Elle Travel, Tuzla

Autor Neo, Studeni 24, 2007, 15:15:43

Neo

Lerotai, na ovim mojim busevima je sve novo, od kocnica do guma i ne znam ti ja sta, sve sto postoji na busu mora raditi kako treba i kako je fabrika propisala.

Ipak to su busevi malo stariji koji trebaju malo vise paznje, to je isto kad imate malo stariju osobu u porodici, djeda ili baku pa se vise racuna vodi oko njih, e tako i mi oko ovih buseva.

Belaj se moze desiti, ali stvarno se gleda da se izbjegne svaka sumnja u nesto, a boze moj imas novih buseva pa se belaj desi.

Nedao Bog nikome..
je zakon

mate

Neo.zbilja si u pravu o onom sto si rekao... 8)

Stanje voznog parka (znaci ocuvanost buseva) odrazava i stanje samog vlasnika firme...zato Neo busevi su ti za svaku pohvalu i jedan i drugi 8)

pozdrav

Neo

Citat: mate  u Lipanj 28, 2008, 15:01:58
Neo.zbilja si u pravu o onom sto si rekao... 8)

Stanje voznog parka (znaci ocuvanost buseva) odrazava i stanje samog vlasnika firme...zato Neo busevi su ti za svaku pohvalu i jedan i drugi 8)

pozdrav

Hvala Mate pokusavam sto vise moze da odrzim takvo stanje, uskoro ocekujemo i jednu prinovu u fazi je pregovora sa jednom kompanijom u Njemackoj, pa vidjet cemo sta ce ispasti... ;)
je zakon

shef

Tražiš nešto pedeseto, a kad tamo neke poznate face na talijanskom forumu:
http://gallery.trasportipubblici.net/displayimage.php?album=lastup&cat=59&pos=1

Slikano pokraj Bergama u Italiji
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Neo

Sva
Citat: shef  u Srpanj 20, 2008, 22:26:38
Tražiš nešto pedeseto, a kad tamo neke poznate face na talijanskom forumu:
http://gallery.trasportipubblici.net/displayimage.php?album=lastup&cat=59&pos=1

Slikano pokraj Bergama u Italiji

Svaka cast Shef, on je jos uvijek tamo na ovom istom mjestu danas krece nazad kuci...;) Slikano prije 3 dana.
je zakon

Dado_toping

#35
Pozdrav Neo, zamolio bih Vas da mi posaljete svoju mail adresu na moj mail:

d-stupar@hotmail.com ,

da vas pitam nesto u vezi remonta Neoplana Spacelinera, u vezi cijena, itd.
Unapred hvala!!!


                                                                                 Dado_toping

lav

Neo kad radiš logo na spacelineru ???


Neo

Novi ljepotan u jatu Elle Travel, trenutno je jos uvijek u Njemackoj ali je danas placen pa mogu slike staviti... :D :D







Bice bolje slike kad ga dotjeramo iz Njemacke... ;)
je zakon

stipe15

Može li se znati koliko je plaćen?

maky

Bravo! Čestitam na akviziciji, pravi izbor! Još da mi je i probnu vožnju odradit...  ;D

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

erobuss

ČESTITAM GAZDA  8)

Svaka čast na izboru, daj organiziraj vožnju za forumaše, samo se pripazi da ti ga ne odveze netko od ovih forumskih huligana   :D

mate

Neo pridruzujem se cestitkama... ;)
svaka cast na nabavci ovog ljepotana... :)
jedva cekam slike kad ga se dotera u BiH... ;)

Servis

Oho, čestitam. :) Može malo više detalja?

Neo

Moze vise detalja, evo ovako motor mu je Mercedes 381 KS, ima 50 sjedista za putnike, posjeduje kuhinju, navigaciju, kameru za voznju u nazad, AVS mjenjac. I tako to ne znam vise sta da vam kazem ne znam dok ne dodje bus...
je zakon