Servistrans, Donji Vakuf

Autor Tomek, Siječanj 11, 2008, 23:54:24

elvis

S obzirom na stanje puta kojim ide ta linija,preko Kiseljaka,ne znam tacno kud dalje ide,ali ja tu Scaniu ne bih spremio na tu liniju jos narednih 10 godina,zao mi vidjeti i one 0303-ce po onakvom putu,usko,neravno :(

The_Dubster

sto se mora - mora se... sad mi je jasno zasto par buseva koji voze za bugojno očajno izgledaju....

elvis

Tom cestom voze oni i CTS,a Putnik Bugojno i Putnik-tours Prozor voze preko Konjica,Jablanice i Prozora

higer

Servis trans je prije par mjeseci dobio HIGER KLQ6129, turistički autobus,
ako ga neko uslika neka proslijedi sliku ,
radi na liniji za austriju,
mala zanimljivost, autobus nema limitator brzine pa uvijek prvi stignu na granicu!

aaaaa

Citat: higer  u Veljača 14, 2010, 11:21:58
Servis trans je prije par mjeseci dobio HIGER KLQ6129, turistički autobus,
ako ga neko uslika neka proslijedi sliku ,
radi na liniji za austriju,
mala zanimljivost, autobus nema limitator brzine pa uvijek prvi stignu na granicu!


ma mozda nema limitator brzine ali ima tahograf taku koju policija "voli najvise na svijetu"....

kilometar

Citat: higer  u Veljača 14, 2010, 11:21:58
Servis trans je prije par mjeseci dobio HIGER KLQ6129, turistički autobus,
ako ga neko uslika neka proslijedi sliku ,
radi na liniji za austriju,
mala zanimljivost, autobus nema limitator brzine pa uvijek prvi stignu na granicu!
Kolega Higer:u svim tvojim postovima do sada si vrlo lijepo i opsirno predstavio firmu za koju radis.Samo ova zadnja recenica iz tvog posta je prilicno neozbiljna ili da je shvatimo kao pokusaj dobre sale!? ;)

higer

Ne sekirajte se, zakon o Homologaciji će predvidjeti da oganičimo brzinu na 105 km/h.
Ono što sam htio reći, jeste da na granicama svi putnici moraju izaći iz autobusa na kontrolu pasoša.
E sad ako više autobusa treba stići u slično vrijeme na granici, onaj koji dođe prvi ne čeka ovog ispred.
Tako i putnici ne moraju čekati jer su prvi. Sad samo par minuta na autoputu morate biti brži i
da prestignete drugi autobus i stignete prvi.
Naime, nisam mislio da će vozači divljati u HIGER autobusima i voziti 130 km/h i ugrožavati druge učesnike na putu!
Još jednom se izvinjavam ako me je neko pogrešno shvatio!! ;)

busfan

Pa na svakom autobusu mozes da skines blokadu, ako je to bitno

Mercedes

#38
Evo higera
sta bi vi bez mene hahahah





evo i neoplana



mate


doBUS

Kako im radi linija za Bec ???Imali li putnika ???

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

mirzony

Ovom City-ju je mijenjana maska i branik. Bila je maska sa 4 fara i žmigavci.

The_Dubster

zadnjih dana ovaj stalno vozi Sarajevo - G. Vakuf

mirzony

#44
Pronašao sam jednu sliku na netu od Servistransa, njihov SPACELINER.