MAN

Autor Tomek, Prosinac 01, 2007, 16:33:13

elez

Citat: citaro  u Listopad 04, 2017, 23:03:49
Meni osobno izgleda katastrofalno... Uopce mi ne izgleda kao novi model, vec zastarjelo.
Pa ime ti sve govori i tvoja mržnja prema MAN-u je "opravdana"
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

citaro

#271
Citat: elez  u Listopad 05, 2017, 08:59:34
Pa ime ti sve govori i tvoja mržnja prema MAN-u je "opravdana"

Lol... Ocito me nisi dovoljno citao, jer itekako sam opravdano kritizirao i citare, pogotovo novi model C2, koji mi je, osim dizajnom, razocarenje. S druge strane, MAN NG 313 smatram najboljim ZET-ovim busom koji sam imao prilike dozivjeti. Dakle toliko o mrznji prema markama. Samo zato jer mi je zadnja serija Lion's City-ja neudobna iz putnicke perspektive i sto smatram da je dizajn predstavljenog MAN-a korak u nazad, ne znaci da mrzim MAN, nego znaci da izrazavam ono sto mislim o konkretnom modelu, bez obzira imao on naprijed zakeljenog lava, zvijezdu ili bilo sto drugo.
Isto tako mi je i Solaris neizmjerno ruzan bus, sto nikako ne znaci da mrzim tu marku, bas naprotiv, u Solarisima se vrlo rado vozim jer su meni kao putniku udobni autobusi i zavrsna obrada je na zavidnoj razini.

Najlakse je spocitnuti nekome nesto na temelju nicka na forumu kojem sam se pridruzio 2009 godine. Dakle prije 8 godina. Bas kao djecji vrtic...

man323

Novi Lion's City je baziran na potpuno novoj platformi (šasiji), što znači adio tvrdom ovjesu.

NP-549

Baš me zanima da li će za početak izać samo klasični  NL324 i NG354   ili će odmah bit u ponudi i  NÜ,  LE i ostali "pomoćni" modeli

smogovci.bbb2

Ovo što je pofarbano crno ispod stakla navodno služi za postavljanje reklama na taj prostor ???
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

elez

Citat: smogovci.bbb2  u Listopad 07, 2017, 16:08:00
Ovo što je pofarbano crno ispod stakla navodno služi za postavljanje reklama na taj prostor ???
U nas reklame uvik idu priko cilog busa tako da je taj prostor za nas isti ko i cili bok busa.
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

citaro

#276
Lion's City Double-Decker u Lihtenstajnu... Zanimljivo je da za njih (odnosno LIEmobil) vozi svicarski PostAuto Schweiz AG, dok sam LIEmobil vozi samo jednu jedinu liniju (26).


elez

Na MAN hrvatska u temi autobusi --> međugradski autobusi u ponudi je sad City U i Intercity. Jel to znaci kraj Regia?
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

conecto

Rečeno je da od rujna idu na testiranje kod nekoliko kupaca (znam za München i Augsburg), a video prikazuje način na koji to rade. Dakle, sve je još u "tajnosti", busevi su zamaskirani i ne prevoze putnike. Vidljivo je kako bus prolazi stanicu i stane malo dalje, dakle simulacija linije bez putnika, vjerojatno je opterećen onim vodenim lutkama.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

smogovci.bbb2

Citat: elez  u Studeni 21, 2017, 18:09:19
Na MAN hrvatska u temi autobusi --> međugradski autobusi u ponudi je sad City U i Intercity. Jel to znaci kraj Regia?
DA
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

elez

Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Lion's Driver

A di je unutrašnjost i ta čuvena nova kontrolna tabla  umnik2