Kvarovi i nesreće autobusa

Autor maky, Svibanj 12, 2008, 21:08:14

maky

Higer od Imoćana stoji na Sirobuji na ulazu u Split uz cestu u defektu, postavljene su klocne pod kotačima i plastične posude ispod motora...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

im

to je ta kineska kvaliteta da crkne motor nako 4 godine sa prijeđenih neki cca 300000-350000 km, a imotski jetliner i nije bitno koji evropski proizvođač bus star 15 20 godina negase se nikako i priđu po 2-3 miljona

STEFI- GRAF

Ja san ga vidio danas došlepanog ispred servisa scanije na sirobuji.Ma to je štraca od autobusa kineski poluproizvod.

im

  ovo je samo mali dio sanosa koji prokišnjava vozio me je ovko bar 3 godine u srednju

COVIK

Pa to je baš super,samo da vozači na ulasku u bus podjele šampone,i onda opereš kosu na putu do škole  good_boy fen za sušenje ti neće trebati jer 90% njihovog voznog parka vozi s otvorenim prednjim vratima >hammer<
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

zlikowszky

A čujem na videu da i šaltanje ide dosta glatko ;D
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Paško

Volkswagen Transporter IM-764-AH koji služi za prijevoz mehaničara


Razlog njegovog pojavljivanja je bio Jetliner ST-947-UI

Stajali su na kolodvoru najmanje 1 i po sat (ja sam tad otišao).
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

im

čini mi se da je master ostao u kvaru u jasenicam kod omiša bio je više od tri sata na istom mistu na nekoj stanici nigdi nikoga u blizini vido sam ga oko7 sati popodne te maloprije oko 10ipo kad san se vraća

COVIK

Je crka je sinoć oko šest popodne,kaže šole da su mu se upalile sve lampice na kontrolnoj tabli i onda se ugasija motor.

I nisu "jasenice" nego Jesenice good_boy
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

COVIK

Ako ima natko na forumu iz Imotskog nek ode do Autopoduzeća i podsjeti ih da im je master još na stanici u Jesenicama,već treći dan tamo čami a oni ko da i nije njihov,ko da imaju buseva na bacanje pa jedan više-manje nije ni bitan.

Ako im nije briga da se popravi nek ga barem maknu sa stanice da mogu drugi autobusi ulazit na stanicu 8-8 >hammer< buljimir 8-8 >hammer< buljimir
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

im

oni imaju samo rabu za vuć  buseve al kombije nemaju s čim  :)evil :)evil

Paško

Eno ga još gore. Produženi je vikend pa nema tko doć po njega. :)evil
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

zvone13

ljudi
daj skupit 4 covika i bacite ga u more

COVIK

Mislim da je krajnje vrime da maknu onu kantu od mastera sa stanice u Jesenicama 8-8 8-8 8-8
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

maky

Danas se Euroliner ZG-2347-AE malo zapalio na AK Split, al nije ništa strašno...  ;D

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!