ČZT Dalmacija - razno

Autor shef, Kolovoz 29, 2011, 08:51:13

shef

Čazmatrans Dalmacija d.o.o.
Benkovac, Petra Zoranića 7
tel. 091/1170-727


Tvrtka registrirana 2010. pri Trgovačkom sudu u Zadru, jedini osnivač g. Branko Katić, registrirana djelatnost ostali kopneni prijevoz putnika.

Naknadne izmjene:
Citat:Na temelju Ugovora o prodaji i prijenosu poslovnog udjela, od 25.07.2011. godine, ČAZMATRANS-NOVA d.o.o. je postao jedini član društva umjesto BRANKA KATIĆA. Odlukom člana društva od 25.07.2011. godine, Izjava o osnivanju LAURUS PROMET d.o.o. od 22. 02. 2010. godine je u cijelosti zamijenjena novim potpunim tekstom Izjave društva s ograničenom odgovornošću ČAZMATRANS DALMACIJA d.o.o., od 25.07.2011. godine, te su izmijenjene odredbe o tvrtki i skraćenoj tvrtki, sjedištu, dopunjen je predmet poslovanja, izmijenjene su odredbe o članu društva i ostale odredbe temeljnog akta. Novi potpuni tekst Izjave društva s ograničenom odgovornošću ČAZMATRANS DALMACIJA d.o.o. od 25.07.2011. godine s potvrdom javnog bilježnika dostavljen je u Zbirku isprava suda.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

BMC Belde #547 Čazmatrans Promet danas ponovno na njihovoj Pula-Split.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

Ili smo se naučili na (pre)visok standard, ili sam ja u pravu kad kažem da to ipak nije bus za liniju od 10 sati vožnje ?

shef

Pa sam proizvođač ga navodi kao interurban bus, a Pula-Split teško da je interurban linija. Za Pula - Rijeka ili Split - Šibenik bi bio idealan, sve drugo je puno previše...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

I crveni Cityliner je dobio veliko Čazmatrans po boku, više prema otraga (otprilike gdje ovome završavaju ove crte) i ispod malo bijelo Dalmacija

Paško

Izgleda da će ipak stavljati ČZM obilježja. Dosad su samo postavili naljepnice ispod vrata i na nekima skinuli Laurus iz naljepnice "Laurus Zadar" (kako se vidi na Starlineru). Nadam se da neće stavljat ČZM shemu, nego će ostavit autobuse kakvi su bili. Baš me zanima što će napravit s onom Temsom koja ima shemu preko cijelog busa.

@Shole: Je li ostao bez onih "umjetničkih djela" po boku ili je dobio natpis gdje je prije stajao Laurusov?
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Shole

Umjesto LAURUS je dobio ČAZMATRANS,  sve ostalo je ostavljeno.  Nema garažni broj.  Još

Marek

Imam prijedlog da u temi sa voznim parkom klikom na registracijske oznake nam se prikaže slika toga autobusa,ili da još pričekamo kada se uslikaju svi autobusi iz voznog parka?


1 - Neoplan Cityliner N116

ZD-756-FK - ex Laurus

1 - Neoplan Euroliner N316 SHD

ZD-447-FM -ex Laurus, ex Contus

4 – Neoplan Cityliner N1116

ZD-906-GG - ex Laurus
ZD-907-GG - ex Laurus
ZD-381-GL - ex Laurus
ZD-519-GL - ex Laurus

1 - Neoplan Starliner N516 SHDH

ZD-390-GL - ex Laurus

1 - Setra 315 GT-HD

ZD-522-GL - ex Laurus

1 - Setra S 317 GT-HD

ZD-520-GL - ex Laurus

1 - Temsa Opalin

ZD-352-FP - ex Laurus

1 - Volvo-Drögmöller B12-600

ZD-504-GL - ex Laurus

Stavio sam slike onih autobusa koje zasada imamo na forumu.
Klikom na registarske oznake možete vidjeti sliku.

Paško

1. Nigdje nema popisa sa slikama, pa ne treba ni ovdje. Nije to loše, ali nema nekoga tko bi to napravio (ni vremena, a ni volje).

2. Treba sad sve opet poslikati jer su dobili logoe Čazmatransa. Barem neki. Dobili su zeleni i crveni Citylineri, 315 GT-HD. Zeleni N 1116 i 317 GT-HD nisu još dobili (barem jučer nisu imali), a za ostale ne znam. Svi će oni to dobiti ubrzo...
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

S Temse su skinuli natpise koje je dobila kad je promijenjeno ime pa sad opet izgleda ovako. ::|
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Marek

Evo jedan logo moje izrade za Čazmatrans Dalmacija.



steyr1985

Setra 317 GT HD dobila natpis Čazmatrans i sliku Zadra istu kao i 417 GT HD.

steyr1985

Zeleni Cityliner također dobio standardni natpis Čazmatrans.

Zadarsko dite

317 gt-hd ima sliku na boku koja je u trenutku postavljanja bila zastarjela. Zadar tako ne izgleda vec sest-sedam godina.

steyr1985

Danas viđen i Neoplan Transliner bijeli sa standardnom šemom Čazmatrans reg. oznaka ZD 416 GU , ex  Promet  Makarska  MA 495 AL.