Bosnaekspres, Doboj

Autor lav, Prosinac 04, 2007, 19:00:16

busfan


busfan


arsenal

Ova bijela S 215 HD ima cudna, da ne kazem vrlo ruzna zadnja svjetla. Vjerovatno nesto made in China....

busfan

Citat: arsenal  u Rujan 04, 2008, 12:41:51
Ova bijela S 215 HD ima cudna, da ne kazem vrlo ruzna zadnja svjetla. Vjerovatno nesto made in China....

Bas ruzna, ali izgleda da im skoro svaki autobus ima takva svijetla >:(
Sto posto China, ali valjda nisu skupa svijetla ni za Setru 200... Sta ces kad ljudi nemaju ukusa :-\

CroHerc

Ova mogu i nekako proc .

    negdje na ovom forumu sam vidio na 215-ki štoplampe od sprintera prve generacije
    to stvarno nemogu shvatit ko to stavlja

lav

Citat: CroHerc  u Rujan 04, 2008, 14:52:59negdje na ovom forumu sam vidio na 215-ki štoplampe od sprintera prve generacije
to stvarno nemogu shvatit ko to stavlja

Jeremija tours



mb0404

Sa cime sad voze za Beograd i Vojvodinu,jesu jos u igri slavni TAZ-ovi i Setra ili ide nesto novije

busfan

U poslednje vrijeme najvise idu dvije skoro kupljene 215HD i ona Avtomontaza. Jos nisam vidio Tourisma

mb0404

Tourismo mi je od zada cudan vise lici na niski proizvdo nego njemacki,ili sam ja neto pogresno vidio posto je bio mrkli mrak

lav

Nije, Tourismo je 100% njemac..uopšte neizgleda loše....BE u kakvoj je situaciji bila sada se preporodila zahvaljujuću novom vlasniku Trgotrans....nabavili su par dobrih autobusa....autobusku stanicu su renovirali da se ne može prepoznati....čujem i da su servis renovirali....radnici su većinom  zadovoljni... ;) :)

Tomek

Tourismo se proizvodio i prije i sada u Turskoj  ;), 1. gen Travega je kao i Integro i Citaro iz Njemačke, dok je 2. gen. Travega kao i Tourismo iz Turske kao i Conecto i Intouro.

lav

#28
Nažalost sve po starom...na međunardnim linijama imaju slabo putnika....a sve  gradske i prigradske linije pokupila im je Trebava...

busfan