Autobusi koji više nisu aktivni - slike

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:54:00

kico101

Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

ikar


Shole


NP-549

Svibanj 1983.  443 došao iz Skopja.  21 godinu kasnije sam sjedio malo više gore.

kico101

O, pa to je mečka sa žutim maglenkama. ;D
BTW, ne sjećam se kada je 26 okretao u Krasici. ???
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

ikar

#35
Citat: kico101  u Siječanj 11, 2008, 20:45:36
BTW, ne sjećam se kada je 26 okretao u Krasici. ???

Kraljevica-Hreljin-Krasica  ;D  :o

Redovne 26-ce nisu išle do Krasice, ali ima ispomoći.
Trenutno postoji vožnja u 7.05 sa Krasice (579), do '98 je bilo u 6.10 (633) i u 7:05 (634). A prije je bilo ispomoći i prema gore popodne.

Boki651


Shole


NP-549

#38
Citat: gaspa  u Prosinac 02, 2007, 15:13:51
E ovaj sigurno nije više aktivan...



Snimljeno u Kukuljanima 30.04.1977. 8:45 (vožnja je bila s polaskom iz Rijeke, s Partizanskog trga, u 8:00)

Ova slika me i dalje intrigira. 
Prvo: kad su produžili 12-icu do Kukuljana?  Meni je nekako još "friško" kad je išla do Zoretića i okretala se među onim kućama. Lijevo unutra pa u rikverc na glavnu cestu.  A po ovome je '77 već išla do kraja.  Možda je ovo bio neki izlet jer se ja '77 nisam još ni rodio a sjećam se onih tabela sa plavim slovima 12 ZORETIĆI na Mercedesima.  Sad ono bitnije;  već je bilo rasprave koji bi ovo otprilike mogao bit gar. broj.  Od još jednog kolege sam doznao da su 305-315 (+-1) bili kraći, veličinom  slični kao 514-517  (sanos S413). Ovaj je definitivno duži.
Već sam pisao o 189 i tome daje on bio duži.  Ja sam najprije mislio da bi mogao bit jedan od ovih jer su imali sličan zadnji kraj:

ali onda sam ustanovio da to na slici uopće nije taj model nego Sanos A13. 

Na originalnoj slici se vide ovi na Rivi da imaju tablice Ri-116-xx ili Ri-118-xx,  znači da su iz iste serije kao i 169, a vidi se i po detaljima.  Blatobran ide malčice iznad lajsne,  6 prozora + 1 kraći na kraju,  otvor za usis zraka, slične ako ne i iste ratkape....  Ovima na Rivi se jasno vidi znak ispod šoferšajbe A13.
I onda se pojavio i ovaj

Na originalnoj slici se vidi da je garažni broj nešto tipa 183 ili 163. A možda je i 8 zadnja brojka.
Nije isti kao ovi gore jer blatobrani idu do ispod lajsne, kotači su drugačiji, ali šoferšajba ide nekako malčice ispod ravnine prvog prozora, a nije u ravnini kao na gornjim A13.  Nekako mi se to onda čini noviji model iako se ovako po izgledu čini stariji. Šta vi mislite?

kriticar

NP549 ,slike su ti super .Prva i druga slika dobro prepoznate. Na trećoj slici je desno mislim da je ohrid predhodnik sanosa , a ovaj lijevo je TAM AS3500 iz avtomontaže znan popularno kao janez(model koji je naslijedio vesnu, a prethodio modelu iste oznake-transov 389 na 5AR-ovim slikama)).Mislim da su zadnji proizvedeni 1969(ili početkom 1970)Vidi se i IMV kombi,jedino ne prepoznajem zglobni  ??? ??? bus u sredini
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

kico101

Vezano uz prvu fotku kolege NP-a i dalje tvrdim da je to autobus iz serije 305-315, jer ih se jako dobro sjećam i bili su duži od serije 514-517. Često smo s njima išli na školske izlete od 1. do 4. razreda, a to je bilo od '77 do '81. Sjećam se da smo se vozili sa 312 na Platak i 313 u Staru Sušicu.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

shef

E sad, malo sam s ovom fotkom krenuo kod čovjeka koji je geometar po struci i pretpostavljao sam da se može razumjeti u neke omjere na slici.
Usporedbom prosječne visine ljudi, kaže mi da je vjerojatnije da je ovo na gornjoj slici autobus dug 12 metara, nego 11.
Što bi onda značilo da se ipak radi o Sanosu S14.
Oni koji ste članovi srpskog željezničkog foruma, bacite oko na slike i tamo, naime Sanos S14 i S12 su ista stvar, samo što je S14 dug 12 metara, dok je S12 dug 10,85m.
Po meni nema dvojbe da je ovo serija 305-314/315 (?), ostaje samo pitanje točne oznake modela.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

kriticar

ovo je bez diskusije sanos S14. Tri ovakva su bila i u Libertasu i stigli su u prvoj polovici 1976

Krajem šezdestih u Libertas je dolazilo i sanosa A12, A13 i A14 ,da bi 1978 i kasnije dolazili S14 sa drugačijim krovom.
Nadam se da će vam ovo barem malo pomoći u analizi o kom se gbr radi
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

gaspa

Nije li onaj slikan na Rivi S-11 ??? Tako je meni kao klincu ostalo u sjećanju.

Bravo za slike, tog tražim već odaaaavno, pitam, pitam - a nitko ništa.

1977. je Autotrolej redovito vozio u Kukuljane, vjerojatno i u 1976. Pokušat ću iskopati nešto u svojoj pismohrani.

shef

Citat: gaspa  u Veljača 14, 2008, 15:23:06
Bravo za slike, tog tražim već odaaaavno, pitam, pitam - a nitko ništa.
Pa nisi pitao na pravom mjestu, to su fotke iz monografije.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic