Slike iz 2017.

Autor Bari, Siječanj 05, 2017, 22:18:54

gorgoroth


gorgoroth


5AR


gorgoroth


ManNLNG

Dragi Autotrolejevci zamolio bih vas iz dubine duse ako biste mi mogli uslikat par Eurobuseva jer su mi vasi najdrazi autobusi.Inace zivim u Zagrebu i nemam puno sansi ic u Rijeku i slikat ih. Takoder me zanima vase misljenje o njima (prednosti/mane),mozda neka vozaceva iskustva sa njima i u kakvom su stanju. Dali su relativno jos izdrzljivi s obzirom na njihove godine? Od srca zahvaljujem bilo koje slike te trud koji ste iskazali za dobrobit drugog obozavatelja Autobusa i jos vise Eurobusa. :)
EUROBUS AV120

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

shef

Citat: ManNLNG  u Rujan 17, 2017, 18:37:05
Dragi Autotrolejevci zamolio bih vas iz dubine duse ako biste mi mogli uslikat par Eurobuseva jer su mi vasi najdrazi autobusi.Inace zivim u Zagrebu i nemam puno sansi ic u Rijeku i slikat ih. Takoder me zanima vase misljenje o njima (prednosti/mane),mozda neka vozaceva iskustva sa njima i u kakvom su stanju. Dali su relativno jos izdrzljivi s obzirom na njihove godine? Od srca zahvaljujem bilo koje slike te trud koji ste iskazali za dobrobit drugog obozavatelja Autobusa i jos vise Eurobusa. :)


Par Eurobusa baš i nije moguće slikati, ako se ne varam samo još ovaj vozi...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !