IV-KO Trade, Marinovec [BJ], [KŽ]

Autor autobusi.org, Prosinac 02, 2007, 14:17:08

autobusi.org

IV-KO Trade d.o.o.
Marinovec, Marinovec 100
tel. 048/697-113



Tomek

#1
Jučer tri Ivko busa krenula za Prag. Setra S316HDS, Noge Touring i troosovinski Neoplan Transliner.

man750

ovaj bus je jucer sa skolarcima kerenuo na neki izlet
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

erobuss

S316 HDS danas u Međugorju


Neo

dobro mu stoji ovaj lijevi retrovizor (vozacev)... :D :D
je zakon

bmax

imo sam se priliku vozit sa ovim autobusom dok je još bio kod Hercigonje, bus je jedan od udobnijih koje sam sreo, ovaj ga je po meni malo previše zasarenio, sad se cini cirkus

shef

Danas viđen Renault Master, "ukrašen" (može i bez navodnika, ovisno u ukusu) cvjetnim dizajnom, relativno svježih tablica
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

tovar

Njihova Noge, natjecanje iz matematike, Primošten.


erobuss

I ova šarolika Setra jučer se dovezla do Austrije




5AR


Tomek


mate

Evo,upravo sam i pogledao ovaj isjecak sa dnevnik.hr...sva sreca,pa nikom nije bilo nista...tu je svoju ulogu profesionalno i vozac odradio...po prijasnjim slikama se vidi da je bus bio u dobrom stanju...da se zapitam,jel to neka greska na Neoplanima...jel u zadnje vrijeme samo se ovo njima dogada...steta...

Servis

Nitko nije primjetio ovaj dio članka:

Autobus je Neoplanov, star je dvije godine, novi smo uvezli iz Njemačke, prešao je oko 300 tisuća kilometara. Redovito je servisiran, uostalom, još je pod garancijom. Stoga nam zaista nije jasno kako se takvo što moglo dogoditi – kazao je Konjačić, napomenuvši da čeka policijski izvještaj te da je šteta oko milijun kuna.

Transliner i 2 godine starosti?

mate

Je,cini se da je nesto tu cudno oko starosti autobusa...valjda ce istraga reci svoje...i valjda ce se na kraju znati tocno godiste tog Neoplana

erobuss

Citat: prljavibluzer  u Lipanj 14, 2008, 00:34:11
Nitko nije primjetio ovaj dio članka:

Autobus je Neoplanov, star je dvije godine, novi smo uvezli iz Njemačke, prešao je oko 300 tisuća kilometara. Redovito je servisiran, uostalom, još je pod garancijom. Stoga nam zaista nije jasno kako se takvo što moglo dogoditi – kazao je Konjačić, napomenuvši da čeka policijski izvještaj te da je šteta oko milijun kuna.

Transliner i 2 godine starosti?

Prokomentirao sam to u topicu 'Samozapaljenja', na način da se kod nas starost vozila računa od dana uvoza u državu, a ne od dana proizvodnje. Da ne bude daljnje sumnje, Transliner se proizvodio od 1993-2000. godine