Meštrović prijevoz, Zagreb

Autor Portos, Studeni 23, 2007, 19:53:20

Portos

oko 12.30h vidio sam crveni MB minibus na okretištu u Žlebcu. Nisam stigao slikati, no to je već treći minibus nabavljen u skorije vrijeme, izgleda štedi se na gorivu, prostoru...

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Srđan


zlikowszky

Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

erobuss


zlikowszky

Ova Steffi Graf je dobila frišku farbu, tak da vjerojatno neće skoro u penziju.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

tamlover

U Kraju Gornjem:


Čak jedna putnica ga je dočekala  ;D a pogađate, stigao je prazan!
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Tomek

Danas u Zaprešiću vidjeh bijeli probni Isuzu koji je vozio na njihovoj liniji, ali ima velike naljepnice na bokovima proba. Posebnost je što ima (pri)gradsku  ??? unutrašnjost tj. mjesta za stajanje i podosta rukohvata..Sprijeda izgleda isto, ali odozada ima veće staklo.

davor

Citat: Tomek  u Svibanj 10, 2008, 21:09:02
Danas u Zaprešiću vidjeh bijeli probni Isuzu koji je vozio na njihovoj liniji, ali ima velike naljepnice na bokovima proba.

to je probni autobus od Preseckog. bit ce kod Mestrovica na probi do ponedjeljka na vecer.
navodno je to jedan od dva proizvedenih u gradsko-prigradskoj varijanti. ima 27 sjedacih i cini mi se, 19 stajacih mjesta.
poz

erobuss


zlikowszky

#24
Evo ga opet. Jučer s nama na izletu u Plitvičkim. Bus iznutra solidno uščuvan, dobro ide, ništa ne klepeće, udoban. Inače ovaj bus razvozi nogometaše donedavnog prvoligaša Intera iz Zaprešića. Vozač moj poznanik pa smo se nablebetali do mile volje.


još samo da dodam da su oba Translinera obojana u bijelo.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

tamlover

Citat: zlikowszky  u Svibanj 23, 2008, 11:11:30
donedavnog prvoligaša Intera iz Zaprešića.

Srećom, i dalje je INTER prvoligaš  ;D i nemoj da te čuju divlje svinje
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Tomek

Opet u subotu ulovljen ovaj Graf kako odmara u blizini Lupinjaka


erobuss

Novonabavljeni Jet ili??? Onaj od prije ima dva otvora na zadnjem kraju, dok ovaj ima samo jedan  ::|

Tomek

Imaju oni 2 Jet-a već dulje vrijeme ;)

zlikowszky

Nije novonabavljeni, to je ZG 1904 AB koji je prije bio crno bijeli s mekanim prijelazom. Imamo ga ovdje uslikanog. Onaj s dva otvora je i prije bio bijeli i opet je ofarban, a tablica mu je 1905 AB.

Inače, Meštrović više ne vozi školarce u Krapinsko - zagorskoj županiji. Trenutno Presečki vozi na narudžbu dok se ne riješi spačka oko natječaja koji je poništen.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....