Slike iz 2009.

Autor echo, Siječanj 12, 2009, 17:57:30

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Tomek

Od inače odličnog i očuvanog izgleda autobusa Autotroleja moram reći da onaj gbr614 prilično odskače i djeluje neodržavano.. Ne mora značiti da je neodržavan, ali malo šminke mu nebi škodilo tipa 'prsteni' na kotačima, MAN naljepnica sprijeda..

MAKI

Otraga uzasno jako lupa sorry na Ot.Popustili mu otvori za krovove .Zaglušio sam.Vibrira.
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

mivano

Citat: Tomek  u Prosinac 29, 2009, 19:52:48
Od inače odličnog i očuvanog izgleda autobusa Autotroleja moram reći da onaj gbr614 prilično odskače i djeluje neodržavano.. Ne mora značiti da je neodržavan, ali malo šminke mu nebi škodilo tipa 'prsteni' na kotačima, MAN naljepnica sprijeda..
ironično...bio je na modernizaciji prije koju godinu

Shole

Ma na kojoj modernizaciji?  popuiturano pola prikolice i desna strana prednjeg dijela busa i to onom trolejevskom mat narančastom koja je još uz to i procjedila.  Nove stolice u prikolici samo zato šta nisu imali više onakvih.  Modernizacija znači radovi tipa 582, 594, 601, 603 a ne pituranje busa

mivano

Citat: Shole  u Travanj 23, 2010, 21:42:01
Ma na kojoj modernizaciji?  popuiturano pola prikolice i desna strana prednjeg dijela busa i to onom trolejevskom mat narančastom koja je još uz to i procjedila.  Nove stolice u prikolici samo zato šta nisu imali više onakvih.  Modernizacija znači radovi tipa 582, 594, 601, 603 a ne pituranje busa
moja greška...ja sam bio u uvjerenju da se nešto uradilo...isprike
Što je to moderno ugrađeno u gore spomenute ? Jedino stolice...mogli su bar display ugradit..ili opet imam krivo  :(

Shole

Ma to se zove generalna, al neko je jednom spomenuo na ovom forumu modernizacija i od onda to tako zovu skoro svi koji ne rade u troleju.  Imaš klasično farbanje busa sa ponekim izmjenjenim limom ako je hrđav (tako su radili turčine u zadnje vrijeme) i  imaš generalnu koja se nekad radila u Matuljima u Autoremontu  (446, 419,420,421.....), onda su poslije radili sami (418,565,469) da bi jedno vrijeme vozili u Zageb u ARZ  (ti najljepše izgledaju, ali nisu najbolje napravljeni 604,607,609,589...603,496,497,499....) i sad opet rade sami u garaži (586, 587,644,648). 

Kod generalne se mijenjaju skoro svi limovi, sređuju se podovi i bočne daske ispod prozora i bus se farba komplet cijeli.  Za razliku od toga kod običnog sređivanja busa kod farbanja se preskaču djelovi busa koji izgledaju više/manje OK  (614)

Berlingo

Evo pronasao sam jednu iz proslog ljeta. Slikano u srpnju.