su većina zglobnih Citara i jedan dio Lionsa vozili na Pantovčak pa su Citelisi očito popunjavali te linije i možda je to razlog rošade buseva.