Nove autobusne linije

Autor sokre, Lipanj 15, 2011, 16:42:22

sokre

NOVA AUTOBUSNA LINIJA 281 ZA NASELJE NOVI JELKOVEC

Od  ponedjeljka, 20. lipnja 2011. godine uvodi se dodatna autobusna linija za naselje Novi Jelkovec  - broj 281 Novi Jelkovec – Žitnjak.
Odluka o uvođenju nove ZET-ove linije uslijedila je zbog potreba stanovnika naselja za pojačanim prometnim povezivanjem s drugim dijelovima grada.

Predviđeni mjesečni broj kilometara na spomenutoj liniji iznosi 17.523,29 km, a duljina kružne trase 13.789 m.

Autobusna linija 281 vozit će svakih 50 minuta, radnim danom osigurana su dva autobusa, a vikendom će prometovati jedan autobus.


Trasa linije:                                                                                                                                         

U odlasku:
Početno-krajnje stajalište u Ulici Borisa Ulricha – Ulica 144. brigade hrvatske vojske – Ljudevita Posavskog – Slavonska avenija – Grada Gospića – Servisna.

U povratku:
Servisna – Slavonska – Ljudevita Posavskog – Rimski put – Ulica Borisa Ulricha (početno-krajnje stajalište).

221

#1
Znači, APP dobiva još jednu liniju jer ne znam čime će to Dubrava voziti.

Inače, kada gledam numeraciju, dobiven je novi najviši broj linije APD-a. Kako to, da relativno slična linija 225, ima tako nisku numeraciju (koja je inače rezervirana za grad)?

Ili da obrnuto postavim pitanje, zašto ova nova linija nema broj npr. 235 ili 239, 240...?

MAN19464

neki vozači iz app-a sutra idu na upoznavanje linije, tako se priča na  savskom mostu vjerovatno se misli na tu liniju

Ivan

#3
Kao prvo, uz malo ulaganje u infrastrukturu moglo se dobiti lijepo okretište kod tramvajskog okretišta Žitnjak gdje je prostor praktički neograničen, ili barem napraviti stajalište na spustu sa Slavonske ili ispod nadvožnjaka, a ne da ovako ljudi od 13-ice moraju pješačiti 300 m do stanice na Servisnoj kroz ionako prilično ružan okoliš.

Drugo, ne kužim koja je fora da se linija zove Novi Jelkovec - Žitnjak, ovakve linije koje idu prema izrazitoj periferiji se uvijek zovu prvo po dijelu bližem cetru i drugim vezama, a to je u ovom slučaju definitivno Žitnjak... Ili možda netko ima nekakvu drugu ideju... ::|

Treće, nije mi jasno zašto na ZET-ovim službenim stranicama još nema ničega kad su Holdingove stranice i razni portali dobili službene pdf-ove sa trasom linije i voznim redom.

igor 409

Znači sad će APP voziti tu novu liniju s 2 busa dnevno koji bi trebali preći cijeli grad za izlaz na liniju i povratak u garažu (a i vozači bi trebali negdje raditi smjene) dok će APD voziti kompletnu 107. Zanimljiva kombinacija.

conecto

APP?  >hammer<

Ako su 2 busa a slijed polazaka 50 minuta onda je i vozno vrijeme 50 min. Nije mi jasno zašto ne vozi npr. na Kv. trg. Još jedna linija od nigdje prema nigdje, bez sanitarnog čvora za vozače, kud god kreneš hrpa presjedanja, nije ni čudo što se pola dana putuje s jedne strane grada na drugu.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...


tramvajac 92

Citat: conecto  u Lipanj 16, 2011, 07:22:18
APP?  >hammer<

Ako su 2 busa a slijed polazaka 50 minuta onda je i vozno vrijeme 50 min. Nije mi jasno zašto ne vozi npr. na Kv. trg. Još jedna linija od nigdje prema nigdje, bez sanitarnog čvora za vozače, kud god kreneš hrpa presjedanja, nije ni čudo što se pola dana putuje s jedne strane grada na drugu.
2 busa u taktu od 25 minuta radnim danom, subotom i nedjeljom po 1.  Još jedna stvar koja mi se ne sviđa je ta da bus ne staje na stanicama linija 107 i 222 (RT Žitnjak, Dioki, ...). Možda bi bilo zgodnije da se je 237 (Kozari putevi) produžio do tamo..
A vozila će biti, jer od ponedjeljka ide ljetni vozni red..

dean25

Informacija da će novu liniju 281 voziti pogon Podsused,nije točna!Voziti će pogon Dubrava sa svojim vozačima.

221

Ma joj ljudi, ono je bila ironija!  ::| ::|

Naravno da APP neće voziti 281.

Htio sam reći, kako se u općoj nestašici buseva u APD-u, uvodi neka čudna linija, koja će povući još buseva na posudbu iz APP-a.

dean25

#10
Mislim da ćemo se svi složiti da naselje Novi Jelkovec treba bolje prometno povezati sa gradom javnim prijevozom.Nedopustivo je da vožnja u današnjim uvjetima od Draškovićeve do Novog Jelkovca traje gotovo sat i pol vremena.
Prilikom donošenja odluke o novoj autobusnoj liniji 281 koju ovdje spominjemo,razmatralo se kuda bi ta linija iz Novog Jelkovca išla.
U igri su bile sljedeće destinacije:
-Glavni kolodvor
-Kvaternikov trg
-Žitnjak
-Dubec
Mjerodavni su odlučili da je Žitnjak najbolje rješenje,tako da sada iz Novog Jelkovca građani imaju na raspolaganju liniju prema Sesvetama i liniju za Žitnjak.
Neznaju niti sami kako im je lijepo dok mjerodavni razmišljaju o njima...
Što se prometne povezanosti naselja Novi Jelkovec tiče,molim kolege forumaše da ovdje pišu svoja razmišljanja-prijedloge kako bi vi da vam je 5 minuta vlasti prometno povezali naselje Novi Jelkovec javnim prijevozom prema gradu.
Moje razmišljanje je sljedeće:Od kada je zajednički pokaz Zet-Hž enormno poskupio,Sesvete kao destinacija nije više interesantno previše,a i nova linija vodi do Elke na Žitnjaku što također smatram da nije previše atraktivno korisnicima prijevoza.
Zato bi ja ukinuo obje linije (i 279 i 281) i uspostavio jednu jedinu liniju Novi Jelkovec-Boronogaj,koja bi kad krene iz Novog Jelkovca stajala jedino na stajalištima:
-Lj.Posavskog-Kelekova
-Lj.Posavskog-Industrijska /Getro/
-Zagrebačka-Brestovečka(prijelaz za Sesvete)
-Dubec(prijelaz na tramvaj 4/11/34)
-Branimirova-"Mlinar"
-Branimirova-Maksimirska naselja(prijelaz na vlak)
-Borongaj(prijelaz na tramvaj 1/9/17/32).
Smatram da bi ovakva autobusna linija bila pun pogodak za stanovnike naselja Novi Jelkovec.
Dobiva se izuzetno brza veza prema mnogim destinacijama,a linija bi imala smisla.
Što kažete vi,kolege forumaši?
Pišite svoje komentare na moj prijedlog i pišite vaše prijedloge u vezi bolje prometne povezanosti naselja Novi Jelkovec.

Tomek

Ja pak mislim da se 107 treba produljiti do N.Jelkovca i doviđenja. Uvesti stalne polaske i napraviti tu liniju koja je jedna od najzaboravljenijih linija iznimnog potencijala pravom linijom koja bi sigurno bila stalno puna.

221

Glasam za 107.
Zašto uvoditi neka polurješenja dok se postojeće linije mogu oplemeniti? Ne imati jednu stalnu liniju između istoka i zapada grada, koja bi prometovala ulicom koja ga dijeli na pola, je ludost.

igor 409

Ovih dana sam gledao GUP a i google kaže da je produžena Koledinečka još 2004 bila među prioritetima za izgradnju a samo jedno križanje od tog projekta riješilo bi (kako tako) problem Jelkovca . Mislim da je prije svega trebalo napraviti križanje te produžene Koledinečke i Branimirove i pomaknuti prijelaze preko pruge za tih par metara(neznam kako je planirano križanje Koledinečke i pruge ali s obzirom na trenutno financijsko stanje prijelaz u ravnini bi bio ok "privremeno" rješenje). Kad bi se riješilo to križanje i postavio semafor na križanju produžene Koledinečke i A. Dubrava (a zbog kojeg još ni danas nije otvoren taj novi dio Koledinečke) uz proširenje križanja Sopničke i Sandalićeve (to bi trebala biti gradska zemlja) dobili bi dvije mogućnosti, liniju iz Jelkovca preko Sopnice do Dupca ili 231 produženu do Jelkovca. Time bi ujedno nestala potreba za linijom 275.

Drugo, ne baš idealno ali bolje od trenutnog rješenja bi bilo da su 269 premjestili na Kvatrić pa da ide po Slavonskoj i Lj. Posavskog do Sesveta.

Jedno od rješenja je i skretanje 231 u Čulinečku i Slavonsku. Tu bi trebalo riješiti problem lijevog skretanja iz Čuinečke u Slavonsku zbog kojeg nastaju gužve na Čulinečkoj. Budući da od denivelacije u skoroj buddućnosti neće biti ništa osim obećanja treba samo zabraniti lijevo skretanje u Slavonsku i navući asfalt na već uređeni koridor iza Petrola.

107 bi mogli produžiti ali mislim da takva linija i nema neku perspektivu jer za dolazak do centra opet treba dva puta presjedati a na trasi baš i nema značajnijih objekata koje bi pokrivala a koji nisu na drugi način povezani s gradom.

279 bi trebala ostati ali ne u ovom obliku nego da ide po Kelekovoj do pruge i da se tamo okreće.
Integrirani prijevoz bus-tramvaj-vlak je neminovnost i najnormalnija stvar u normalnom svijetu a trenutno natezanje s HŽ-om je samo produkt stanja u Holdingu i HŽ-u jer je sve bilo dobro dok je bilo lovice a sad kad je pipa presušila na HŽ-u su se sjetili da bi mogli provjeriti kol'ko se ljudi preveze u prigradskom prometu (vjerovali ili ne ali takav podatak HŽ još uvijek nema nego se sve svodi na procjenu) a taj broj definitivno ne odgovara iznosu subvencije koju su Grad/Holding plaćali HŽ-u.

269

Iskreno, mislim da se liniju 269 ne treba dirat, produživat, premještat ili nešto slično, samo čudo je to što su nakon ko zna koliko godina polasci u jutarnjim satima pojačani... Koristi 269 svakodnevno i znam kolika je to muka doći od Kraljevca do Borongaja... Vožnja traje cca 35-40 minuta, ali kada ujutro krenete busom u 6:53 a na BOrongaj dođete tek u 8:10 prisjedne vam vožnja i zet i onda molite jadnom vozaču sve po spisku, a kamoli da još onda ide preko slavonske do kvatrića....  :o >hammer< mad057 ???
269 BORONGAJ-SESVETSKI KRALJEVEC