Autotrans - fotografije

Autor markost, Studeni 26, 2007, 22:10:43

titan

i ovako nešto je rijetko za vidjeti


Tomek

Prošli tjedan u Zagrebu sa Krka došla Dubrava gb988. Zadnjih godinu-dvije u Zagrebu se mogu vidjeti samo 988, 990 i 991(jednom je još viđena961)


5AR

Prošli tjedan sam bio poslovno ispred garaže i vidio Irisbusa ali nisam imao fotoaparat, danas ujutro sam ga opet vidio ispred 3. Maja u pravcu centra bez tablica i slika je ispala mutna zbog kiše, ali danas popodne sam se dobro pripremio i ... ;D



... nove tablice!!!

miky

Jeli ovo onaj od KorčulaBusa što je vozio Orebić-Trpanj?

5AR

Citat: miky  u Siječanj 16, 2008, 21:04:56
Jeli ovo onaj od KorčulaBusa što je vozio Orebić-Trpanj?
Koliko mi se čini da je ovo jedini Irisbus u Autotransu i došao je iz KorčulaBusa tako da je vjerovatno da je vozio tu liniju. Prijašnja reg. je bila DU-803-DL

markost

zadnju liniju je vozija na Korčuli Korčula-Lumbarda i neki dan je viđen kad je proša kroz Split.

dialogos

Mogli su mu bar promijeniti žarulju od prednjeg fara ;-)

5AR

26.12.07.  Sanos g.br. 815 u Krku iza garaže u kvaru bez branika jer su ga došlepali, motor zaribao.



Danas 1274 u garaži u Krku, a do njega 815 (slabo se vidi uglavnom još bez branika), navodno popravljen i bit će prodan u Split.


shef

Jedan od posljednjih Sanosa odlazi iz PGŽ  :'(
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

kriticar

evo jedne usputne
gbr.1162 danas na putu sa Dubrovačkog AK ka parkiralištu libertasa po dolasku iz Rovinja
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

Boki651

Citat: titan  u Siječanj 11, 2008, 20:39:13
ovo je stvarno rijetko i lijepo za vidjeti



di si ovo uslikao? Stvarno prekrasno i rijetko, koliko vidim neoplan ima zg tablice

Boki651

Evo ga isti taj Neoplan s gornje slike danas u Rijeci uslikan :)


Tomek

Danas u Zagrebu





Na brzoj Zagreb - Rijeka danas vozila jedna S315GT-HD


zlikowszky

#43
Boki, mislim da to nisu isti. Na titanovoj slici ima ZG tablicu, a tvoj ima RI tablicu. Pogledajte i sami, mislim da dobro vidim...
E sad ili sam propustio da su sa ZG prebacili na RI ili imaju dva. Neznam od kad je titanova slika...
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

shef

Citat: zlikowszky  u Siječanj 25, 2008, 18:04:59
Boki, mislim da to nisu isti. Na titanovoj slici ima ZG tablicu, a tvoj ima RI tablicu. Pogledajte i sami, mislim da dobro vidim...
E sad ili sam propustio da su sa ZG prebacili na RI ili imaju dva. Neznam od kad je titanova slika...
Isti je.
Garažni broj 1271, jedini novi model City-a, originalne tablice ZG-6376-DF, sada RI-585-OV.
Inače grupna fotka kolege Titana je s prošlogodišnjeg hodočašća u Fatimu, gdje je osim 1271, išlo nekoliko S415-GT-HD, jedan ili dva S417 GT-HD, Lion's Top Coach 1174, požeška S317HDH - koliko sam rekonstruirao prema slikama.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic