Papalina, Sarajevo

Autor elvis, Kolovoz 04, 2009, 00:44:47

mesinovic

Ima li  neko da mi odgovori na moju molbu( trebam ici za svedsku )pa zbog toga;Hvala ::| ::| :-*

The_Dubster

Citat: mesinovic  u Prosinac 06, 2009, 19:22:18
Ima li  neko da mi odgovori na moju molbu( trebam ici za svedsku )pa zbog toga;Hvala ::| ::| :-*

pa odes u podlugove i raspitaš se ako je toliko hitno ili subotom na peron oko pola 9 i et :)

mesinovic

 :o :o Hvala Dubster ,sve u redu

The_Dubster


The_Dubster

#19
danas sam se čuo sa uposlenikom "Papaline" i rekao mi je slijedeće;
da im se vozni park sadrži od:
Dvije bijele Scanie Irizar- Century (Iste su)
i od minibuseva:
-Mercedes Sprinter 312 D-KA
-Iveco Daily
-Fiat Ducato.

I potvrdio mi je prodaju Mercedes Benz 814 drugoj firmi ;)


Sonja

Slikan 05.03.2010. u Austriji.


netko

#21
H.Medena,Trogir.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

karington

Hej ljudi, Papalina je mene vozila za spaniju tacnije san sebastijan 2000 godine, tada je bila dvospratna setra, zna li neko sta je sa njom bilo, vozac je bio neki stariji gospodin zvao se Omer a ime mladjem sam zaboravio, uglavnom bus nije bio los, ali nam se u bilbau pokvario zastopao mu mjenjac, nesjecam se dobro ali mislim da je opravka kostala 37000 eura, ali dozvoljavam da grijesim davno je to bilo...uglavnom sam siguran bila je setra i to papalinina.

Man lion's coach

Da nema viska jedna nula mislim da bi dosta realnije bilo :/, ali moze biti i to sto si rekao  good_boy

karington

mislim da je cijeli mjenjac zastopao i da cu ga cijelog zamjenilli...ali opet bio sam mladji pa se i nesjecam bas dobro...

elvis

Nebitno jel cijel zamjenjen,toliko ga ne bi kostala ni vucna sluzba iz Spanije do Podlugova,zajedno sa mjenjacem

aaaaa

Te 2000 Papalina je bila u kooperaciji sa Top Touristom tj vozili su kao jedna firma a buseve su parkirali u Buca potoku na mjestu gdje je danasnja Benzinska pumpa IMZIT. Poslije njih tu su bili parkirani autobusi Sa TOursa. Mislim da se radilo o setri 328 DT koja je oko 2000 kupljena nova.

karington

Moguce da je bila jedna nula manje, ili je mozda bilo 37000 KM a mozda i onih njihovih pezosa, tada spanija jos nije bila u eurozoni, a tacno je da je bila top turist papalina, svaka cast...

ROAD

NEOPLAN VIP CLASS

ROAD

Evo nešto novo kod njih, slike su ekskluzivne ... Setra S431 DT, ex. Anadolu .. 2009 godina, 530 KS, 78 sjedala sa LCD ekranima, Wi-Fi itd ...

















NEOPLAN VIP CLASS