OMSI - Bus simulator igra

Autor 1A, Ožujak 08, 2011, 19:59:57

1A


Zapadni Berlin, 80-e. Vozite bus po Spandau-u, poznatoj berlinškoj liniji. Obzirom da nije besplatna, sumnjam da ćete kupovati, ali je poslastica za vas malo starije.










FitzTN

Ovo je prije bosnasimulator, auto ili je golf duja ili meca w123 :D

MILCHO

#2
Odlična i superrealistačna simulacija.






mihaelm

Predobra je igra,ima za skinuti,tko hoće šaljem mu link na PP,ja imam SD202 isti  ko ovaj za vBus  ;D ;D
Neoplan u srcu

dominik,

Meni je odlicna,i dobro mi je to sto su i kvarovi realni.
npr. meni su se prije 2 dana pokvarila 2 vrata i nisam mogao vise krenut posto se vise nisu htjela zatvorit.

mihaelm

Dominik , gdje si skinuo/kupio igricu  ;D
Neoplan u srcu

dominik,


mihaelm

ja nemam igru,ja sam rekao da imam sd202 za vbus ;)
Neoplan u srcu

FitzTN

Nemoguce je igrati s tipkovnicom, bar ne s onim kontrolama na numpadu. Dok ja skuzim da mi je kocnica na 2, a ne na 5 vec poberem svašta ;D Inače sve 5  ;D

dominik,

Citat: FitzTN  u Ožujak 10, 2011, 00:16:48
Nemoguce je igrati s tipkovnicom, bar ne s onim kontrolama na numpadu. Dok ja skuzim da mi je kocnica na 2, a ne na 5 vec poberem svašta ;D Inače sve 5  ;D
Pa prebaci si na tipke koje su ti lakse.

MILCHO

Citat: FitzTN  u Ožujak 10, 2011, 00:16:48
Nemoguce je igrati s tipkovnicom, bar ne s onim kontrolama na numpadu. Dok ja skuzim da mi je kocnica na 2, a ne na 5 vec poberem svašta ;D Inače sve 5  ;D
I meni je bilo malo teško u početku, ali sam se navikao i baš volim što je takav raspored, zato što skrećem sa 4 i 6 a volan vraćam u centralnu poziciju sa 5.

voznik

Ja sam po dugom vremenu opet išao malo na vbus. Doduše, sve mi je išlo naopak.  >hammer< >hammer< >hammer<

Ali bit če  good_boy

mihaelm

Neoplan u srcu

Kristian01


MILCHO