Autobusi - razno (2)

Autor Portos, Prosinac 17, 2012, 08:24:27

CONECTO430

551 ima bijelu ZET-ovu reklamu

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Idem samo jednu stanicu :D

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

leonardo123

#1397
Reklame za Zagrebački Holding također su na stražnjoj strani autobusa dobili 668 i 677. Danas su oba na 203!

MAN truck bus

Citat: marin  u Ožujak 16, 2017, 16:06:53
U gbr. 312 koji je stalno na 118 (tu je odgovor zašto) ugrađen je Wi-Fi. Također na 109/10 je gbr. 770 i stalno će biti na toj liniji, i na 109/11 gbr. 184. Užasnu glupost su napravili s tim Citarom na 109. U sva 3 dakle, Wi-Fi.
Gdje je nestao 184 sa 109/11, danas je 158. ???
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

MAN truck bus

748 je upravo krenuo iz Iveca za APP. Vidit ćemo do kuda će doći  rofl
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

212Alex

538 na 212 nabija naprijed ko da vozis po sumi...inace solidan bus,nema zamjerki osim tom lupanja..a na 270 ( ja mislim da je 270 ) skolarac kao i na jos nekim linijama sa Dubca...kako ih je lijepo vidjet na redovnim linijama :D
inace na Dubcu veceras mirno proteklo,nadam se da ce i ostati :)
od ponedjeljka opet krece skola,sa njom i vise djece na cestama i u busevima pa stoga OPREZ,cuvajte i pazite male putnike, jer oni ne znaju sto znaci vozit autobus i ne shvacaju koliko je tesko kada se naguravaju ispred autobusa a dovoljan je djelic sekunde da neko zavrsi ispod kotaca...polako i sigurno,ekipa ;)
si bumo jednu spili

545

Ako već toliko forsirate sa "novoobljepljenim" ili frisko obojanim autobusima slikajte više MAN-ova i Mercedesa, dosadni ste s tim kantama od Iveca.
Makar se nema šta posebno slikati jer zadnjih 8 godina ništa lijepo za slikati nije došlo.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


Shole

A ti si dosadan s pljuvanjem po Ivecu.  Nit imaju istu vrstu pogona, nit su u istoj cjenovnoj klasi pa ih nećemo ni uspoređivat

545

Citat: Shole  u Travanj 24, 2017, 18:00:49
A ti si dosadan s pljuvanjem po Ivecu.  Nit imaju istu vrstu pogona, nit su u istoj cjenovnoj klasi pa ih nećemo ni uspoređivat
Samo idiot može naručiti te autobuse.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


marin

Svako bi naručio i kineski najšrot autobus za maržu.

545

Citat: marin  u Travanj 24, 2017, 20:59:22
Svako bi naručio i kineski najšrot autobus za maržu.

Nije točno.
ZET je godinama narucivao solidne autobuse.
Do 2008.,bile su samo 2 marke autobusa.
Onda se netko "pametan" sjetio kupiti autobuse koji nikad nisu vozili u ZET-u + još na plin.
Pa onda 3 godine stajali,radi plina!
Koliko je para otišlo na njihovo stajanje, nije ni za pričati...

A punionicu tek napravili 2013.!?

Čisti idiotizam!
Rijeka i Ljubljana su bar prvo punionicu napravili pa onda kupili buseve na plin...

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


Dreamwalker

Ni tvoje nije točno. Prijašnjih godina autobuse je naručivao ZET. I to planski, brendovi su bili podijeljeni po garažama, a autobusi su kupovani u lijepim ne velikim serijama. E onda je autobuse počeo naručivati ZG Holding. 214 komada, s tim da je CNG pogon vjerojatno morao biti kupljen radi nekih subvencija na ekologiju. Tu je u posao ušao Irisbus koji je bio najjeftiniji, ali i najiskusniji s tim tipom motora. To što punionica nije napravljena nije krivnja ni Irisbusa, a ni ZET-ova, već isključivo krivnja Grada i ZG Holdinga. A to da bi se Kinezi kupili za neku proviziju, vjerujem da bi.

I fakat sjašite od pljuvanja po CNG pogonu. Možda nisu najidealniji, ali i dalje nas voze od točke A do točke B.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

545

#1407
Citat: Dreamwalker  u Travanj 24, 2017, 21:32:09
Ni tvoje nije točno. Prijašnjih godina autobuse je naručivao ZET. I to planski, brendovi su bili podijeljeni po garažama, a autobusi su kupovani u lijepim ne velikim serijama. E onda je autobuse počeo naručivati ZG Holding. 214 komada, s tim da je CNG pogon vjerojatno morao biti kupljen radi nekih subvencija na ekologiju. Tu je u posao ušao Irisbus koji je bio najjeftiniji, ali i najiskusniji s tim tipom motora. To što punionica nije napravljena nije krivnja ni Irisbusa, a ni ZET-ova, već isključivo krivnja Grada i ZG Holdinga. A to da bi se Kinezi kupili za neku proviziju, vjerujem da bi.

I fakat sjašite od pljuvanja po CNG pogonu. Možda nisu najidealniji, ali i dalje nas voze od točke A do točke B.
Samo sam tvoj komentar čekao!
Sad mogu mirno zaspati.
Je**a te točka A i B, kad bus smrdi, kad je nezgrapan, malo mjesta u njemu, cuka ko kobila, pun prašine straga koja leti prilikom otvaranja vrata, siberi koji se od 10 daju otvoriti samo 4 ili 5.. Koliko puta nije došao do točke B? Ja znam, jer sam navozio s tom kantom..

Moja zadnja na temu Iveco/Citelis/Urbanway (više ih neću spominjati na forumu) : ako ih 8 godina nisam prozvakao, nikad ni neću. To za mene nije autobus, to je kontejnersko vozilo za stoku, a ne ljude.
Urbanway je isto s*anje kao i prethodnik, vozim se već 2 godine po Rijeci (kad ga ne uspijem izbjeći),
tako da ni u ZGB neće ništa bolji biti gdje je ravnica.
Bio plin ili dizel taj autobus ne valja ništa (ovo su mi rekli stručnjaci koji sigurno više znaju od nas na forumu i "pametnjakovića" u ZET-u i Autotrolej - u).

Taj autobus se kupuje samo jer je jeftin! Da valja, svaki prijevoznik bi imao vise IVECO, nego MAN i MB.

Slobodno nastavite pljuvati po meni.
Ja nisam pao s Marsa na ovaj forum, i nisam tu bez razloga (iz dosade)..

Pametnom dovoljno...



Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
No

Shole

Iverco Urbanway12 CNG  košta red veličine 250 000 €, dok je isti takav Mercedes Citaro2 barem 100 tisuća skuplji, ako ne i više.  Znači skoro za trećinu.   Zato nemoj uspoređivat Daciju i Golfa.  Osim toga, a nažalost to smo probavili na ovom forumu već miljon puta,  većini građana ove zemlje sve što nije švapsko nevalja. Al o ukusima se ne raspravlja pa se mi držimo cijene kao vrlo opipljivog elementa

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza