AP Imotski / Autoherc Metković - razno

Autor manoplan, Siječanj 29, 2008, 20:17:32

Osoblje

*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

Paško

Ovo sam bio nedavno napisao:

Citat: amfan  u Siječanj 03, 2016, 23:21:43
A N1116 Cityliner ZG-8190-ED je prodan u Bosnu

Bus na slici je bivši ZG-5090-AJ pa sam ili dobio krivu informaciju koji je točno prodan, ili je i drugi krenuo istim putem.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

elvis

To je drugi N1116,nedavno sam ih sreo u Grudama na raskrscu za Posusje,a onaj prvi je vec odavno u Gracanici ako se ne varam....

Dreamwalker

Crobus ZG-4380-FE već neko vrijeme vozi s tablicama DU-926-GN :)
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Servis

#1429
Bome Crobusevi počeli već hrđati... Jednome na stražnjoj rešetki motora naveliko cvate.

podgora

Svaki dan u 14:10 Makarska-Prag jeli ko šta zna

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Lion's Driver

Bome da... Makarska, Split, Zagreb, Graz, Beč, Bratislava, Brno, Prag....  thumbs

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

Lion's Driver

A Flixbus....nije bas....mislim....Autopoduzece je ipak strucnija i dugogodisnja firma koja je posrnila al nije pala...pomalo se ponovo budi....i naravno pozitivno je da voze vise linija....da privlace putnike k sebi itd....neka neka....samo naprid

Paško

Vozni park je ažuriran. Ubacio sam autobuse koji su nam falili, godišta koja znam i podatke o nekim davno rashodovanim autobusima koje sam nedavno iskopao. Bilo bi dobro ako netko zna točna godišta Crobusa u firmi da ih napiše, a također me zanima jesu li svi ovi autobusi definitivno rashodovani - tablice im se vode kao istekle:


Neoplan Cityliner N 116 -- 1993.

DU-549-FS - ex Panturist Veolia OS-702-AU

Setra S 215 HD -- 1991.

DU-596-DL

Isuzu Turquoise

IM-934-AN - ex Servis T.D.I., ex Deni bus, ex Globtour

MAN SL 222 - ex Veolia Slovenija -- 1997.

IM-751-AL
IM-752-AL
IM-486-AN

Sultan MAN 13.220 HOCL/SR

IM-614-AL (ex IM-413-AK) - ex Veolia Slovenija, 1998/9.

Neoplan Euroliner N 312 K -- 2000.

IM-734-AN (ex IM-267-AK, ex Brioni Pula #77)

I naravno, ako ima grešaka, slobodno pišite.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Lion's Driver

#1435
Jedan SL222 lezi na kolodvoru bez tablica a za ona 2 neznam.... setra s215 rashodovana.... cityliner ex panturist je mozda u vrgorcu (osim ako to nije onaj sto je u garazi) a mene zanima sljedece.... di mi je mali Higer KLQ6840Q #DU XXX FO

I da....sve pohvale za sređivanje teme "Vozni park"

Paško

Prolazio sam kroz neke stare fotografije i naišao na ovu. Mislim da bi je vrijedilo ponoviti na forumu u boljoj kvaliteti, ne samo zato što je ugodna oku, nego i da se prisjetimo mnogih Neoplana koji su nekad vozili za AP Imotski, a danas su u voznom stanju ostala samo tri. Neoplan N216 SHD Jetliner ST-943-UI polazi sa splitskog kolodvora, 26.07.2011.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

XboX

Sta im je prije znacilo ovo veliko slovo Z vidim toga sad vise nema ?

Paško

Z. je skraćenica za Zovko, prezime tadašnjeg vlasnika, koju je on ubacio u ime. Koliki ego trebaš imati za takvo nešto? Inače, iako ne piše, to "Z." je još uvijek u službenom imenu firme.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Lion's Driver

Mislim da to vise nista ne funkcionira...sve je to u rashodu....Ostali su samo Citylineri i to oni ex Panturist. To jesu bile legende al ih pojilo vrime, kilometri i tadasnje odrzavanje.... Meni kao velikom ljubitelju Autopoduzeca Imotski stvarno i dan danas kopa oci to "Z".... ne toliko jer je ruzno i ne stilski ubaceno vec zato sta me podsjeca na one dane "oce stecaj nece stecaj" na dane kad sam svaki dan ocekiva lose vijesti iako sam uvijek bio optimist....cak je na kolodvoru bio javni dokument izvišen gdje se pitalo djelatnike da li su za stecaj firme. Uf to Z ajme....