Pozdrav svima!

Autor IvonaSch, Siječanj 25, 2017, 14:24:10

IvonaSch

Nova sam u svemu ovome, radim za njemacku firmu Josef Schandl Omnibusse, bave se kupnjom i prodajom rabljenih autobusa. Pokusavam ih sto bolje promovirat po Hrvatskoj, Bosni i Hercegovini upravo zbog jezika koji pricam. Mozete pronaci stranicu na internetu a za sve informacije dostupna sam na mail-u : Ivona@schandl-omnibusse.de

Hvala svima koji su izdvojili malo vremena da procitaju i nadam se i vjerujem da cu pronaci zanimljive informacije koje ce mi pomoci da sto bolje razumijem i naucim sve o autobusima kako bih mogla uspjesno obavljati svoj posao.

Lijepi pozdrav svima!
:)


zlepur1

Citat: IvonaSch  u Siječanj 25, 2017, 14:24:10
Nova sam u svemu ovome, radim za njemacku firmu Josef Schandl Omnibusse, bave se kupnjom i prodajom rabljenih autobusa. Pokusavam ih sto bolje promovirat po Hrvatskoj, Bosni i Hercegovini upravo zbog jezika koji pricam. Mozete pronaci stranicu na internetu a za sve informacije dostupna sam na mail-u : Ivona@schandl-omnibusse.de

Hvala svima koji su izdvojili malo vremena da procitaju i nadam se i vjerujem da cu pronaci zanimljive informacije koje ce mi pomoci da sto bolje razumijem i naucim sve o autobusima kako bih mogla uspjesno obavljati svoj posao.

Lijepi pozdrav svima!
:)
Pozdrav.Pogleda sam malo stranicu i sviđa mi se .Jako je pregledna sa iscrpnim informacijama, ali fali ono najbitnije cijena vozila, jer po njoj ljudi biraju šta će kupiti.Želim Vam puno uspjeha u poslu.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

IvonaSch

Pozdrav jos jednom,
veseli me sto ste pogledali stranicu i sto ste zadovoljni onim sto vidite. Cijene se ne nalaze na internetu, zbog toga sam stavila svoju mail adresu preko koje vam mogu poslati nasu ponudu na kojoj se nalaze cijene. Mislim da je najbolja opcija da nam dodjete u posjetu, pogledate iz prve ruke i porazgovarate sa sefom osobno o vozilima koja vas interesiraju. :)