Kvarovi autobusa (1)

Autor tamlover, Studeni 27, 2007, 15:10:02

MAN truck bus

#1365
Dugave
163 u kvaru

Uputio se puževim korakom za garažu. bus123 byeg
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Tomek

Citaro gbr 181 večeras viđen kako stoji na stanici u Vrapču(kod vlaka) u smjeru Črnomerca sa sva 4 žmigavca, ugašen, na displayu pisalo autobus u kvaru..

marin

Dam se kladit da je remen otišao, čuo se onako onim kreštavim zvukom  :)evil Inače, kad se tako čuje to je pre savršeno  8) Ko Boeing, a ako se spušta niz brdo pa se koči, tad se tek retarder pre dobro čuje.  8-8

marin

Jučer gbr. 772 na 136 krepao, zamjenjen sa 157.
A danas na 146 gbr. 741 krepao, puklo remenje i neka izolacija kolko sam uspio skužit.  good_boy

822DoDo

Das Beste oder nichts. MB

Ivan

306 na 123, ispušta zvuk zviždaljke parne lokomotive kad starta... buljo

Tomek

Ne samo kod starta, jučer je kraj mene prošao po Bologni sa jedno 50km/h i isto se jako čulo.

marin

Predobar je zvuk, i jako jako glasan  8-8
Čuo sam ga preko pruge preko al. Bologne, a bio sam na Samoborskoj  rofl
Točno dok šalta brzine čini mi se. Btw, Ivane, mislim da to niti nije neki kvar te ga kao takvog nebi niti trebalo pisati ovdje, barem sam ja bio upozoravan više puta jer sam pisao da neki Citelis cuka i slično, što je već veći kvar. Pogledaj taj gbr. 772, nisam htio pisat, ali iz auspuha klasika rafalna paljba a bus ne ide s mjesta i nacukava, kao da dobiva pola zraka a pola plina, nešto slično kao na onom videu koji sam bio objavio prije par godina.

Tomek

Sve kaj je čudno se treba prijaviti, ja neki dan, mislim u nedjelju šetao dok je kraj mene prošao Citelis 692, rondao je kao stari Ikarusi..

MAN truck bus

@Ivan
Jel to ovaj zvuk

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Portos

180 stoji u stajalištu Prigornica u smjeru Zaprešića, ugašen, u kvaru.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

MAN truck bus

519 na 107 se pokvario na stajalištu Rakušina u smjeru Jankomira. Vozač kaže da mu je pao remen, a putnici su prešli u 222 u smjeru Remetinca, dok 519 čeka servis. byeg
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Dreamwalker

Sinoć oko 18:30 riknuo 471. 2 sata prije sam se vozio u njemu i nije zvučao loše.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

CONECTO430

Gotova smjena nije u kvaru 😆😆😆 SIGURAN 1000000%

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Idem samo jednu stanicu :D