Gradska i prigradska stajališta 2

Autor kico101, Studeni 21, 2007, 22:01:20


Bari

Stanica kod "Tete Rože" na Krimeji ili ono što je ostalo od nje

KREPAT MA NE MOLAT !

SaNjIn

Nova stanica u veprincu ispred buffeta..nažalost ima tome već skoro mjesec dana..al nisam stigo stavit sliku prije..pa ako je neko znao to već od prije..

Berlingo

E pa mislim da bi ja na svom Zametu trebao biti nezamjenljiv. Evo dvije slicice gdje se vidi cak i dio dvorane.
SLIKA 1
Novo ugubilaste prema okretistu 2A.Po ovom vozilu ne izgleda dobro i kako su kolege u Zagrebu pisale uopce nisu projektirana kako treba.Ovo je prvi puta u povijesti te linije da se ta stanica premjesta ako ne racunamo privremenu za vrijeme trajanja radova oko dvorane.

SLIKA 2
Autobusna prema gradu je malo pomaknuta unazad na lokaciju parkiralista nebodera Boze Vidasa 7.To je 3. lokacija.Prvo je nekad dok je 2A bila prekidna (sad je po broju polazaka skoro ista) bila ispred samog nebodera.Onda su je pomaknuli prema gradu  kad je to bila privremena trasa dvojke (1985/6),  jer valjda nisu smjele biti jedna preko puta druge.I sad najnovije je na pola puta izmedju spomenutih.Pomaknuta radi ulaza i izlaza u garazu dvorane.

kico101

#34
Tablica stajališta revidirana je nakon dužeg razdoblja. Ubačene su nove fotke ( najviše zahvaljujući kolegi Petru i njegovoj sistematičnosti, ali i drugim forumašima ):

http://www.freewebs.com/kico101/Stajalista.xls
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

mivano

#35
Citat: kico101  u Rujan 19, 2009, 15:21:23
Tablica stajališta revidirana je nakon dužeg razdoblja. Ubačene su nove fotke ( najviše zahvaljujući kolegi Petru i njegovoj sistematičnosti, ali i drugim forumašima ):

http://www.freewebs.com/kico101/Stajalista.xls
neki ispravci: (molio bih da se uvaže)
stanica Pešćevac se zove Slogarići vrh (piše na njoj, a imamo i sliku negdje na forumu) i nema ugibališta, a žute linije nema već jedno 5 godina - pituri ceste se nisu sjetili
stanica Lokva ima žutu liniju i čekaonicu već pola godine
i nije Drenova centar zapad već Cvetkov trg (piše na njoj već duže vrijeme) i ima čekaonicu već dvije godine

kico101

#36
Citat: mivano  u Rujan 19, 2009, 22:20:24
Citat: kico101  u Rujan 19, 2009, 15:21:23
Tablica stajališta revidirana je nakon dužeg razdoblja. Ubačene su nove fotke ( najviše zahvaljujući kolegi Petru i njegovoj sistematičnosti, ali i drugim forumašima ):

http://www.freewebs.com/kico101/Stajalista.xls
neki ispravci: (molio bih da se uvaže)
stanica Pešćevac se zove Slogarići vrh (piše na njoj, a imamo i sliku negdje na forumu) i nema ugibališta, a žute linije nema već jedno 5 godina - pituri ceste se nisu sjetili
stanica Lokva ima žutu liniju i čekaonicu već pola godine
i nije Drenova centar zapad već Cvetkov trg (piše na njoj već duže vrijeme) i ima čekaonicu već dvije godine
Nazive stajališta nisam ja izmislio, nego je nomenklatura proizašla iz Autotroleja, a to što svatko misli da može na stajalištima pisati što ga je volja ( puno je takvih primjera ), to je problem koji mora rjeavati Grad. Uostalom, naziv Pešćevac proizlazi iz istoimene ulice, a naziv Slogarići Vrh ne pronalazim među toponimima i nazivima ulica. Isto tako i Cvetkov Trg; većina ljudi nema pojma gdje je to, a za centar Drenove znaju mnogi. Uostalom, to i nije najveći problem ovog popisa.
Što se tiče ugibališta Pešćevac, treba pažljivije čitati što piše; Pešćevac istok ( vidi fotografiju pod 306 ), znači u smjeru grada ima ugibalište i čekaonicu ( ukoliko je u međuvremenu nisu digli u zrak ), dok Pešćevac zapad ( što znači stajlište za smjer zapad ili Saršone ) nema ni čekaonicu, ni ugibalište, pa to nisam niti napisao.
Primjedba za stajalište Lokva ( vjerojatno za smjer grada-treba navesti ) se prihvaća ( na fotki br. 305 snimljenoj ranije se ne vidi )..
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Berlingo

Da li je ova bila na forumu?Ako je ja se ispricavam i neka se onda izbrise.Kod invalidske plaze na kraju prelucke ravnice.

kico101

Citat: Berlingo  u Rujan 20, 2009, 17:34:58
Da li je ova bila na forumu?Ako je ja se ispricavam i neka se onda izbrise.Kod invalidske plaze na kraju prelucke ravnice.
Nije bila, jer je nova,ali će biti uvrštena. Zahvaljujem na primjedbi. :)
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Berlingo

Da me ubijes,znam da sam ti slikao terminal u Permanima ali neznam gdje je to zavrsilo.Nista, morat cemo ponoviti.Biti ce jos fotki,ne brini.

kico101

Citat: Berlingo  u Rujan 21, 2009, 01:17:27
Da me ubijes,znam da sam ti slikao terminal u Permanima ali neznam gdje je to zavrsilo.Nista, morat cemo ponoviti.Biti ce jos fotki,ne brini.
Je. Samo moram pronaći. Biti će još izmjena. ;)
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Berlingo

Evo Kico pomoc stize.Ovo ti je falilo za liniju 17?Ovo su ti stanice po redu sta su nedostajale.To je prvi dio.Ona cekaona sa zanimljivim grafitom ti je okretiste u Bezjakima.Stajalista kod Sprinta ti nisam mogao na drugi nacin izvesti jer su jedna preko puta druge.

Berlingo

Drugi dio.Mislim da ti je linija 17 gotova.Na zadnje dvije su ti Stupari iz grada i u grad.Ono na okretistu 5A mi nije jasno.Znam da tamo prigradski staju ali nema ni tabelice ni oznake na kolniku.

Berlingo

I malo na trasi 1A.Na okretiste nisam htio autom.Ici cu kad budem skuterom.Kvalitetu procjeni sam.Vjerujem da sam ti bar malo bio od pomoci.

mivano

Citat: kico101  u Rujan 20, 2009, 00:51:36


Što se tiče ugibališta Pešćevac, treba pažljivije čitati što piše; Pešćevac istok ( vidi fotografiju pod 306 ), znači u smjeru grada ima ugibalište i čekaonicu ( ukoliko je u međuvremenu nisu digli u zrak ),
ako ti ugibalištem držiš onih 20 cm do pločnika stanice onda dobro