Best Line, Donji Proložac [IM]

Autor Lion's Driver, Lipanj 06, 2017, 21:21:20

Lion's Driver

Best Line d.o.o.
Ulica Ante Starčevića 24, Donji Proložac
vl. Tihomir Grabovac

Lion's Driver

#1
http://imotskenovine.hr/best-line-nova-imotska-autobusna-kompanija/

Citat:BEST LINE nova imotska autobusna kompanija

Ustaljenu sliku Imotske krajine gdje prednjači iseljavanje i propadanje bilo kakve grane privrede mogu promijeniti jedino kvalitetne ideje mladih i poduzetnih ljudi. Jedan od takvih pozitivnih primjera je novoosnovana autobusna kompanija BEST LINE u vlasništu Tihomira Grabovca iz Prološca.

Nakon završenog fakulteta Prometnih znanosti u Zagrebu i rada u struci Tihomir vođen vizijom unaprjeđenja kvalitete života u Imotskoj krajini pokreće projekt koji može donekle potaknuti i ostale mlade ljude na ostanak i kretanje u samostalne poslovne uspjehe.

Vozila visoke klase, kvalitetan marketing i dizajn okosnica su idejnog projekta i konačne provedbe u finalnu uslugu. Za početak, uvedene su 3 dnevne linije između Imotskog i Makarske čime će se olakšati transport naših sugrađana koji su sezonski radnici po Makarskoj rivijeri, ali i jednodnevnih kupača.

Vjerujemo da će nadasve prihvatljive cijene karata i prilagođeni vozni raspored biti primamljiva opcija kako i našim žiteljima za put na more tako i turistima iz Makarskog primorja za posjet Imotskom kraju.

AnteIM


podgora

Uveli noćne linije po makarskoj rivijeri

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Paško

Malo Tourisma i na liniji...
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

podgora

Noćna linija makarska podgora

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

XDonald

Sprinter u Baskoj Vodi ceka na polazak na nocnoj liniji u 1:35.

sniff

Da li im se linije uopće i isplate ? Split-Zadar još nekako ima smisla, nadam se da su uskladili polaske i odlaske jer ih sigurno nema previše. Liniju Makarska-Podgora drže Promet Makarska i Croatia bus koliko ja znam, možda im se isplati ova u pola dva u noći u sezoni, no nekako imam dojam da će ih ostale veće firme smazati.  big_boss 

Lion's Driver

#8
E, ali koliko Promet Makarska i Croatia bus koji također djeluje iz Imotskog imaju noćni linija, do kad voze i od kad ujutro? Vjerojatno je ciljano išao na noćne jer postoji rupa i nekako je vidio potencijal e sad... oće se isplatit i šta će bit kad sezona završi to ćemo vidit. Moje mišljenje je i dalje takvo da je trebao nać dobru agenciju priko koje će vozit povremeni prijevoz jer ga linijski prjevoznici stariji i veći mogu požderat posebno na polascima iz Imotskog s kolodvora (Ap/Autoherc i Croatia Bus) pa i na toj ajmo reć "prigradskoj".

Ja im želim svu sreću a vrime će pokazat šta se u stvari događa

podgora

Promet ima jutranje 3 linije za podgoru i jednu popodnevnu za živogošće a croatia ide svaki sat vrimena

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Kolega garažer

U četvrtak 31.08. liniju Split-Zadar vozila Bova Futura (ST-2150-E) Mihaljević bus.
PROMET Split

SETRA S415 HDH

jednu od 2 linije za zadar bova vozi stalno!

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

peron24

Tourismo u Zadru

gorgoroth