budući vozači autobusa

Autor djurdica, Studeni 04, 2012, 20:27:48

Lion's Driver

Vidis...svi mlađi bi htjeli turizam...novi neoplance setrica...hotel...exkluzivna mjesta....ja da sam otisao u APZ kad su mi nudili (mozete prije u postovima procitat zasto nisam) trazio bi đake...bas zbog starijih masina i da vozam po mjestima mog kraja...da vozim bus a da se mogu sta se tice bar odjece izbora glazbe i tih sitnica opustit...da spavam u svom krevetu i između linija odem na kavu...da sam recimo u Splitu, uz svo stanje i probleme firme ja bi opet izabrao Promet.... turizam...međunarodna linija...cc... nikad

NP-549

U potpunosti se slažem s tobom.  Nikad me nisu privlačile nove Setre ni novi Neoplani ni turističke ture.  Daj ti meni liniju, najobičniju kramu od busa, solidnu plaću i da spavam doma.  Kad mi se bude lutalo okolo onda ću ić navigat

Lion's Driver

Ma daj...ko bi izdrzao tu svu sminku...novo auto...odjelce...hotele...uf uf uf...odradis svoje navecer  pivkan pa lec...a tek kad sjednes evo kao kolega  sta je vozio o405 pa upalis staru masinu cuje se ljubav i kvaliteta...covik dobije volju za vozit...pa pomalo... trevis nekog kog znas zatrubis...ekipi curi...neznam...roditeljima mozes obecat sta os... i svaki dan novo paljenje masine i novi gust i novi dogovori van posla

BareVD

tako je o405n2, zajeb u tipkanju :) i sutra me ceka i sa gustom cu ujutro u 5ipo molit Boga da upali i da radi retarder, otuc svojih 100km gradske voznje i u 15h bit kuci na rucku. i veci mi je gust gurat se po gradu medju autima i dostavnim kamionima nego puknit tempomat na 100 i zaspat 300km. ovako dobijem koju bananu, narancu, kavu ili nesto trece od putnika, cakulam, prodje vrime, s nekim se malo i porjeckam al sve su to cari posla i ko nije spreman na to bolje da se kani autobusa :)

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk


NP-549

Ja sam mislio da sam samo ja poremećen i da svi drugi više vole autoput od uskih ulica primorskih mjesta.  Ja sutra upalim u 4:10 ispred kuće i u 10 i kvarat je gotovo. 140 km.

BareVD

ovo je inace jedna prometna traka i gradiliste regulirano semaforima i kolege u kamionima koji vole na crveno prolazit pa napravit kolaps. mislim da smo pobjegli malo u off topic :D sry admin :)

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk


Lion's Driver

Malo budit susjede na uranku...kao i ja kad kipera s 4 akse dotram  stara 20 godina pa me susjed u 5 ujutro napade  ;D vidis da sam s busom...budio bi ih oko 6-6:30 ovisi o liniji...i vratio se kad sve odradim i popijem kavu... a oko 9:30 pa opet od 12:30 do 15 h vozikat se...pa kuci pa u 18:30 na kavu...u 19:30 odvest đake i oko 20:30 doma... uf...vuce me i takav posa i rasprava....smiri se.... o-0  ::|

421

Citat: BareVD  u Ožujak 20, 2017, 19:22:06
tako je o405n2, zajeb u tipkanju :) i sutra me ceka i sa gustom cu ujutro u 5ipo molit Boga da upali i da radi retarder, otuc svojih 100km gradske voznje i u 15h bit kuci na rucku. i veci mi je gust gurat se po gradu medju autima i dostavnim kamionima nego puknit tempomat na 100 i zaspat 300km. ovako dobijem koju bananu, narancu, kavu ili nesto trece od putnika, cakulam, prodje vrime, s nekim se malo i porjeckam al sve su to cari posla i ko nije spreman na to bolje da se kani autobusa :)
:'(
Morat ću te honorirati jednim originalnim dijelom koji je dio MB O405N2. Pod uvjetom da smanjiš brigu oko paljenja motora ili rada retardera.
Ono što su ti  bus123 prošli kod nas u ZG, je peace of cake naspram ŠI.
Samo se moramo dogovoriti kako!
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

BareVD

pa sta se ne vidi iz prilozenog na forumu da su u SI mazeni i pazeni   al moram priznat sto god da su prosli nadzivit ce sve i jednog citelisa koji su dosli iz krakova krajem prosle godine...

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk


Starliner *****

Imam 20 godina i nedavno sam završio prekvalifikaciju za vozača i imam vozačku dozvolu za B kategoriju. Da li s 21 godinom mogu polagati za D bez C kategorije budući da imam početnu kvalifikaciju?

Shole

Najbolje ti telefonski nazvat par auto škola koje nude i "D" kategoriju. Oni će ti točno znat.  Mislim čak da si u pravu, i da nije isto kad imaš kvalifikaciju i kad nemaš.  U svakom slučaju, najbolje ti se raspitat al na više mjesta, ne samo kod jednih.

BareVD

sa B kategorijom moras imat min 24 god bez obzira na kvalifikaciju. sa 21 mozes jedino ako u prometnoj skoli dobijes C kategloriju redovno za vrijeme skolovanja. Bar je tako meni instruktor objasnio kad sam polagao

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk


MAN truck bus

Zanima me može li se ići u prometnu školu, iz osnovne škole za smjer vozač motornog vozila?
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

MAN SU220

Ako imaš kvalifikaciju(vozač motornog vozila) onda D kategoriju možeš upisat sa 20 i pol godina a na ispit izlaziš kad navršiš 21 godinu. C kategorija ti ne treba.

leonardo123

Citat: MAN truck bus  u Travanj 25, 2017, 13:43:19
Zanima me može li se ići u prometnu školu, iz osnovne škole za smjer vozač motornog vozila?
https://www.scp.hr/upisi-u-1-razred-2016-2017-49.html

Ovako ti je bilo prošle godine ako se misliš školovati u ZGu.  good_boy